Навигация
Реклама
Реклама

Екскурсійні тури в Австралію і Нову Зеландію, екскурсії в Австралії і Новій Зеландії, тури в Австралію і Нову Зеландію, відпочинок в Австралії і Новій Зеландії


СІДНЕЙ

Оглядова екскурсія по Сіднею
Сідней - столиця штату Новий південний Уельс, на сьогоднішній день є діловим і фінансовим центром і одним з найкрасивіших місць на нашій планеті. Під час екскурсії Ви відвідаєте історичний район The Rocks і район розваг King Cross. Перетворений в туристичний центр, зі старовинними складами, перестроєними під паби, театрами, дорогими магазинами і музеями сьогодні The Rocks виглядає, мабуть, найбільш штучним кварталом Сіднея. Ви побачите кафедральні собори, вишукані фонтани, а також всесвітньо відомі оперний театр, візитна картка міста, на будівництво якого пішло 14 років, і міст Харбор Бридж, один з найдовших мостів у світі (503 м).

Обід в обертовому ресторані Сіднейської телевізійної вежі
Обід в ресторані вежі, звідки з висоти 305 м відкривається чудова панорама міста від Тихого океану до Блакитних гір. Вам надається унікальна можливість покуштувати страви австралійської, європейської і азіатської кухні, в тому числі м'ясо кенгуру, страуса, верблюда.
Можливе комбінування оглядової екскурсії по Сіднею з обідом на вежі.

Круїз по Сіднейському затоці
Ви зробите захоплюючий круїз по затоці Port Jakson на пароплаві Sydney Showboat. Сіднейський затоку постане перед Вами у всій своїй красі. На борту Вас чекає цікава програма і обід - шведський стіл.
Можливе комбінування круїзу з оглядової екскурсії по Сіднею або Сіднейським океанаріум.
Відвідування Сіднейського Океанаріума
Ви дізнаєтеся про унікальний підводний світ Австралії, помилуєтеся багатством і яскравістю його мешканців і зможете зазирнути в очі величезним схилах, зубасті акулам.
Можливе комбінування з круїзом по затоці.

Блакитні Гори і парк австралійських тварин
По дорозі до Блакитним Горам Ви відвідаєте парк диких австралійських тварин: чарівні кенгуру і сонні коали, милі малюки-пінгвіни, гордовиті красені-казуари і товсті, неповороткі вомбати, невгамовне строкате пташине царство та інші чудеса австралійської природи не залишають байдужими, а унікальні фотографії, зроблені в парку, ще довго будуть нагадувати про дивну країну. Блакитні гори - це туристська Мекка далекої Австралії, де чудово дихається і туляється, де з оглядових майданчиків відкриваються приголомшливі види, де знаходяться найкрутіша в світі підйомна дорога (кут падіння 52 °) і єдина в Австралії горизонтальна кабельна дорога і де завжди звучать аборигенские легенди про знаменитих Трьох сестрах.

Блакитні гори і сталактитові печери Jenolan
з обідом
Блакитні гори - це туристська Мекка далекої Австралії, де чудово дихається і туляється, де з оглядових майданчиків відкриваються приголомшливі види, де знаходяться найкрутіша в світі підйомна дорога (кут падіння 52 °) і єдина в Австралії горизонтальна кабельна дорога. Вузькою серпантинної дорозі Ви зійдіть в долину, де знаходяться входи в знамениті печери. Вам належить проникнути всередину древніх гір і побачити справжнє диво природи - химерні сталактитові і сталагмітові освіти. Після огляду печери ваш шлях лежить в Катумба, столицю Блакитних Гір, де Ви пообідаєте в ресторані готелю Fairmont Resort. Екскурсія завершиться відвідуванням оглядового майданчика, з якої відкривається чудовий вид на знамениті скелі Три Сестри і Долину Джамісон.

Підйом на Сіднейський міст
Ecли ви хочете справжніх пригод і незабутніх вражень, тоді ця екскурсія - для Вас. Один з найпопулярніших атракціонів Сіднея - сходження на верхню арку знаменитого Сіднейського моста на висоту 134 м над бухтою, звідки відкривається захоплююча дух панорама міста. Тим, хто вирішив взяти участь в цьому захоплюючому сходженні, треба буде пройти приблизно 1,5 км в групі по 12 чоловік в супроводі досвідченого інструктора. Ніякого спеціального спорядження, крім взуття на гумовій підошві, не буде потрібно, так як Вам нададуть спеціальний комбінезон із страхувальними кріпленнями і проведуть відповідний інструктаж перед початком туру, а після закінчення туру Вам подарують фотографію групи. Для того, щоб взяти участь в турі, потрібно бути абсолютно здоровим; мінімальний вік учасників 12 років, зростом не менше 1,2 метра, а підлітків від 12 до 16 років повинні обов'язково супроводжувати батьки. Туристи, які брали алкоголь незадовго до цього туру не допускаються до сходження. Російськомовний гід по запиту.

МЕЛЬБУРН

Оглядова екскурсія по Мельбурну
Мельбурн - столиця штату Вікторія, місто вишуканості і шику, центр культури і місце тяжіння великого капіталу, місто з неповторною архітектурою старовинних і сучасних будівель. Рішенням Вашингтонського Центру з проблем населення йому присвоєно титул - "Найзручніший для життя місто на Землі". Оглядаючи пам'ятки Мельбурна, Ви побачите Міську Ратушу, Національний музей штату Вікторія, Собор Святого Павла. Ви проїдете повз будівлю Парламенту і садів Fitzroy. Далі Ви пройдете до котеджу Капітана Кука. З моста Westgate відкривається чудова панорама Мельбурна. Вас провезуть по вишуканим житловим районам міста, розташованим на березі річки Yarra, що оперізує центр міста з півдня.

парад пінгвінів
Відвідування параду пінгвінів на острові Філіпа. Це одне з найбільш унікальних видовищ в світі, що відбувається на острові Філіпа. Ви станете свідком феєричного дійства, коли на заході, на берег виходять маленькі пінгвіни. З спеціальних трибун Ви зможете спостерігати, як пінгвіни, перевалюючись, направляються до своїх нір. Цей щовечірній обряд пінгвінів збирає мільйони туристів з усього світу. Можливе комбінування оглядової екскурсії по Мельбурну з парадом пінгвінів.

Велика Океанська дорога (Дванадцять апостолів)
з обідом
Під час подорожі по Великої океанської дорозі - одному з наймальовничіших маршрутів в світі і найбільш вражаючою дорозі Австралії, Ви зупинитеся на березі затоки Apollo Bay, пройдетеся уздовж пляжів, де влаштовуються змагання з серфінгу. Далі шлях проходить через Національний Парк Otway National Park по звивистому узбережжю, звідки відкривається вид на скелі "Дванадцять апостолів" і фіорд Лох Ард. Скелі "Дванадцять апостолів" охороняють підхід до Port Cambell, узбережжя якого називають узбережжям загиблих кораблів.

Екскурсія в Ballarat і Sovereign Hill
з обідом
Екскурсія в місто Ballarat з відвідуванням золотих копалень Sovereign Hill (включає тур по копальнях, музей і намивання золота). Ваша дорога в місто Ballarat проходить через мальовничий фруктовий сад і лавандова ферму. Після приїзду на золоті копальні Sovereign Hill Вам належить екскурсія, під час якої Ви відвідаєте шахти, де добували золото, на власні очі зможете побачити театралізовані сцени з життя дигерів, котрі рвонули сюди 1850 році часів золотої лихоманки. Ви зможете спробувати удачу в намивання золота в золотоносному струмку і викарбувати власну монету.

Кернс

Круїз на кораловий риф

Комфортабельний катер перенесе Вас на зовнішній кораловий риф - останню межу між шельфової обмілиною і бездонним океаном. Під час круїзу Ви зможете зробити морську прогулянку на субмарині з прозорими стеклами і дном, з маскою пірнути в кришталеву синяву океану, а також всі бажаючі за додаткову плату зможуть зануритися з аквалангом.

Екскурсія в Курандо

Екскурсія починається з поїздки по найдовшій у світі канатній дорозі, протяжністю 7 км. Ви насолодитеся видами первозданної природи і панорамою океанського узбережжя. По дорозі Ви зробите зупинки для прогулянки лісовими стежками і, нарешті, Ви в аборигенской селі Куранда, де на місцевому ринку і в сувенірних магазинах можна придбати вироби місцевих майстрів. Поїздка триватиме на Тропічної станції, де вас провезуть на американській машині піхоти 40-х років по джунглях і невеликого озера, в якому водяться черепахи і водні дракони. Ви зустрінетеся з австралійськими тваринами, навчитеся метання бумеранга, а також дізнаєтеся про культуру і побут місцевого населення. Танцювальна група виконає для вас традиційні танці. Після обіду в стилі барбекю Вас відвезуть на старовинну залізничну станцію в Куранде, звідки вирушить туристичний поїзд в Кернс по горах, покритим тропічним лісом, повз річок і водоспадів.

Екскурсія на мис Трибуле і національний парк Дейнтри

Національний парк Дейнтри займає територію понад 76 000 га. Частина парку, яка називається мис Трибуле - унікальна природна зона, занесена в список Природного Світової Спадщини, є одним з небагатьох місць, де вологий ліс виходить прямо до моря. Ви зробите круїз по річці Дейнтри, на берегах якої живуть крокодили, а також Вам представиться унікальний шанс прогулятися по найдавнішим тропічним і манговим лісах на Землі. Ви дізнаєтеся багато цікавого про древніх рослинах цього унікального природного парку в спеціальному ознайомчому центрі, побудованим в джунглях, і зможете помилуватися незабутніми краєвидами всіх рівнів тропічного лісу з оглядової вежі. Після прогулянки на Вас чекатиме австралійський обід в стилі барбекю.

Екскурсія на джипі в національний парк Воранурон

Поїздка починається з відвідин національного парку недалеко від Кернса. Потім Ви потрапляєте в мальовничі тропічні ліси, звідки відкривається вид на оспівану в легендах аборигенів і оповиту таємницею гору Bartel Frere. Ви отримаєте рідкісну можливість погуляти по тропічним джунглям далеко від жвавих туристичних стежок, побачите гірські річки гірські річки і водоспади, дізнаєтеся багато цікавого про рослини і тваринний світ австралійських тропічних джунглів, побачите величезні фігові дерева. Немає кращого місця для зупинки на пікнік з купанням в прозорих водах водоспаду Жозефін. Більшість диких тварин ведуть нічний спосіб життя, але якщо пощастить, можна побачити утконосов, пітонів, лісових індичок.

вечірній Tjapukai
включаючи вечерю і шоу

Екскурсія являє собою захоплюючий тур в аборигенские театр Тжапукаї. Під самобутні наспіви Ви познайомитеся з звичаями, обрядами і ритуалами одного з найдавніших народів світу, насолодіться видовищем незвичайних аборигенских танців і ритуальних виступів при світлі смолоскипів. Вогонь як символ народження і життя, буде присутній на протязі всього шоу. На березі озера Ви станете свідком вогненних ілюмінацій - летить піку з палаючим наконечником, що осяває берега озера, вогнище, каное з факелами, несподівано спалахує вогнями ресторан, де Вас чекає чудовий вечеря з великим вибором прекрасних австралійських вин.

Риболовля

Любителі рибного лову, звичайно, знають, що Кернc - один з центрів, куди приїжджають рибалки з усього світу. Знаменита риба-пила (Марлін), величезні Грубер і тунці, різноманітні акули і інші великі океанські риби стануть вашою здобиччю, якщо ви візьмете участь в рибалці на рифі або у відкритому океані. Ті, хто віддає перевагу більш спокійну риболовлю, отримають справжнє задоволення, якщо відправляться на моторному човні по тропічної річці в пошуках знаменитої баррамунді та інших австралійських річкових риб. Риболовля може бути організована на основі ексклюзивної оренди судна або разом з іншими рибалками; тривалість риболовлі Ви вибираєте самі: на 5, 10 годин або на кілька днів.

Занурення з аквалангом

Якщо Ви хочете спуститися в глибини океану, щоб помилуватися коралами і підводним світом Великого Бар'єрного Рифа , Вам буде надано всі можливості для цього. Ви зможете зробити одне занурення під час звичайного круїзу на Риф, а для того, щоб зробити кілька занурень, краще відправитися на спеціальний круїз (на один або кілька днів). Ви також можете орендувати судно, яке надасть вам все необхідне обладнання для пірнання, плавання з маскою і риболовлі. При замовленні не забудьте вказати, чи є Ви сертифікованим нирцем або збираєтеся робити це в перший раз.

Політ на вертольоті на Великий Бар'єрний Риф

Чарівні фарби коралових рифів і невеликих островів з білосніжними пляжами - це захоплююче дух видовище відкриється з висоти пташиного польоту. Ви можете замовити політ на вертольоті над кораловими рифами (30 хвилин) або вертолітний екскурсію, що включає в себе політ над рифами і горами, покритими тропічними джунглями (45 хвилин). Для тих, хто налаштований романтично, ми пропонуємо ексклюзивний приватний тур на вертольоті на кораловий острів. Вранці, коли сонце м'яке і фарби особливо яскраві, Ви зробите політ над Кораловим морем. Вертоліт доставить Вас на невеликий піщаний острів, оточений коралами, де ви будете абсолютно одні. Вам буде надано тропічний сніданок з шампанським (08.30-10.45)

Політ на повітряній кулі (30 хвилин)
включаючи сніданок.

Ця екскурсія дозволить Вам помилуватися красою тропічного штату Квінсленд з кошика повітряної кулі і зустріти світанок над узбережжям. Після польоту Вам буде запропонований легкий сніданок з шампанським.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.