Навигация
Реклама
Реклама

Пляжі в Австралії: фото, відео. Кращі піщані пляжі в Австралії

  1. пляжі Сіднея


Візитна картка материкової Австралії - це величезна берегова лінія, що омивається розкішним синьо-зеленим океаном і чудові культові австралійські пляжі. По праву, кращі піщані пляжі Австралії вважаються найчистішими (за цим стежать спеціальні служби) і підходять для будь-якого заняття, як для екстремального дайвінгу та захоплюючого дух серфінгу, так і для відокремленого романтичної подорожі двох закоханих. Пляжі Австралії, яких налічується понад 10 тисяч, в своїй більшості є відомими культовими місцями. Серед них:

  • Пляж Золотий берег - розкішний курорт, австралійський "майами" з величезною кількістю готелів, фешенебельних готелів, розважальних центрів, кращих клубів і дискотек, справжній рай для серфінгістів;
  • Великий Бар'єрний Риф, завдяки своїй неповторній красі, є однією з найвідоміших визначних пам'яток Австралії і надбанням усього світу. Це найбільше зародження коралових рифів, що включає більше 5 тисяч видів і маленьких незаселених острівців з дивовижної краси підводним світом;
  • Пляж Оберон Бей і пляж Дюрас, забезпечать дикий віддалений від цивілізації відпочинок;
  • Острів Лорд Хау - найдавніший в світі вулканічний острів;
  • Пляж Порт Дуглас і багато інших.

Більшість пляжів Австралії безлюдні або нежилі, як, наприклад, пляж Вайтхевен - маленький острів в архіпелазі Святої Трійці, або дикий і необлаштованість, але від цього абсолютно не менш привабливий, безлюдний пляж Спрінгс, справжній рай для серфінгіста; або віддалений від усього світу мальовничий пляж Ватерлоо. До кращих піщаних пляжів Австралії слід зарахувати Хаймс, який занесений в Книгу Гіннеса як пляж з самими білими пісками в усьому світі. Дійсно, на вигляд його піщаний берег схожий на збиті вершки.

пляжі Сіднея

Особливо привабливі і всесвітньо відомі пляжі Австралії - піщані райони Сіднея. До моменту приземлення в Ботані, можна побачити величезну протяжну золотисту ланцюжок, облямовану морем і чагарниками. У Сіднеї близько 70 піщаних і не тільки пляжів, найвідоміший з яких - це Бондай-Біч. Це місце завзятих серферів або просто любителів моря.
Пляж Бурнда не менше привабливий. Він є частиною природного заповідника з красивими ландшафтами, де можна не тільки зупинитися з наметами або позасмагати на піску, а й помилуватися тропічним лісом і його головними мешканцями - кенгуру. Говорячи Сідней, на думку також приходить знаменитий пляж Бонді, повністю цивілізоване місце, величезної довжини, що приваблює туристів своєю красою і безліччю розваг.
Подорожувати в Австралію для багатьох означає відкрити для себе сяючі пустельні незаймані пляжі, вдосталь накататися на серфі, поплавати разом з різнокольоровими рибками або черепахами і морськими дияволами, попірнати з аквалангом до підводних рифів і уламків затонулих кораблів або походити під вітрилом до островів Святої Трійці.

пляжі Австралії

Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 27.05.2014


Фотографії пляжів в Австралії

Популярні статті#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.