Навигация
Реклама
Реклама

Авіаквитки "Аврора" (Aurora Airlines) - продаж, бронювання дешевих авіаквитків "Аврора" (Aurora Airlines)

 1. Корисна інформація про авіакомпанію «Аврора»
 2. Реєстрація на рейс
 3. Політика щодо багажу
 4. Спецпропозиції авіакомпанії «Аврора»

«Аврора» - молодий російський авіаперевізник, який почав свою роботу з регіональних рейсів по Далекому Сходу. Базові аеропорти розташувалися в Хабаровську, Южно-Сахалінську і Владивостоці. Флотилія «Аврори» представлена ​​сучасними літаками Airbus A319, Boeing-737-500, Bombardier DHC 8-Q300, Bombardier DHC 8-Q200, Bombardier DHC 6 SERIES 400.

Авіакомпанія здійснює рейси в наступних напрямках:

 • країни СНД - Росія (Південно-Сахалінськ, Хабаровськ, Магадан, Іркутськ, Красноярськ, Шахтарськ і так далі), Узбекистан, Казахстан;
 • країни Азії - Китай (Харбін, Гонконг, Пекін, Далянь), Південна Корея (Сеул, Пусан), Японія (Саппоро, Токіо).

Така велика мережа дозволяє компанії обслуговувати індивідуальний і корпоративний туризм .

Корисна інформація про авіакомпанію «Аврора»

Тепер ви зможете купити авіаквитки, не виходячи з дому. Якщо ви хочете знайти найвигідніший тариф, то скористайтеся сервісом «ТРАНСТУР ТРЕВЕЛ». Ми завжди підкажемо, коли проходить розпродаж авіаквитків «Аврори»!

Для корпоративних клієнтів «Аврора» розробила програму лояльності «SAT Club». Вона дозволяє учасникам накопичувати бонуси, і обмінювати їх на безкоштовні квитки і різні привілеї. Якщо метою вашої поїздки є діловий туризм , То такі програми допомагають істотно економити.

Реєстрація на рейс

На рейс авіакомпанії «Аврора» можна зареєструватися трьома способами:

 • Web-реєстрація - здійснюється через особистий кабінет. Для проходження реєстрації необхідно внести дані в спеціальну форму і зберегти їх. Початок за 24 години і кінець за 45 хвилин до вильоту;
 • Мобільна реєстрація - доступна на мобільному сайті і в додатках для IOS, Андроїд і Windows Phone.
 • В аеропорту - пасажири можуть звернутися до реєстратора за стійкою або самостійно пройти процедуру в спеціальному автоматі.

Якщо ви плануєте корпоративний відпочинок , І організуєте його через нашу компанію, то співробітники «ТРАНСТУР ТРЕВЕЛ» завчасно нагадають всім мандрівникам час вильоту і початку реєстрації.

Політика щодо багажу

Пасажири, які подорожують рейсами авіакомпанії «Аврора» можуть безкоштовно взяти з собою багаж і ручну поклажу, відповідну наступним нормам:

 • для економ-класу - 1 місце для багажу вагою до 23 кг (до 158 см) + ручна поклажа до 10 кг і розмірами до 115 см;
 • для бізнес-класу - 2 місця для багажу вагою до 32 кг кожне (до 158 см) + 1 ручна поклажа до 15 кг і розмірами до 115 см;
 • на внутрішньообласних рейсах по Сахалінської області - 1 місце для багажу вагою до 23 кг (до 158 см) + ручна поклажа до 5 кг і розмірами до 75 см;
 • на внутрікраевих рейсах Приморського краю - багаж і ручна поклажа до 10 кг.

Пасажири, які подорожують із дитиною до двох років, можуть взяти додаткові 10 кг багажу.

Спецпропозиції авіакомпанії «Аврора»

Якщо ви любите літати зі знижками, то стежте за спецпропозиціями «Аврори» на нашому сайті. Актуальна інформація допоможе вам знайти найвигідніший тариф. Авіакомпанія «Аврора» часто пропонує недорогі авіаквитки за напрямками:

 • Південно-Сахалінськ - Токіо;
 • Південно-Сахалінськ - Саппоро.

Компанія «ТРАНСТУР ТРЕВЕЛ» надає широкий спектр послуг в області індивідуального і корпоративного туризму (професійна організація ділових поїздок і відряджень). Ми візьмемо на себе планування будь-якої подорожі. Наша компанія також організовує подієвий туризм (Відвідування фестивалів, свят), інсентив-тури, тімбілдинги і багато іншого.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.