Навигация
Реклама
Реклама

Острови Австралії

  1. Популярні острова Австралії
  2. Погодні умови


Австралія займає велику територію в Південній півкулі, завдяки чому знаходиться на шостому місці за площею серед інших країн світу. У межах її володінь розташовано безліч острівних утворень. Держава розкинулося на однойменному материку, островах і має кілька зовнішніх територій. Острови Австралії омиваються водами Тихого і Індійського океанів.

Популярні острова Австралії

Для туристичних візитів прекрасно пристосований острів Херон, розташований на рифі. Відтінок рифа змінюється протягом дня. У період з травня по середину осені середня температура повітря на острові становить +29 градусів. Потрапити на цей дивовижний ділянку суші можна з Гладстона на вертольоті або катері. Неповторними пейзажами славиться острів Данк. Він знаходиться в кораловому морі і повністю покритий тропічними джунглями. На цьому острові є свій аеропорт, куди прибувають рейси з Кернса. Одним з кращих островів тихоокеанського освіти Вітсандей вважається Гамільтон. Там є пляжі з білим піском і тропічні рослини. До списку кращих світових курортів відноситься острів Хейман. Це престижне місце відпочинку, де вважають за краще відпочивати забезпечені молоді люди.
Головною визначною пам'яткою країни вважається Великий Бар'єрний риф, який простягнувся вздовж східного її східного берега. Він включений в число об'єктів Світової Спадщини ООН. Великий Бар'єрний риф відомий своїми мальовничими курортними островами і кораловими рифами. Він утворює найбільшу на планеті рифову систему, створену живими організмами. Риф майже безперервний на півночі. У цьому місці він віддалений від берега всього на 50 км. його південна частина розпадається на окремі рифові групи. Над водою виступають сотні островів, але жилими є лише близько 20 ділянок суші. Цікавими для туристів вважаються такі острова Австралії, як Фіцрой, Дейдрім, Орфеус, Грін-Айленд, Хемілтон і ін.
Біля Південного берега країни знаходиться острів Тасманія. Його площа дорівнює приблизно 68 тисяч кв. км. Він відомий своїм м'яким кліматом, багатим підводним світом і мальовничою природою. Головним містом острова вважається Хобарт. Це сама малонаселена і південна столиця планети.

Погодні умови

На клімат Австралії великий вплив мають океанічні течії. На півночі країни переважає тропічний клімат. Влітку там випадає велика кількість опадів. У травні і вересні дощі йдуть рідко. На території держави є напівпустелі і пустелі. Південний захід Австралії - це зона середземноморського клімату. Острів Тасманія і південно-східні області материка знаходяться в області впливу помірного клімату.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 18.12.2014


фотографії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.