Навигация
Реклама
Реклама

Вища технічні освіту в Австралії Технічні вузи

технологічне освіту в Австралії за якістю не відстає від гуманітарного. Більшість престижних вузів країни пропонують різноманітні освітні програми в галузі інженерії і точних наук. При цьому відсоток іноземних студентів в цих навчальних закладах збільшується з року в рік.

Якщо ви ще не вирішили, в якому австралійському вузі хочете отримати вищу технічну освіту міжнародного стандарту, пропонуємо вам ознайомитися з трьома кращими технологічними університетами Австралії.

1) Мельбурнський королівський технологічний університет

RMIT University (Royal Melbourne Institute of Technology)

RMIT University (Royal Melbourne Institute of Technology)

Назва цього навчального закладу, який залучає безліч студентів, говорить сама за себе. Мельбурнський королівський технологічний університет був заснований в кінці 19 століття в штаті Вікторія з метою розвитку індустріалізації Мельбурна, а після війни потрапив під королівський патронаж і значно розширився, що позитивно вплинуло на якість освіти.

На початку 21 століття саме цей вуз став першим австралійським навчальним закладом, які зробили ставку на розвиток міжнародної освіти. Так, університет почав активно співпрацювати з азіатськими партнерами, в 2001 році відкрився його перший закордонний філіал в Хошиміні, а в 2004 - в Ханої. У 2013 також з'явився координаційний центр вузу в Барселоні.

RMIT входить в десятку австралійських університетів з найбільшою кількістю іноземних студентів і є членом Australian Technology Network (ATN), асоціації п'яти австралійських вузів, випускники яких особливо цінуються роботодавцями.

Технологічні навчальні програми ВНЗ особливо популярні серед студентів за рахунок високої міжнародної оцінки. Так, RMIT входить в Топ-100 вузів світу за спеціальностями в галузі обчислювальної техніки та IT-технологій. Висококласні навчальні програми в галузі інженерії, текстильного виробництва, дизайну та авіації також вважаються відмінною академічною рисою вузу.

Університет має два відділення: Відділення вищої освіти і Відділення технічного та подальшої освіти. Далі, відділення включають в себе три навчальних коледжу, які складаються, в цілому, з 24 академічних шкіл:

- Коледж бізнесу (бухгалтерська справа, IT-бізнес і логістика, економіка, фінанси і маркетинг, менеджмент і т.д.)

- Коледж науки, інженерії та охорони здоров'я (космонавтика та авіація, механічна і мануфактурна інженерія, прикладні науки, міська інженерія, комп'ютерні та інформаційні технології, охорона здоров'я і медицина, математика, геопросторові науки і т.д.)

- Коледж дизайну та соціальних наук (архітектура, дизайн, мистецтво, мода і текстильна промисловість, медіа та комунікації, проектний менеджмент і т.д.)

2) Технологічний університет Сіднея

UTS (University of Technology Sydney)

UTS (University of Technology Sydney)

Технологічний університет Сіднея знаходиться в центральному бізнес-районі міста і був заснований в 1988 році, хоча історично коріння навчального закладу сходять до кінця 19 століття. Вуз також є членом престижної асоціації Australian Technology Network (ATN) і недавно отримав вищу оцінку якості від державного департаменту освіти Австралії.

Цей державний університет займає 5 місце в списку австралійських вузів з найбільшою кількістю студентів, багато з яких - іноземці. До речі, випускники вузу дуже затребувані серед роботодавців, а розмір їх початкової зарплати, в середньому, - один з найвищих по країні.

Університет веде свою історію від Сіднейської школи механіки, тому головною його спеціалізацією залишається інженерія та технології. Крім цього тут також можна вивчати предмети в області мистецтв і соціальних наук, права і охорони здоров'я. Серед студентів технічного складу в цьому навчальному закладі особливо популярні такі факультети:

  • Факультет інженерії та інформаційних технологій (інженерія, інформаційні системи і IT)
  • Факультет наук (хімія, математика, медичні та молекулярні біотехнології, фізика і т.д.)
  • Факультет дизайну, архітектури і будівництва (дизайн, міська архітектура, будівельні технології, міське планування і т.д.)
  • Бізнес-школа (бухгалтерський облік, економіка, фінанси, менеджмент і маркетинг)

3) Технологічний університет Суинберн

Swinburne University of Technology

Технологічний університет Суинберн був заснований в 1908 році і знаходиться в Мельбурні. Включаючи до свого складу 5 кампусів в Австралії і один кампус в Малайзії, університет сьогодні дає вищу освіту порядку 20,000 студентів і професійно-технічна освіта - порядку 15,000 учнів.

Спеціалізуючись спочатку на технічних напрямках, сьогодні вуз надає різнобічну освіту, тут можна вивчати мистецтво, гуманітарні науки, мови, медіа і кінематограф, право і психологію. Проте, університет найбільш знаменитий саме за рахунок технічних академічних курсів. Серед найбільш затребуваних навчальних курсів ВНЗ:

  • Авіація (готує пілотів, диспетчерів, менеджерів, авіаційних інспекторів тощо)
  • Бізнес і менеджмент (бухгалтерський облік, бізнес-аналітика, економіка, фінанси, менеджмент і т.д.)
  • Дизайн (дизайн інтер'єру і меблів, графічно дизайн, кінематограф, виставковий дизайн, дизайн відеоігор і т.д.)
  • Інженерія (біомеханічна і біомедична інженерія, громадянська і конструкційна інженерія, електронна і мануфактурна інженерія, дизайн комп'ютерних систем, інженерія телекомунікацій і т.д.)
  • Інформаційні та комунікаційні технології (комп'ютерне програмування та адміністрування, системна аналітика, web-розробки, програмна інженерія, IT і т.д.)
  • Наука (хімія, біофізика, лабораторна техніка, математика, мікробіологія, квантова аналітика і т.д.)

За версією Times Higher Education серед австралійських університетів, які надають якісне технологічна освіта, також значаться Мельбурнський університет, Квінслендський університет, Сіднейський університет і Університет Монаш. Однак, ці університети, згідно з міжнародними рейтингами, більш популярні серед студентів-гуманітаріїв.

Чи можна працювати під час навчання в Австралії?

Дорожче тільки Зелений континент

Гуманітарні науки в Австралії

Як легко знайти роботу в Австралії?

Чи можна працювати під час навчання в Австралії?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.