Навигация
Реклама
Реклама

NEWSru.com :: Десятки тисяч голодних кенгуру заполонили великі міста Австралії в пошуках їжі (ФОТО, ВІДЕО)

Десятки тисяч голодних кенгуру заполонили великі міста Австралії в пошуках їжі

Голодні кенгуру заполонили великі міста Австралії в пошуках їжі. У столиці країни Канберрі в останні тижні величезні стада цих ссавців буквально окупували всі місця, де є хоч якась зелень.

як повідомляє CNN , Головною причиною приходу десятків тисяч цих травоїдних в міста є посуха - протягом червня-липня в Австралії було занадто мало опадів, а низькі нічні температури (там зараз зима) привели до вимерзання зеленого покриву.

Тому тварини, що населяють десятки заповідників і заказників навколо столиці, і пішли шукати їжу до людей.

Вони заполонили в Канберрі все парки, галявини, двори, стадіони, поля для гольфу, шкільні двори і узбіччя доріг - тобто всі місця, де є хоч трохи трави.

Голодні сумчасті бродять по вулицях австралійських міст, вишукуючи прожиток, і навіть забираються в будинки.

- У Мельбурні голодний кенгуру пробрався в будинок і розгромив перший поверх

Агентство з охорони навколишнього середовища Австралії випустив для громадян країни спеціальну пам'ятку, в якій рекомендується триматися подалі від стад кенгуру, уникати контактів з ними, вигулювати собак тільки на повідках і бути гранично обережними при водінні автомобілів особливо у вечірній і нічний час.

Згідно зі статистичними даними, населення Австралії складає не набагато більше 24 мільйонів чоловік, а кенгуру на цьому континенті майже в два рази більше - понад 44 мільйонів особин.

У Мельбурні голодний кенгуру пробрався в будинок і розгромив перший поверх

У Мельбурні голодний кенгуру пробрався в будинок, встрибнувши через відкрите вікно, але злякався, опинившись всередині і розгромив весь перший поверх. Прокинувшись в недільний ранок від гуркоту внизу, господарі будинку зуміли загнати перелякане тварина в ванну кімнату.

як повідомляє The Times , Люди в цьому інциденті не постраждали, а ось кенгуру порізав лапи і втратив багато крові. Прибулі на місце рятувальники приспали його і доставили в центр допомоги диким тваринам.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.