Навигация
Реклама
Реклама

Визначні місця Австралії

 1. 1. Сіднейська гавань
 2. 2. Великий Бар'єрний Риф
 3. 3. Велика океанська дорога і 12 апостолів Вікторії
 4. 4. Червона скеля Айерс-Рок
 5. 5. Блакитні гори в Австралії
 6. 6. Національний парк Какаду в Австралії
 7. 7. Острови Уїтсанді
 8. 8. Сіднейська вежа
 9. 9. Сіднейський акваріум
 10. 10. Мис Байрон в Австралії
 11. 11. Долина Баросса
 12. 12. Острів Фрейзер

Австралія - ​​неймовірна країна, жителі якої добродушні і привітні, а природа в своєму первозданному вигляді співіснує з мегаполісами. Країна, яка займає цілий континент, з мальовничими і захоплюючими дух пам'ятками. Для безлічі мандрівників Австралія входить до переліку обов'язкових до відвідування місць. І якщо у вашому списку вона також присутня, тоді ознайомтеся з кращими пам'ятками Австралії, щоб не упустити головне.

1. Сіднейська гавань

Жодна гавань в світі не зрівняється за красою з Сіднейської. Вона по праву займає лідируюче місце серед гаваней природного походження і є найкрасивішою визначною пам'яткою Сіднея.

Гавань розкинулася на 240 кілометрів уздовж берега. Туристів вона приваблює своїми блакитними хвилями, прогулянками на яхтах в мальовничому оточенні, незліченними парками, що красуються уздовж всього берега. Крім того це гарне місце в Австралії багато історичними пам'ятками, які щороку приманюють величезна кількість відвідувачів.

Крім того це гарне місце в Австралії багато історичними пам'ятками, які щороку приманюють величезна кількість відвідувачів

2. Великий Бар'єрний Риф

Великий Бар'єрний риф - справжнє диво природи і спадщина ЮНЕСКО і, без сумнівів, головна визначна пам'ятка Австралії. За своїми розмірами він перевершує більшість подібних рифів, а серед утворень, створених живими організмами, йому немає рівних і по сей день. Завдяки своїм розмірам риф помітний з космічної орбіти.

Величезна кількість мандрівників з усіх куточків світу з'їжджаються відпочити на узбережжях місцевих островів і насолодитися красивими пляжами, зануритися в підводний світ прибережних вод, взяти участь в незабутніх екскурсіях і місцевих розвагах. Це чудове місце - найгарячіша туристична точка в Австралії!

Це чудове місце - найгарячіша туристична точка в Австралії

3. Велика океанська дорога і 12 апостолів Вікторії

Тим, хто бажає зануритися в світ безтурботного відпочинку, варто побувати на австралійському узбережжі під назвою Велика океанська дорога - це одна з найкрасивіших природних пам'яток в Австралії і виняткове місце призначення для туристів і мандрівників. Шлях вздовж узбережжя наповнений чудовими гротами, арками з скельних порід і печерами. Але це не все. Ще тут можна побачити цікаву пам'ятку під назвою 12 апостолів Вікторії - дюжина вапнякових колон, що піднімаються над морем.

Крім мальовничої природи і прибережної курортної атмосфери, відпочиваючі можуть насолодитися видовищними змаганнями з водних видів спорту, незабутніми фестивалями і вишуканими дегустаціями вин. Для досвідчених туристів є можливість насолодитися вертолітної прогулянкою і отримати зовсім інші враження.

Для досвідчених туристів є можливість насолодитися вертолітної прогулянкою і отримати зовсім інші враження

4. Червона скеля Айерс-Рок

Скала Айерс-Рок є цілісним камінь колосальних розмірів - майже 350 метрів у висоту. У давнину горі поклонялися місцеві жителі, а сьогодні вона відноситься до найкрасивіших пам'яток Австралії, залучаючи численні групи туристів щороку. Колись гора Айерс-Рок була островом на просторах великого озера. У наш час вона таїть в собі величезну кількість печер, які і до цього дня зберігають на своїх стінах наскальні малюнки і ритуальні вівтарі аборигенів.

Відвідувачі пам'ятки можуть забратися з провідником на саму скелю, а для тих, хто не наважитися на таку подорож, є місцеві гіди, які проведуть по цікавих маршрутах і розкажуть легенди і історії про місцевість.

Відвідувачі пам'ятки можуть забратися з провідником на саму скелю, а для тих, хто не наважитися на таку подорож, є місцеві гіди, які проведуть по цікавих маршрутах і розкажуть легенди і історії про місцевість

5. Блакитні гори в Австралії

Наступний мальовничий природний куточок в Австралії, який є надбанням ЮНЕСКО - Блакитні гори. Вони розташовуються недалеко від Сіднея, в Новому Південному Уельсі. Ліси Блакитних гір переважно складаються з евкаліптового і деревовидних папоротей. На території пам'ятки знаходиться вісім паркових і заповідних зон, але не в усі з них відкритий доступ туристам. Австралійці пишаються цією красивою місцевістю і вважають, що вона - живий приклад еволюції і величезного різноманіття евкаліптових лісів цієї країни.

6. Національний парк Какаду в Австралії

Унікальним місцем на планеті вважається ще одна приваблива пам'ятка Австралії - Національний парк Какаду. Його назва походить не від виду папуг, як помилково вважають деякі, а від племені аборигенів «Какаду». Унікальність і пишність парку полягає в тому, що він відрізаний від навколишнього світу скелями. Адже саме тому серед мешканців місцевості зустрічаються унікальні представники тваринного світу, таких ви не побачите ні в жодному іншому місці планети. Також в глибинах парку розташовуються дві печери, які відомі своєю наскального живописом (приблизно 3600-річної давності). Цінителям природи минулих епох неодмінно варто відвідати це красиве місце.

7. Острови Уїтсанді

Серед курортів Австралії особливе місце займають острова Уїтсанді. Вони налічують 74 окремих острова і є тією частиною Великого Бар'єрного Рифа, в якій безліч туристів може досліджувати підводний світ. Практично всі острови можуть запропонувати своїм відвідувачам прогулянку по національному парку. Але все ж більшість мандрівників їдуть сюди саме через дайвінгу. Незаймані рукою людини пляжі з прозорою водою і вражаючою природою підводного світу нікого не залишають байдужим. А після захоплюючих занурень саме час поніжитися на блакитних піщаних пляжах.

8. Сіднейська вежа

Першим за висотою будівлею в Сіднеї є Сіднейська вежа, в Австралії всього один будинок перевершує її висотою. Ця красива міська пам'ятка Сіднея відкрита і для відвідування. Її висота становить 305 м. Досягти верхнього ярусу можна за допомогою трьох швидкісних ліфтів, які доставлять бажаючих менш ніж за хвилину. Улюбленим місцем у туристів стала оглядова площадка вежі і ресторанчик, якій побалує своїх відвідувачів вишуканими стравами, поки вони милуються оточуючим їх міським пейзажем.

9. Сіднейський акваріум

Всі туристичні компанії рекомендують відвідати Сіднейський Акваріум, який входить в список найбільших акваріумів сучасності. Це найпопулярніша визначна пам'ятка в Австралії, особливо серед мандрівників з дітьми. Різноманітність підводних мешканців і розміри цього місця вражають уяву. Тільки, щоб пройти весь акваріум не зупиняючись, буде потрібно більше трьох годин. Вхід в Сіднейський Акваріум виконаний у вигляді великої акулячої пасти, пройшовши через яку відвідувачі виявляються в новому, досі небаченому світі.

10. Мис Байрон в Австралії

Східна частина материка Австралії прикрашена ще одним гарним місцем - всесвітньо відомим мисом Байрон, або Байрон-Бей. На околиці мису, в найвищій його точці розташований маяк. Звідси погляду мандрівників постануть безкраї простори океану з плескатися в хвилях дельфінами. Ось тільки поспостерігати за ними вийде тільки в період з червня по жовтень. Для бажаючих освоїти серфінг мис Байрон підійде, як не можна краще. Також тут можна здійснити політ на дельтаплані і насолодитися красою місцевої природи, що говориться з висоти пташиного польоту. Великою популярністю на Байрон-Бей користуються занурення з аквалангом і плавання з дельфінами.

11. Долина Баросса

Долина Баросса - можливо не найвідоміша пам'ятка в Австралії, але без всяких сумнівів відноситься до самих мальовничих місцях держави. Знаходиться долина на півдні і славиться виробництвом червоних вин. Звичайно, як і будь-який виноробний край, цей пропонує своїм відвідувачам пройтися по всіх знаменитим місцевим винних погребах. Для тих же, хто вважає за краще подорожувати на транспорті, Долина Баросса дає можливість випробувати безліч варіантів транспортних прогулянок, серед яких автобусні та автомобільні поїздки, польоти на повітряній кулі, байкерські мотоцикли і ще ряд цікавих пропозицій на будь-який смак. Гурмани ж можуть спробувати страви місцевої кухні і продегустувати вина.

12. Острів Фрейзер

Справжнє багатство Австралії - красивий острів Фрейзер. Від материка його відокремлює болотиста місцевість. Для того щоб дістатися до нього, необхідно минути торфовища і місце проживання диких собак дінго. Але нагородою за це буде незабутній відпочинок на пляжі з білим піском. Фрейзер поєднує в собі всю красу різноманітності природи Австралії. Мангрові ліси співіснують з болотами, пляжами і прісними озерами. Аборигени, що жили тут до приходу європейців, дали острову назва КМАР, що в перекладі з їх прислівники означає «рай». Відпочинок на цьому острові, дійсно, райський!

Отже, як бачите, пам'ятки Австралії підтверджують її статус найкрасивішої країни світу. Обов'язково вкажіть Австралію в свій список обов'язкових призначень і не пошкодуєте! Дякую за Вашу увагу і удачі!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.