Навигация
Реклама
Реклама

Трансфер з аеропорту Бен-Гуріон

  1. Аеропорт Бен-Гуріон | аеропорт Рамон Трансфер з аеропорту Бен-Гуріон
  2. Трансфери з / в аеропорт Бен Гуріон ціна за автомобіль (до 4 пасажирів) в одному напрямку
  3. Трансфери з / в аеропорт Бен Гуріон ціна за автомобіль (до 6 пасажирів) в одному напрямку
  4. Груповий трансфер з / в аеропорт Бен Гуріон ціна за одну людину в одному напрямку
  5. Маршрутне таксі «Нешер» за маршрутом аеропорт Бен-Гуріон - Єрусалим - аеропорт Бен-Гуріон
  6. Маршрутне таксі «Амаль» за маршрутом аеропорт Бен-Гуріон -Хайфа- аеропорт Бен-Гуріон
  7. Увага! Аеропорт імені Бен-Гуріона має два головних терміналу: - Термінал-3 для міжнародних рейсів....
Аеропорт Бен-Гуріон | аеропорт Рамон

Трансфер з аеропорту Бен-Гуріон

індивідуальний трансфер | груповий трансфер | автобус | Маршрутне таксі | таксі

Як дістатися з аеропорту Бен-Гуріон до готелю або орендованої квартири - це перше завдання, з якою зіткнеться мандрівник після прибуття в країну. Бажано продумати заздалегідь цю важливу частину подорожі, особливо, якщо ви прилітаєте в Ізраїль вночі або з п'ятниці на суботу. Ми зібрали всю інформацію - від ВІП - обслуговування до самих економічних варіантів.

Як дістатися з аеропорту в Тель-Авів - індивідуальний трансфер, таксі, груповий трансфер компанії "LIMO CIRCLE LINE LTD", поїзд
Як дістатися з аеропорту в Єрусалим - індивідуальний трансфер, таксі, маршрутне таксі, груповий трансфер компанії "LIMO CIRCLE LINE LTD"
Як дістатися з аеропорту до Хайфи - індивідуальний трансфер, таксі, маршрутне таксі, поїзд
Як дістатися з аеропорту в Нетанію - індивідуальний трансфер, таксі, груповий трансфер компанії "LIMO CIRCLE LINE LTD"
Як дістатися з аеропорту в Ейн-Бокек на Мертвому морі - індивідуальний трансфер, таксі, груповий трансфер компанії "LIMO CIRCLE LINE LTD"

Для туристів, які віддають перевагу індивідуальне обслуговування, є можливість замовити персональну зустріч і доставку за потрібною адресою в будь-яке місто Ізраїлю. Особливість цієї послуги в тому, що при замовленні можна попросити надати російськомовного водія. Вас зустрічатимуть з іменною табличкою в залі прибуття.
Трансфери здійснюються на комфортабельних машинах на 4-6 чоловік.
Замовлення має бути зроблений попередньо через туристичного агента.

Трансфери з / в аеропорт Бен Гуріон
ціна за автомобіль (до 4 пасажирів) в одному напрямку

Єрусалим
Тель Авів
Нетанія
Герцлія
Хайфа
мертве море
Ейлат
а / п Бен-Гуріон

$ 110 $ 65 $ 100 $ 80 $ 190 $ 240 $ 560

Трансфери з / в аеропорт Бен Гуріон
ціна за автомобіль (до 6 пасажирів) в одному напрямку

Єрусалим
Тель Авів
Нетанія
Герцлія
Хайфа
мертве море
Ейлат
а / п Бен-Гуріон

$ 130 $ 80 $ 120 $ 100 $ 200 $ 260 $ 600

Для любителів комфортного відпочинку в аеропорту Бен-Гуріон пропонується VIP-сервіс для прискореного і більш комфортного проходження всіх формальностей при прильоті та відльоті з Ізраїлю.

Компанія "Limo Circle Liner" (колишня Seshir) забезпечує доставку туристів між міжнародним аеропортом і великими містами Ізраїлю, включаючи готелі Мертвого моря в Ейн-Бокек. Доставка виконується на комфортабельному транспорті з кондиціонерами.
Стійка компанії "Limo Circle Liner" знаходиться в залі прибуття терміналу 3 аеропорти (поверх 2) - потрібно піднятися на ліфті на 2 поверх і навпаки виходу з ліфта знаходиться стійка компанії "Limo".
Туристи називають своє прізвище і чекають посадки в автобус. Відправлення - у міру заповнення мікроавтобуса. Можливе очікування відправлення, але не більше 2 годин.


Груповий трансфер з / в аеропорт Бен Гуріон
ціна за одну людину в одному напрямку

Єрусалим
Тель Авів/
Бат Ям
Нетанія
мертве море
а / п Бен-Гуріон

$ 50 $ 38 $ 50 $ 52

Трансфери Sharing transfer виконуються неросійськомовних водіями.
Замовлення має бути зроблений попередньо через туристичного агента

Компанія Афік (Afikim) запустила перший прямий автобус з Єрусалиму в аеропорт Бен Гуріон. Маршрут автобуса 485 починається на вулиці Каплан і проходить поруч з центральною автобусною станцією (на карті розташування даної зупинки).
З аеропорту в Єрусалим автобус відправляється з зупинки через дорогу від терміналу для прилітають.
Автобус працює 24 години на добу з періодичністю раз на годину. По п'ятницях маршрут працює до 14:00, а по суботах працює після закінчення шаббата з 19:00.
Вартість поїздки в одну сторону становить 16 шекелів.

Для тих, хто не готовий оплачувати індивідуальний трансфер і не замовив заздалегідь груповий трансфер, завжди є можливість скористатися послугами маршрутних таксі, які виконують доставку між аеропортом Бен-Гуріон і двома містами Ізраїлю: Єрусалимом і Хайфою.

Маршрутне таксі «Нешер» за маршрутом
аеропорт Бен-Гуріон - Єрусалим - аеропорт Бен-Гуріон

Щоб дістатися з аеропорту Бен-Гуріон до Єрусалиму і назад можна скористатися маршрутними таксі компанії «Нешер» (Nesher - сайт компанії ). Нешер - це єдина компанія маршрутних таксі, яка працює на даному маршруті. Комфортабельні мікроавтобуси місткістю до 10 осіб + багаж збирають і розвозять клієнтів за адресами в межах Єрусалиму. Режим роботи цілодобовий, без вихідних і перерв.
Вартість на 1 особу - 67 шекеля (на 01.04.2019)

В аеропорту маршрутні таксі «Нешер» розташовані відразу при виході з будівлі аеропорту. Попередньою необхідності в замовленні місць немає. Машини відправляються в міру заповнення, тому можливо очікування. В Єрусалимі доставка виконується за вказаною адресою.

При виїзді з Єрусалиму в аеропорт необхідно забронювати місце в машині за 24 години до виїзду. Замовити місце можна самостійно по телефону або за допомогою портьє готелю. Представник компанії «Нешер» повідомляє точний час збору з урахуванням необхідності прибути в аеропорт за 3 години до вильоту.
За 5 хвилин до приїзду водій машини по телефону уточнює час прибуття і просить очікувати машину на вулиці біля будинку. Після об'їзду всіх адрес і збору всіх пасажирів, маршрутне таксі відправляється в аеропорт.

Маршрутне таксі «Амаль» за маршрутом
аеропорт Бен-Гуріон -Хайфа- аеропорт Бен-Гуріон

Компанія «Амаль» (Amal) здійснює транспортування людей між аеропортом Бен-Гуріон і Хайфою і околицями. Попередньою необхідності в замовленні місць немає. Машини відправляються в міру заповнення, тому можливо очікування.
Стоянка маршрутних таксі знаходиться при виході із залу прильоту аеропорту. Комфортабельні мікроавтобуси, обладнані кондиціонерами, місткістю до 10 чоловік + багаж збирають і розвозять клієнтів за адресами в межах Хайфи і околиць. Режим роботи цілодобовий, без вихідних і перерв.
При виїзді з Хайфи в аеропорт необхідно забронювати місце в машині за 24 години до виїзду. Замовити місце можна самостійно по телефону або за допомогою портьє готелю. Представник компанії «Амаль» повідомляє точний час збору з урахуванням необхідності прибути в аеропорт за 3 години до вильоту.
За 5 хвилин до приїзду водій машини по телефону уточнює час прибуття і просить очікувати машину на вулиці біля будинку. Після об'їзду всіх адрес і збору всіх пасажирів, маршрутне таксі відправляється в аеропорт.
Вартість проїзду на 1 людину - 100-115 шекеля (день-ніч) (на 01.01.2018)
Телефони відділу «Амаль»: + 972-4-8676444, + 972-4-8662324 (працює 24 години)

При виході з будівлі аеропорту до послуг бажаючих стоянка таксі, які доставлять в будь-яке місце країни. У таксі використовують білі легкові машини різних марок з табличкою «Тахi» жовтого кольору на даху і з номером ліцензії водія на борту машини.
Всі машини обладнані лічильниками і водій зобов'язаний включати його при посадці пасажира. Таксі можна викликати по телефону або зловити на вулиці. У Тель-Авіві і в Єрусалимі зручно користуватися аплікацією GetTaxi.

Увага! Аеропорт імені Бен-Гуріона має два головних терміналу:
- Термінал-3 для міжнародних рейсів.
- Термінал-1 для внутрішніх і міжнародних (в основному, лоу-кост) рейсів.
Будь ласка, уточнюйте в своїх турагентствах або в авіакомпаніях, з якого терміналу відправлятиметься ваш рейс!

Трансфер з аеропорту Рамон

Вартість індивідуальних трансферів з а / п Рамон в Ейлат
на машину в одному напрямку
До 3-х чол.
До 4-6 чол.
а / п Рамон

$ 50 $ 75

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.