Навигация
Реклама
Реклама

П'ять найцікавіших місць Західної Австралії

Найвідоміші путівники світу називають Західну Австралію одним з кращих напрямків для відпочинку в цьому році. Але без хорошого гіда вам не обійтися. Ми відібрали п'ять найцікавіших місць і пам'яток, які знаходяться неподалік від столиці штату - міста Перт. Найвідоміші путівники світу називають Західну Австралію одним з кращих напрямків для відпочинку в цьому році

Фото: AP

Отже, що потрібно зробити і побачити будь-якого поважає себе туристу по приїзду ...

Відвідайте найстаріший монетний двір

Монетний двір міста Перт - один з найстаріших нині працюють в світі. Відкритий він був влітку 1899 року, як гілка Королівського двору Великобританії. Більше 70 років двір залишався під контролем британського уряду і лише в 1970 році його передали у владу штату Західна Австралія.

Під час екскурсії по монетному двору ви зможете побачити, як відливаються золоті злитки вагою менше кілограма, і подивитися макети найбільших з них. До речі, медалі для літньої Олімпіади-2000 в Сіднеї були відлиті саме тут.

Поплавайте з дельфінами

Австралія - ​​земля великих відстаней. Шлях на поїзді від Сіднея до Перта займає три дні, саме тому подорож по самому штату здається дрібницею. Сміливо сідайте на поїзд Australind і через дві години ви опинитеся в містечку Банбері.

Тут під час морської прогулянки в Залив Кумбана, де мешкають дельфіни, ви, якщо захопіть маску і трубку, зможете поплавати разом з морськими створіннями. Головне пам'ятати, що дельфінів дозволяється гладити по спині і боках, але ні в якому разі не можна торкатися до їхніх очей і дихальних отворів.

Подивіться на китів

Зараз в це досить важко повірити, але останнім китобійне судно в Олбані було виведено з використання тільки в 1978 році. Тепер в цьому місті за китами можна хіба що спостерігати. До слова, це узбережжі Австралії вважається найкращим для спостереження за міграцією ссавців.

У період з червня по грудень китів можна побачити з берега або, що ще краще, з катера. Південні кити з дитинчатами цілими групами наближаються до катерів. Нерідко можна побачити і вистрибують з води гігантських "риб".

Відчуйте вітер

На південь від Олбані знаходиться найбільша вітряна ферма. Тут працює безліч турбін, які виробляють електрику завдяки силі вітру. Ця ферма примітна тим, що є однією з небагатьох, по якій дійсно можна зробити екскурсію. Між турбінами прокладені доріжки, гуляючи по яким ви будете чути свист гігантських лопатей, що проносяться біля вас.

Насолодитися красою природи

Корінні жителі Західної Австралії пишаються тим, що на їх території є місця, куди ще не ступала нога людини. Власне кажучи, охорони природи в цій країні приділяється велика увага.

Загальна площа територій, що охороняються 895,288 квадратних кілометра, що становить 11.5 відсотка всієї Австралії! В першу велику групу охоронюваних територій входять: об'єкти Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО, національні парки, спеціально охоронювані зони, місця мають особливу наукову значущість, морські заповідники і парки.

До другої групи включені аборигенні охоронювані зони. Щоб побачити все, потрібен, напевно, не один рік. Так що почніть з самого цікавого. Наприклад, посеред піщаної пустелі в 260 кілометрах на північ від Перта, в національному парку Намбанг розташована одна з головних визначних пам'яток країни - цілі поля скам'янілих останків стародавнього лісу - Піннаклі.

Скеляста пустеля Піннаклі залишалася відносно невідомою до кінця 1960-х років. Але тепер її відвідують десятки і сотні туристів щороку.

І, повірте, там є на що подивитися - величезні стовпи вапняку піднімаються до неба прямо з жовтого піску. Висота деяких досягає трьох з половиною метрів. Деякі з них - з зазубреними краями - нагадують своїм видом колони. Інші більше схожі на обеліски. Видовище вражає. Загалом, ви точно не пошкодуєте!

Найважливіші новини дня читайте на головній сторінці

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.