Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: Туроператор "Аврора-БГ" оголосив про припинення роботи

Петербурзький туроператор "Аврора БГ" повідомив про припинення своєї діяльності. Раніше на цьому тижні ще два туроператора оголосили про те ж

Петербурзький туроператор "Аврора БГ" повідомив про припинення своєї діяльності. Раніше на цьому тижні ще два туроператора оголосили про те ж.

"Починаючи з 06.07.2018 року наша компанія припиняє продаж туристичних послуг", - написало ТОВ "Аврора-БГ" на своєму сайті в п'ятницю, 6 липня.

При цьому компанія обіцяє обслужити туристів, які вже перебувають на відпочинку. "Повідомляємо, що зобов'язання, прийняті на себе за договорами про реалізацію турпродукту (що включає в себе всі перераховані послуги: проживання, а / квитки, трансфер, медстраховка) по всім туристам, що вже знаходяться на відпочинку в Болгарії та Чорногорії, будуть виконані в повному обсязі ", - йдеться в зверненні.

Компанія "Аврора БГ" 29 червня повідомила своїм агентствам, що скасовує чартерні програми в Болгарію і Чорногорію. У компанії за кордоном на момент зупинки чартерів знаходилися 400 туристів. Всього від скасування чартерів постраждали близько тисячі туристів. "Аврора" обіцяла повернути їм гроші, але поки клієнти скаржаться на відмови туроператора це зробити, відзначає "Інтерфакс" .

Відповідальність туроператора перед туристами застрахована на 10 млн рублів в СК "Якір". Договір діє до 13 липня 2018 року.

Нагадаємо, 4 липня відома компанія "Наталі Турс" анулювала підтверджені тури, так як не може надати послуги за кордоном після відмови приймаючої компанії обслуговувати її туристів в кредит, і припинила продажі нових. Путівки до 1 жовтня набули десять тисяч клієнтів туроператора на загальну суму 15 млн доларів. 3 липня про свій відхід з російського ринку оголосив один з найстаріших туроператорів країни - DSBW Tours , Який почав роботу в 1991 році.

У червні пішов з ринку туроператор "Матрьошка тур" , Який раніше виступав головною структурою "Аврори БГ". Половина її співробітників вже звільнена.

Крім того, 15 червня призупинив роботу оператор Polar Tour , Який не перебував у реєстрі туроператорів і реєстрі турагентів.

Як зазначають фахівці ринку, зараз про фінансові проблеми заявляють невеликі, хоча і відомі компанії. У цьому полягає відмінність нинішньої ситуації від літнього сезону 2014 року, коли розорилося відразу кілька великих туроператорів, а всього - близько трьох десятків. Тоді від банкрутства туроператорів постраждали близько 130 тисяч чоловік.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.