Навигация
Реклама
Реклама

Тель-Авів для бізнесу

Маючи в своєму розпорядженні економікою, що займає третє місце серед усіх міст на Близькому Сході, найвищою концентрацією ділових підприємств в порівнянні з будь-яким великим містом Ізраїлю, комплексними бізнес-послугами, інноваційними експортними галузями і динамічною корпоративною культурою бізнесу, великою кількістю великих і дрібних компаній, що працюють по всьому світу, і найнижчим відсотком компаній, що знаходяться під загрозою закриття (згідно з опитуванням компанії Dun & Bradstreet Israel), Тель-Авів є містом бізнесу. Представляючи собою осередок фінансів і комерції вже приблизно 100 років, він з року в рік приблизно протягом трьох десятиліть привертає все більшу кількість приїжджих бізнесменів.

Серце бізнесу і високих технологій і сьогоднішнє місцезнаходження багатьох міжнародних науково-дослідних центрів, район Тель-Авіва був відзначений на веб-сайті Virgin як один з кращих в світі центрів створення нових компаній, де б'ється напружений пульс самого динамічного ізраїльського проекту Startup City ( «Стартап сіті »). Технологічне середовище підтримки стартапів, де безперервно генеруються нові ідеї, заснована на відкритій, неформальній і загальнодоступною бізнес-культурі, підтримуваної великою кількістю інкубаторів і прискорювачів і підживлює видатними талантами команди яскравою, добре освіченою, мотивованої молоді, дизайнерів і фахівців з фінансів і маркетингу. Втілюючи систему підтримки стартапів, в якій триває культивація творчих ідей, Тель-Авів є місцем комплексного співробітництва, доповненого безперервними неформальними мережевими заходами, які сприяють обміну інформацією та ресурсами, постійного забезпечення венчурним капіталом і безперервного притоку енергії

Центр Азріель в Тель-Авіві

Готелі для ділових гостей

Відповідно до роллю Тель-Авіва як основного ізраїльського центру для початківців підприємств, торгівлі та бізнесу, все його найбільших готелів розробили спеціальні варіанти розміщення, обладнали поверхи з обслуговуванням класу люкс і бізнес-зали для ділової клієнтури і різних категорій інших елітних гостей. Після приїзду закордонні бізнесмени виявлять, що головні готелі міста, керовані як міжнародними мережами, наприклад, «Рітц-Карлтон» (Ritz Carlton), «Шератон» (Sheraton), «Краун Плаза» (Crowne Plaza), «Інтерконтиненталь» (InterContinental) , «Холідей Інн» (Holiday Inn), «Ренесанс» (Renaissance), «Індиго» (Indigo) та інші, так і престижними місцевими мережами, такими як «Дан» (Dan), «Исротель» (Isrotel) і «Фаталь »(Fattal), пропонують послуги і об'єкти, які відповідають міжнародним стандартам, а також зростає кількість приватної висококласної нерухомості. «Норман» (Norman) і новий «сету» (Setai) - два приклади цього.

У багатьох готелях є спеціальні бізнес-номера, обладнані відповідно до офісними вимогами. Багато готелів Тель-Авіва і околиць пропонують бізнес-послуги, консьєрж-послуги для гостей, обмежених часом, і фітнес-зал, відкритий цілодобово 7 днів на тиждень, щоб не порушувати ділового графіка гостей, а також є безліч інших служб. Деякі готелі навіть пропонують своїм діловим постояльцям приватні приміщення для нарад без додаткової оплати.

В останні кілька років в високотехнологічних районах Тель-Авіва і на прилеглій до нього території відкрився ряд готелів з метою залучення гостей, що приїжджають до Ізраїлю для зустрічей з компаніями, які працюють далеко від центру міста, наприклад, «Леонардо Бутік» (Leonardo Boutique) мережі «Фаталь», Тель-Авів, і філія «Леонардо Бутік» в прилеглому Реховоті, готель «Прима Міленіум» (Prima Millennium) мережі «Прима» (Prima), Раанана (на північ від Тель-Авіва і на схід від Герцлії), готель «Публіка Исротель »(Isrotel's Publica), Герцлія, і готель «Садот» (Sadot) мережі «Атлас» (Atlas), Беер-Яаков.

Незважаючи на те, що центр міста і район Білого міста біля бульвару Ротшильд користуються популярністю і унікальна атмосфера району є відмінним засобом залучення бізнесу, високотехнологічні галузі промисловості розташовуються по всьому Тель-Авіву. При цьому відмінні готелі для ділових мандрівників існують по всьому Тель-Авіву; місто не дуже великий, і навіть робочий день, що включає відвідини ряду фірм в різних частинах міста, від Рамат-ха-ганив на сході до Флорентина на півдні, не повинен вимагати надмірних зусиль.

При цьому відмінні готелі для ділових мандрівників існують по всьому Тель-Авіву;  місто не дуже великий, і навіть робочий день, що включає відвідини ряду фірм в різних частинах міста, від Рамат-ха-ганив на сході до Флорентина на півдні, не повинен вимагати надмірних зусиль

Вулиця Флорентин

Готельні господарства для урочистих подій

Неважливо, що саме планується - масштабні або камерні зустрічі, ділові зборів або неофіційні прийоми до 1500 гостей і більше або обговорення в задушевної атмосфері для десятка учасників або навіть меншого їх кількості, - урочисті події є невід'ємною частиною комплексу послуг, доступних практично в кожному готелі Тель -Авіва. Асоціація готелів Тель-Авіва склала список готелів і конференц-центрів в районі Тель-Авіва, в якому перераховані основні конференц-зали, доступні в кожному готелі мережі, а також наведені посилання на відповідні сайти. У готелях «Інтерконтиненталь Давид» (InterContinental David), «Хілтон Тель-Авів» (Hilton Tel Aviv) і «Дан Панорама Тель-Авів» (Dan Panorama Tel Aviv) є конференц-зали та банкетні зали, в яких можна проводити великі заходи, а також центр для організації конференцій та урочистих заходів «Кфар Маккабі» (Kfar Maccabiah), що входить в готельний комплекс «Кфар Маккабі», Рамат-Ган.

Рада для мандрівників, які вирушають до Ізраїлю у справах: перегляньте календар єврейських та ізраїльських свят і сплануйте свої поїздки так, щоб вони не потрапляли на ці дні. У сезон відпусток Ваш політ буде дорожче, і, якщо Ви приїдете, Вам нема до кого буде звернутися по справі.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.