Навигация
Реклама
Реклама

Австралія: пам'ятки | NUR.KZ

 1. Австралія: пам'ятки Австралія, пам'ятки якої продовжують відкривати туристи, з'явилася на карті світу...
 2. Австралія: дика природа, цікаві місця
 3. Австралія: пам'ятки
 4. Австралія: пам'ятки Сіднея
 5. Австралія: дика природа, цікаві місця

Австралія: пам'ятки

Австралія, пам'ятки якої продовжують відкривати туристи, з'явилася на карті світу лише на початку XVII століття. Сьогодні вона щорічно приймає мільйони приїжджих і дивує єдністю природних пейзажів і урбаністичних ландшафтів. Перераховувати краси цього материка можна до нескінченності. Однак є кілька куточків, побачити які зобов'язаний кожен гість. Що відвідати в Австралії, щоб перейнятися її колоритом? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: discovertravel.ru

Австралія: пам'ятки Сіднея

Австралія - ​​єдина держава світу, простори якого розкинулися на окремому материку. Безкраї пляжі, непрохідні ліси, стародавні печери, водоспади, порізані густонаселеними мегаполісами з хмарочосами, мостами, баштами, музеями та церквами, - все це вмістилося в одній країні.

Безкраї пляжі, непрохідні ліси, стародавні печери, водоспади, порізані густонаселеними мегаполісами з хмарочосами, мостами, баштами, музеями та церквами, - все це вмістилося в одній країні

Фото: discovertravel.ru

Розповідь про те, які зберігає Австралія цікаві місця, найкраще почати з самого старовинного її міста - Сіднея. Заснований європейськими колоністами, з часом він став перлиною на березі Тасманового моря.

Ось кілька місць, які варто відвідати в Сіднеї:

 • Оперний театр.

Фото: lifeglobe.net

Сіднейський оперний театр - один із сучасних монументальних споруд, облицьований рожевим гранітом і деревом. Зовні він нагадує пливе морем корабель з розправленими вітрилами. Це не дивно: театр оточує вода.

Поява цієї будівлі пов'язано з ім'ям Йорн Утзон - легендарного архітектора, який втілив в життя унікальний в своєму роді купол. З 2007 року оперний театр Сіднея включили в список спадщини ЮНЕСКО.

 • Міст Харбор-Брідж.

Фото: tonkosti.ru

Це ще одна візитна картка Сіднея, яка зобов'язана своїм виникненням важкої людської праці.

Його будували на початку ХХ століття за зразком американського моста Хелл-Гейт, щоб затоку Порт-Джексон не заважав вільно переміщатися з центру Сіднея в його південні і північні околиці. Зараз зробити це можна як пішки або на велосипеді, так і за допомогою автомобіля або поїзда.

Харбор-Брідж за його арочний каркас сіднейці жартома назвали «вішалкою». При довжині в 1,1 км і вазі в 53 тис. Тонн він щодня пропускає через себе кілька сотень тисяч легкових машин. Для любителів екстриму передбачена можливість піднятися на найвищу вершину моста і споглядати місто з висоти пташиного польоту.

 • Сіднейський океанаріум.

Фото: orangesmile.com

Приїхавши в Сідней з дітьми, не можна пройти повз величезного акваріума, затишно розташувався в гавані Дарлінг.

Це місце стало домівкою для понад 500 видів рослин і тварин Австралії, життя яких пов'язане з водою. Тут можна побачити тюленів, морських скатів, величезних молюсків і строкатих риб. Але найбільше туристів вражає скляний тунель, де буквально над головою пропливають хижі акули.

Акваріум в Сіднеї з'явився недавно, в 1988 році. З тих пір він став ще однією причиною, чому Сідней так люблять туристи.

Фото: womanadvice.ru

Таун-Холл - це адміністративна будівля, в стінах якої працює міська влада Сіднея. Є зразком вікторіанської архітектури, що дійшли до нашого часу в практично незмінному вигляді.

Вежі, балкони, безліч різьблених елементів, ступінчастий вхід створюють атмосферу королівського шику та блиску на тлі сучасних будівель Сіднея, зроблених в стилі мінімалізму. До будівництва оперного театру в Таун-Холі регулярно проводилися концерти і культурні заходи.

Зараз ця піщана ратуша отримала звання національного пам'ятника Австралії і охороняється законом.

 • Австралійський національний морський музей.

Фото: p00h.livejournal.com

Місто, історія якого пов'язана з флотом, не міг упустити морську тему в своїх пам'ятках. Тому саме в Сіднеї заснували Музей морської історії.

По різноманіттю його експонатів можна зрозуміти, як розвивався австралійський морський флот. Крім музейного будівлі, для відвідувачів є можливість зазирнути всередину кількох кораблів і одного підводного човна. Також серед його пам'яток можна побачити повномасштабну копію баркаса, на якому Джеймс Кук приплив підкорювати Австралію.

Морський музей відкриває свої двері не лише для любителів старовини, але і для всіх, хто хоче відпочити від міського шуму. Бар і ресторан, побудовані в його стінах, - популярні місця для зустрічей молоді та весільних урочистостей.

 • Обсерваторія Сіднея.

Фото: agentika.com

Недалеко від моста Харбор-Брідж знаходиться Сіднейська обсерваторія - національний пам'ятник, завдяки якому астрономія Австралії не стояла на місці. Її побудували в XIX столітті на місці старого форту, який захищав тутешні землі від військових захоплень.

Сьогодні обсерваторія більше схожа на музей. У ній зібрані кращі книги з астрономії, є унікальна обчислювальна кімната, а також кімната для астронома. Гордість цієї сіднейської пам'ятки -старінний телескоп, аналогів якого в Австралії немає.

 • Художня галерея Нового Південного Уельсу.

Фото: podrobnosti.ua

Туристи, які знають толк в мистецтві, неодмінно повинні заглянути в Художню галерею Сіднея, яка вважається четвертою за розмірами в Австралії. Перше, що кидається в очі під час наближення до неї, - це величні колони, широкі сходи, що ведуть до величезного будинку, оформленому в класичному стилі. З боків від центрального входу можна побачити 4 бронзові статуї, що символізують схиляння перед культурою 4-х древніх цивілізацій.

Сіднейська галерея може похвалитися кількома виставковими залами, де зібрані роботи видатних австралійських, європейських і азіатських художників.

 • Кафедральний Собор Діви Марії.

Фото: openarium.ru

Це один з католицьких соборів, визнаних національною святинею Австралії. Його побудували на початку XIX століття, відразу після того, як в країні проголосили свободу віросповідання.

Його архітектурна композиція нагадує більшість англійських церков епохи готичного Відродження. У хрестоподібно будівлі з дзвіницею є 2 вежі, 3 виходи і близько 40 різних вітражів, на яких зображені біблійні сюжети.

У соборі не буває порожньо. На недільну службу і в дні великих католицьких свят сюди приходять сотні сіднейців, щоб послухати чарівне звучання органа і помолитися.

Читайте також: Туреччина: природа, цікаві місця

Австралія: дика природа, цікаві місця

Австралія, природа якої довгий час залишалася недоступною людині, - багатогранна і незвичайна країна. Незважаючи на переважання пустельних територій, в її межах можна зустріти гори із засніженими вершинами, евкаліптові хащі, вічнозелені ліси, які сформувалися під дією комплексу екологічних факторів.

Незважаючи на переважання пустельних територій, в її межах можна зустріти гори із засніженими вершинами, евкаліптові хащі, вічнозелені ліси, які сформувалися під дією комплексу екологічних факторів

Фото: tureks.ru

Говорячи про природу Австралії, не можна не згадати про рідкісних видах флори і фауни. Тільки в Австралії ростуть незвичайні чагарники - розовоцветковий евкаліпт і бібліс гігантський, дерево араукарія Бідвілла.

Серед тварин, які прославили австралійські землі, слід згадати представників загону сумчасті - сумчастого муравьеда, тасманійських диявола, поссумов, вомбата, квол тигровий, гірського кенгуру, примітивних яйцекладущих ссавців - єхидну і качкодзьоба, собаку Дінго і коалу.

Серед тварин, які прославили австралійські землі, слід згадати представників загону сумчасті - сумчастого муравьеда, тасманійських диявола, поссумов, вомбата, квол тигровий, гірського кенгуру, примітивних яйцекладущих ссавців - єхидну і качкодзьоба, собаку Дінго і коалу

Фото: womanadvice.ru

Найкраще відчути природу Австралії допоможуть її нерукотворні пам'ятки:

 • Великий Бар'єрний риф.

Фото: au.itismy.top

Це природне утворення, яке простягнулося в Тихому океані на 2,5 тис. Км, огинає північно-східне узбережжя Австралії. Вважається єдиним природним об'єктом, який видно з космосу.

Великий Бар'єрний риф - сукупність мільйонів дрібних організмів - коралових поліпів, - які з'явилися тут 8 тис. Років тому. Багато хто вважає, що строкаті коралові поліпи є рослинами. Але насправді це примітивні тварини, які ведуть прикріплений спосіб життя.

Великий Бар'єрний риф - це будинок для кількох тисяч видів риб, ракоподібних, молюсків і навіть деяких птахів, які використовують його під час гніздування. Познайомитися з його підводними квартирантами приїжджають тисячі дайверів з усього світу.

Для збереження цього цінного екосистеми Бар'єрний риф проголосили Морським національним парком і віднесли до об'єктів, що охороняються ЮНЕСКО.

 • Національний парк «Какаду».

Фото: travelworld.org.ua

«Какаду» - найбільший національний парк Австралії. Його площа становить 110 тис. Га, займаючи майже всю північ материка.

Таку назву він отримав завдяки племені какаду, яке раніше проживало на цих землях. Про це туристам нагадують численні наскальні малюнки, залишені аборигенами 18 тисячоліть тому.

Багатство парку - в його ландшафтах, природних умовах і специфічної живій природі. На його території можна побачити потужні скелясті височини, рівнинну савану, заболочені ділянки з крокодилами і гілейние ліси з ліанами, рідкісними птахами і зміями.

Примітно і те, що календарний рік тут ділиться не на 4, а на 6 сезонів. Туристам радять приїжджати сюди в кінці літа або початку осені, коли припиняються дощі і стає тепліше.

 • Водоспад Беррон.

Фото: about-planet.ru

Водна перлина на сході Австралії - це водоспад Беррон, розташований в околицях національного парку. Він почав залучати туристів набагато раніше за інших визначних пам'яток Австралії - з 1890 року.

Дістатися до нього туристи можуть 2-мя шляхами - з населеного пункту Куранда по пішохідній трасі або на туристичному поїзді з Кернса, який слід прямо до водоспаду. Більшість вибирає 2-й варіант, оскільки зі спеціальною оглядового майданчика для відвідувачів на нього можна не тільки подивитися зблизька, а й сфотографуватися.

Висота цього каскадного водоспаду - 125 м. Ширина залежить від сезону і в самі дощові місяці може досягати 250 м.

 • Дванадцять апостолів.

Фото: lifeglobe.net

Всім, хто вирішив відвідати національний парк Порт-Кемпбелл в Південній Австралії, неодмінно варто побачити групу скелястих утворень, які увійшли в історію як «12 апостолів». Чому з'явилася ця назва, якщо скель спочатку було 9, до сих пір невідомо.

З недавніх пір кількість цих вапняних гігантів зменшилася: один з них здався перед руйнівною силою морської хвилі. Притому що висота деяких з них перевищує 40 метрів, споглядати їх гордий вигляд можна з однієї точки.

Для найвимогливіших туристів передбачений варіант вертолітної екскурсії навколо скель. Вона - не з дешевих, але враження стоять витрачених грошей.

Щоб дістатися до «12 апостолів», не обов'язково купувати автобусний тур. Це можна зробити і на своїй машині.

Це можна зробити і на своїй машині

Фото: openarium.ru

У південно-західній частині Австралії знаходиться одне з найбільш незвичайних озер світу - озеро Хільер, вода в якому забарвлена ​​в рожевий колір. Вперше про нього дізналися в 1802 році, а через сторіччя після цього його вже використовували для видобутку солі. Після тривалих спроб розгадати таємницю рожевої води озера вчені встановили, що фарбування сприяють деякі види водоростей і мікроорганізмів.

Озеро Хільер по площі займає трохи більше 1 км. Екстремально висока солоність його вод призвела до утворення солоного паска, який межує з евкаліптовими лісами і веде на океанічний пляж.

Кращий час для подорожі на озеро Хільер - зима, коли вода набуває багряно-рожевий відтінок.

На цьому пам'ятки Австралії не закінчуються. Вона приготувала туристам ще сотні унікальних природних та антропогенних об'єктів, вивчити які не вистачить життя.

Читайте також: Найкрасивіші місця Казахстану

Австралія: пам'ятки

Австралія, пам'ятки якої продовжують відкривати туристи, з'явилася на карті світу лише на початку XVII століття. Сьогодні вона щорічно приймає мільйони приїжджих і дивує єдністю природних пейзажів і урбаністичних ландшафтів. Перераховувати краси цього материка можна до нескінченності. Однак є кілька куточків, побачити які зобов'язаний кожен гість. Що відвідати в Австралії, щоб перейнятися її колоритом? Читайте в статті.

Читайте в статті

Фото: discovertravel.ru

Австралія: пам'ятки Сіднея

Австралія - ​​єдина держава світу, простори якого розкинулися на окремому материку. Безкраї пляжі, непрохідні ліси, стародавні печери, водоспади, порізані густонаселеними мегаполісами з хмарочосами, мостами, баштами, музеями та церквами, - все це вмістилося в одній країні.

Безкраї пляжі, непрохідні ліси, стародавні печери, водоспади, порізані густонаселеними мегаполісами з хмарочосами, мостами, баштами, музеями та церквами, - все це вмістилося в одній країні

Фото: discovertravel.ru

Розповідь про те, які зберігає Австралія цікаві місця, найкраще почати з самого старовинного її міста - Сіднея. Заснований європейськими колоністами, з часом він став перлиною на березі Тасманового моря.

Ось кілька місць, які варто відвідати в Сіднеї:

 • Оперний театр.

Фото: lifeglobe.net

Сіднейський оперний театр - один із сучасних монументальних споруд, облицьований рожевим гранітом і деревом. Зовні він нагадує пливе морем корабель з розправленими вітрилами. Це не дивно: театр оточує вода.

Поява цієї будівлі пов'язано з ім'ям Йорн Утзон - легендарного архітектора, який втілив в життя унікальний в своєму роді купол. З 2007 року оперний театр Сіднея включили в список спадщини ЮНЕСКО.

 • Міст Харбор-Брідж.

Фото: tonkosti.ru

Це ще одна візитна картка Сіднея, яка зобов'язана своїм виникненням важкої людської праці.

Його будували на початку ХХ століття за зразком американського моста Хелл-Гейт, щоб затоку Порт-Джексон не заважав вільно переміщатися з центру Сіднея в його південні і північні околиці. Зараз зробити це можна як пішки або на велосипеді, так і за допомогою автомобіля або поїзда.

Харбор-Брідж за його арочний каркас сіднейці жартома назвали «вішалкою». При довжині в 1,1 км і вазі в 53 тис. Тонн він щодня пропускає через себе кілька сотень тисяч легкових машин. Для любителів екстриму передбачена можливість піднятися на найвищу вершину моста і споглядати місто з висоти пташиного польоту.

 • Сіднейський океанаріум.

Фото: orangesmile.com

Приїхавши в Сідней з дітьми, не можна пройти повз величезного акваріума, затишно розташувався в гавані Дарлінг.

Це місце стало домівкою для понад 500 видів рослин і тварин Австралії, життя яких пов'язане з водою. Тут можна побачити тюленів, морських скатів, величезних молюсків і строкатих риб. Але найбільше туристів вражає скляний тунель, де буквально над головою пропливають хижі акули.

Акваріум в Сіднеї з'явився недавно, в 1988 році. З тих пір він став ще однією причиною, чому Сідней так люблять туристи.

Фото: womanadvice.ru

Таун-Холл - це адміністративна будівля, в стінах якої працює міська влада Сіднея. Є зразком вікторіанської архітектури, що дійшли до нашого часу в практично незмінному вигляді.

Вежі, балкони, безліч різьблених елементів, ступінчастий вхід створюють атмосферу королівського шику та блиску на тлі сучасних будівель Сіднея, зроблених в стилі мінімалізму. До будівництва оперного театру в Таун-Холі регулярно проводилися концерти і культурні заходи.

Зараз ця піщана ратуша отримала звання національного пам'ятника Австралії і охороняється законом.

 • Австралійський національний морський музей.

Фото: p00h.livejournal.com

Місто, історія якого пов'язана з флотом, не міг упустити морську тему в своїх пам'ятках. Тому саме в Сіднеї заснували Музей морської історії.

По різноманіттю його експонатів можна зрозуміти, як розвивався австралійський морський флот. Крім музейного будівлі, для відвідувачів є можливість зазирнути всередину кількох кораблів і одного підводного човна. Також серед його пам'яток можна побачити повномасштабну копію баркаса, на якому Джеймс Кук приплив підкорювати Австралію.

Морський музей відкриває свої двері не лише для любителів старовини, але і для всіх, хто хоче відпочити від міського шуму. Бар і ресторан, побудовані в його стінах, - популярні місця для зустрічей молоді та весільних урочистостей.

 • Обсерваторія Сіднея.

Фото: agentika.com

Недалеко від моста Харбор-Брідж знаходиться Сіднейська обсерваторія - національний пам'ятник, завдяки якому астрономія Австралії не стояла на місці. Її побудували в XIX столітті на місці старого форту, який захищав тутешні землі від військових захоплень.

Сьогодні обсерваторія більше схожа на музей. У ній зібрані кращі книги з астрономії, є унікальна обчислювальна кімната, а також кімната для астронома. Гордість цієї сіднейської пам'ятки -старінний телескоп, аналогів якого в Австралії немає.

 • Художня галерея Нового Південного Уельсу.

Фото: podrobnosti.ua

Туристи, які знають толк в мистецтві, неодмінно повинні заглянути в Художню галерею Сіднея, яка вважається четвертою за розмірами в Австралії. Перше, що кидається в очі під час наближення до неї, - це величні колони, широкі сходи, що ведуть до величезного будинку, оформленому в класичному стилі. З боків від центрального входу можна побачити 4 бронзові статуї, що символізують схиляння перед культурою 4-х древніх цивілізацій.

Сіднейська галерея може похвалитися кількома виставковими залами, де зібрані роботи видатних австралійських, європейських і азіатських художників.

 • Кафедральний Собор Діви Марії.

Фото: openarium.ru

Це один з католицьких соборів, визнаних національною святинею Австралії. Його побудували на початку XIX століття, відразу після того, як в країні проголосили свободу віросповідання.

Його архітектурна композиція нагадує більшість англійських церков епохи готичного Відродження. У хрестоподібно будівлі з дзвіницею є 2 вежі, 3 виходи і близько 40 різних вітражів, на яких зображені біблійні сюжети.

У соборі не буває порожньо. На недільну службу і в дні великих католицьких свят сюди приходять сотні сіднейців, щоб послухати чарівне звучання органа і помолитися.

Читайте також: Туреччина: природа, цікаві місця

Австралія: дика природа, цікаві місця

Австралія, природа якої довгий час залишалася недоступною людині, - багатогранна і незвичайна країна. Незважаючи на переважання пустельних територій, в її межах можна зустріти гори із засніженими вершинами, евкаліптові хащі, вічнозелені ліси, які сформувалися під дією комплексу екологічних факторів.

Незважаючи на переважання пустельних територій, в її межах можна зустріти гори із засніженими вершинами, евкаліптові хащі, вічнозелені ліси, які сформувалися під дією комплексу екологічних факторів

Фото: tureks.ru

Говорячи про природу Австралії, не можна не згадати про рідкісних видах флори і фауни. Тільки в Австралії ростуть незвичайні чагарники - розовоцветковий евкаліпт і бібліс гігантський, дерево араукарія Бідвілла.

Серед тварин, які прославили австралійські землі, слід згадати представників загону сумчасті - сумчастого муравьеда, тасманійських диявола, поссумов, вомбата, квол тигровий, гірського кенгуру, примітивних яйцекладущих ссавців - єхидну і качкодзьоба, собаку Дінго і коалу.

Серед тварин, які прославили австралійські землі, слід згадати представників загону сумчасті - сумчастого муравьеда, тасманійських диявола, поссумов, вомбата, квол тигровий, гірського кенгуру, примітивних яйцекладущих ссавців - єхидну і качкодзьоба, собаку Дінго і коалу

Фото: womanadvice.ru

Найкраще відчути природу Австралії допоможуть її нерукотворні пам'ятки:

 • Великий Бар'єрний риф.

Фото: au.itismy.top

Це природне утворення, яке простягнулося в Тихому океані на 2,5 тис. Км, огинає північно-східне узбережжя Австралії. Вважається єдиним природним об'єктом, який видно з космосу.

Великий Бар'єрний риф - сукупність мільйонів дрібних організмів - коралових поліпів, - які з'явилися тут 8 тис. Років тому. Багато хто вважає, що строкаті коралові поліпи є рослинами. Але насправді це примітивні тварини, які ведуть прикріплений спосіб життя.

Великий Бар'єрний риф - це будинок для кількох тисяч видів риб, ракоподібних, молюсків і навіть деяких птахів, які використовують його під час гніздування. Познайомитися з його підводними квартирантами приїжджають тисячі дайверів з усього світу.

Для збереження цього цінного екосистеми Бар'єрний риф проголосили Морським національним парком і віднесли до об'єктів, що охороняються ЮНЕСКО.

 • Національний парк «Какаду».

Фото: travelworld.org.ua

«Какаду» - найбільший національний парк Австралії. Його площа становить 110 тис. Га, займаючи майже всю північ материка.

Таку назву він отримав завдяки племені какаду, яке раніше проживало на цих землях. Про це туристам нагадують численні наскальні малюнки, залишені аборигенами 18 тисячоліть тому.

Багатство парку - в його ландшафтах, природних умовах і специфічної живій природі. На його території можна побачити потужні скелясті височини, рівнинну савану, заболочені ділянки з крокодилами і гілейние ліси з ліанами, рідкісними птахами і зміями.

Примітно і те, що календарний рік тут ділиться не на 4, а на 6 сезонів. Туристам радять приїжджати сюди в кінці літа або початку осені, коли припиняються дощі і стає тепліше.

 • Водоспад Беррон.

Фото: about-planet.ru

Водна перлина на сході Австралії - це водоспад Беррон, розташований в околицях національного парку. Він почав залучати туристів набагато раніше за інших визначних пам'яток Австралії - з 1890 року.

Дістатися до нього туристи можуть 2-мя шляхами - з населеного пункту Куранда по пішохідній трасі або на туристичному поїзді з Кернса, який слід прямо до водоспаду. Більшість вибирає 2-й варіант, оскільки зі спеціальною оглядового майданчика для відвідувачів на нього можна не тільки подивитися зблизька, а й сфотографуватися.

Висота цього каскадного водоспаду - 125 м. Ширина залежить від сезону і в самі дощові місяці може досягати 250 м.

 • Дванадцять апостолів.

Фото: lifeglobe.net

Всім, хто вирішив відвідати національний парк Порт-Кемпбелл в Південній Австралії, неодмінно варто побачити групу скелястих утворень, які увійшли в історію як «12 апостолів». Чому з'явилася ця назва, якщо скель спочатку було 9, до сих пір невідомо.

З недавніх пір кількість цих вапняних гігантів зменшилася: один з них здався перед руйнівною силою морської хвилі. Притому що висота деяких з них перевищує 40 метрів, споглядати їх гордий вигляд можна з однієї точки.

Для найвимогливіших туристів передбачений варіант вертолітної екскурсії навколо скель. Вона - не з дешевих, але враження стоять витрачених грошей.

Щоб дістатися до «12 апостолів», не обов'язково купувати автобусний тур. Це можна зробити і на своїй машині.

Це можна зробити і на своїй машині

Фото: openarium.ru

У південно-західній частині Австралії знаходиться одне з найбільш незвичайних озер світу - озеро Хільер, вода в якому забарвлена ​​в рожевий колір. Вперше про нього дізналися в 1802 році, а через сторіччя після цього його вже використовували для видобутку солі. Після тривалих спроб розгадати таємницю рожевої води озера вчені встановили, що фарбування сприяють деякі види водоростей і мікроорганізмів.

Озеро Хільер по площі займає трохи більше 1 км. Екстремально висока солоність його вод призвела до утворення солоного паска, який межує з евкаліптовими лісами і веде на океанічний пляж.

Кращий час для подорожі на озеро Хільер - зима, коли вода набуває багряно-рожевий відтінок.

На цьому пам'ятки Австралії не закінчуються. Вона приготувала туристам ще сотні унікальних природних та антропогенних об'єктів, вивчити які не вистачить життя.

Читайте також: Найкрасивіші місця Казахстану

Що відвідати в Австралії, щоб перейнятися її колоритом?
Що відвідати в Австралії, щоб перейнятися її колоритом?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.