Навигация
Реклама
Реклама

Знаменитий крейсер "Аврора" відремонтують і відправлять в плавання

  1. Орфографічна помилка в тексті:

30 квітня 2013, 00:59 Переглядів: 30 квітня 2013, 00:59 Переглядів:   Крейсер Аврора

Крейсер Аврора". Фото & nbsp; liveinternet.ru.

"Аврору" чекає ремонт. Крейсер, який став одним з головних символів Петербурга, готують до оновлення. І воно може бути дуже масштабним: не виключено навіть, що корабель знову попливе. Тільки виглядати при цьому столітня " Аврора "Буде трохи інакше.

"Гвинти оберталися, штовхали корабель вперед, надаючи йому швидкість в 20 вузлів", - пояснює екскурсовод, проводячи відвідувачів по легендарному революційного крейсеру.

У літній сезон крейсер "Аврора" з екскурсією відвідує дві-три тисячі чоловік в день. З 1956 року тут побували більше тридцяти мільйонів.

Легенда свідчить, що коридор каналу гребного валу на "Аврорі" відвідував Володимир Ленін. Швидше за все, це неправда. Але точно відомо, що туди, де дуже шумно і брудно, не заглядали офіцери. Тому в каналі гребного валу збиралися революційно налаштовані матроси. Про що свідчить табличка на стіні коридору.

Про те, щоб машинне відділення знову наповнилося шумом двигунів, говорили всерйоз. Міністр оборони Сергій Шойгу доручив розглянути всі можливі варіанти подальшої долі корабля. Сергій Овсянников тридцять років тому був провідним конструктором при останньому ремонті крейсера. У 2013 році спробував накреслити, як буде виглядати "Аврора", якщо її поставити на хід.

За вимогами безпеки, уздовж бортів доведеться розмістити сучасні рятувальні шлюпки, плоти, на кормі - два великих катери, командирський і роз'їзний. І найголовніше: потрібно буде в кілька разів розширити рубку, щоб в неї помістилося навігаційне обладнання і екіпаж. Вінчати рубку зверху будуть два постійно обертаються радіолокатора.

"Це буде виглядати жахливо громіздко. Вона стане такою капелюшком гриба, яка закриє всю історичну красу. І ще над капелюшком будуть крутитися дві потужні антени", - оцінює варіант такої перебудови корабля науковий співробітник Центрального військово-морського музею Сергій Овсянников.

"Це - чинне серце корабля. Важливо розуміти, що це діючий бойовий корабель з усіма діючими системами життєзабезпечення, але не на ходу", - підкреслює особливість корабля-музею капітан крейсера "Аврора" Дмитро Кантана, показуючи машинне відділення.

У плавання "Аврора" все одно відправиться на буксирі. Ремонт, по всій видимості, почнеться в найближчий рік. Це остаточне рішення. Після повернення з ремонту крейсер повернеться назад до Петроградської набережної з новими екскурсійними маршрутами.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Ви зараз переглядаєте новина "Знаменитий крейсер" Аврора "відремонтують і відправлять в плавання". інші Світові новини дивіться в блоці "Останні новини"

Якщо ви знайшли помилку в тексті, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Орфографічна помилка в тексті:

Послати повідомлення про помилку автора?

Виділіть некоректний текст мишкою

Дякуємо! Повідомлення відправлено.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.