Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: Австралія анонсувала скасування чотирирічних робочих віз підкласу 457

Австралія оголосила про плани скасувати популярну серед популярну серед іноземців робочу візу і замінити її новою програмою, що вимагає кращого знання англійської мови і досвіду роботи. Про це у вівторок, 18 квітня, прем'єр-міністр Малькольм Тернбулл заявив у відеозверненні

Австралія оголосила про плани скасувати популярну серед іноземців робочу візу і замінити її новою програмою, що вимагає кращого знання англійської мови і досвіду роботи. Про це у вівторок, 18 квітня, прем'єр-міністр Малькольм Тернбулл заявив у відеозверненні, опублікованому на його сторінці в Facebook .

"Наші реформи матимуть просту спрямованість: австралійські робочі місця і австралійські цінності", - йдеться в заяві.

Тернбулл відкинув припущення про те, що зміна візової політики стало відповіддю на вимоги правих політичних партій, які виступають за націоналістичну політику, передає Reuters. Схоже розпорядження про зміни в програму в'їзних віз в США повинен підписати у вівторок президент США Дональд Трамп, виконуючи свою передвиборну обіцянку America First.

За словами Тернбулла, заміна віз приверне більше кваліфікованих працівників і дасть австралійцям пріоритет перед дешевої іноземної силою. "Ми імміграційна нація, але факт в тому, що австралійські робочі повинні мати пріоритет при отриманні роботи в Австралії", - заявив прем'єр.

Робоча віза підкласу 457 - тимчасова робоча віза, видатна на термін до чотирьох років, була введена в 1990-і роки для полегшення в'їзду до Австралії висококваліфікованих мігрантів і бізнесменів і дозволяла їм жити в країні разом з сім'єю.

Поступово вона стала використовуватися для більш широкого кола працівників, фактично для імпорту дешевої робочої сили. Згідно зі статистикою, опублікованою на сайті уряду, з майже 96 тисяч іноземних робітників, які проживали в Австралії, в минулому році за цією ж візою, 24,6% становили громадяни Індії, 19,5% - піддані Великобританії і 5,8% - громадяни Китаю.

"Ми завершуємо цей клас віз, він втратив довіру", - сказав австралійський прем'єр-міністр Тернбулл на прес-конференції в Канберрі. Тих, хто вже працює за цією ж візою, зміни не торкнуться.

Віза 457 буде замінена новою тимчасової візою, отримати яку стане складніше. Вона буде дво- або чотирирічна для "кваліфікованих працівників", для отримання другої буде потрібно більш високий рівень володіння англійською мовою.

Список професій, які відповідають вимогам для отримання візи, буде скорочений більш ніж на 200 найменувань.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.