Навигация
Реклама
Реклама

Транзитна віза в Австралію

 1. Список необхідних документів для отримання транзитної візи в Австралію
 2. Терміни розгляду заяви на отримання транзитної візи в Австралію
 3. Пакетні тури до Австралії
 4. Авіаквитки в Австралію

Детальну інформацію про транзитні візи, Ви знайдете на сайті Департаменту імміграції та Багатонаціональних Справ і Громадянства (DIAC) http://www.immi.gov.au/managing-australias-borders/border-security/transit-visa-req.htm

Транзитні візи в Австралію призначені для осіб, які мають намір проїхати транзитом через Австралію, і будуть перебувати на її території не більше 72 годин. Громадяни Російської Федерації, України, Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Казахстану, Киргизстану, Молдови, Таджикистану, Туркменістану та Узбекистану повинні отримати транзитну візу, якщо вони мають намір перетнути територію Австралії по повітрю або по морю на шляху до іншої країни, навіть якщо вони не мають наміру залишати аеропорт в Австралії, і незалежно від тривалості їх зупинки в Австралії.

Мандрівні особи повинні дізнатися в своєму туристичному агентстві, чи передбачає їх авіарейс зупинку в Австралії, оскільки в разі транзиту Австралія не завжди може бути вказана як пункт маршруту в їх авіаквитку.

Продовження терміну перебування в Австралії забороняється. Особи, які прибувають в Австралію з метою туризму або з іншими цілями, крім транзиту, повинні звернутися за отриманням візи іншого класу.

Як подавати заяву на отримання транзитної візи в Австралію: Інформацію про те, як подати заяву на транзитну візу в Австралію, Ви знайдете на нашому сайті. див .: Віза в Австралію. Загальні питання

Звертаємо Вашу увагу на те, що візовий збір за оформлення транзитної візи не стягується!

Список необхідних документів для отримання транзитної візи в Австралію

Нижче представлений список документів, які необхідно надати при подачі заяви на візу:

 • Заява за формою 876, підписана заявником і що містить відповіді на всі питання;
  Завантажити заяву форми 876 (Pdf) ...
 • Актуальна фотографія паспортного зразка;
 • Підписаний дійсний закордонний паспорт. Зверніть увагу, що в паспорті повинна мається як мінімум одна порожня сторінка для вклеювання візи.
 • Повністю заповнена і підписана "Довіреність на отримання паспорта". Якщо Ви хочете, щоб Ваш паспорт забрав кур'єр, Вам доведеться самостійно звернутися в кур'єрську службу і сплатити відповідні витрати.
  Завантажити Довіреність на отримання паспорта (Doc) ...

Якщо Ви не є членом екіпажу судна, Ви повинні також надати:

 • Документи, що підтверджують, що перебування в Австралії триватиме не більше 72 годин;
 • Авіаквиток (авіаквитки);
 • Передбачуваний маршрут, який свідчить про підтвердженому резервування квитків для подальшого проїзду;
 • Належну документацію, таку як віза, в країну проходження.

Особи, що мають намір приєднатися до екіпажу торгового судна або звільнитися з такого судна, повинні надати:

 • Посвідчення особи моряка (напр., Паспорт моряка);
 • Заява від місцевого суднового / транспортного агента даного судна, в якому зазначаються: імена осіб, прийнятих в члени екіпажу даного судна, імена осіб, яких вони замінюють, назва судна, передбачувана дата прибуття до Австралії особи (осіб), яким потрібна віза, порт і дата, де і коли вони повинні потрапити на судно; в разі, якщо агент не є власником судна, екземпляр запиту на членів екіпажу від агента судна в Австралії. Запит повинен містити відомості про членів екіпажу, які звертаються за отриманням візи.

Терміни розгляду заяви на отримання транзитної візи в Австралію

Посольство Австралії робить все можливе, щоб всі заяви на отримання транзитної візи розглядалися в день подачі. Однак, оскільки час розгляду може варіюватися в залежності від навантаження і вільних ресурсів відділу, слід подавати заяви як мінімум за 2 тижні до передбачуваної поїздки.

Однак, оскільки час розгляду може варіюватися в залежності від навантаження і вільних ресурсів відділу, слід подавати заяви як мінімум за 2 тижні до передбачуваної поїздки

Пакетні тури до Австралії

Ми прагнемо зробити подорожі в Австралію максимально доступними! З нашим сервісом ви можете не збирати гроші на літню відпустку, а подорожувати 3-4 рази на рік. У вас в руках - всі інструменти для пошуку гарячих турів, які раніше були доступні тільки найкрутішим турагентам. Завдяки нашому розумному пошуку ви можете економити на туристичних поїздках і турах до 70%!

Завдяки нашому розумному пошуку ви можете економити на туристичних поїздках і турах до 70%

Авіаквитки в Австралію

Задумалися про авіаперельоти? Потрібні недорогі квитки на літак?
Ми допоможемо вам знайти і купити авіаквитки в Австралію ...

Потрібні недорогі квитки на літак?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.