Навигация
Реклама
Реклама

Освіта в Австралії для білорусів

  1. Плюси освіти в Австралії Австралія розташована на значній відстані від Білорусі. Незважаючи на це,...
  2. Де можна знайти курси англійської в Австралії
  3. Чи можна працювати під час навчання в Австралії
  4. Компанія "Контур-ЛАМН": інформація для отримання освіти в австралії
  5. ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Плюси освіти в Австралії

Австралія розташована на значній відстані від Білорусі Австралія розташована на значній відстані від Білорусі. Незважаючи на це, багато співвітчизників вирушили в таку далеку державу для здобуття вищої освіти. Вирішили отримати вони це саме освіту в Австралії, а не де-небудь ще з безлічі причин. Перша - це відмінний клімат, а друга - дипломи навчальних закладів Австралії цінуються, як в США, так і в країнах СНД і в усій Європі. Так що, отримавши довгоочікуваний документ про освіту, можна розраховувати на успішне працевлаштування.

Як вчинити в Австралійський ВНЗ: основні вимоги

Перш за все, абітурієнт повинен добре знати англійську мову. Тобто володіти ним на вищому рівні. Без нього шанс бути зарахованим до ВНЗ дорівнює нулю. При бажанні, можливо пройти навчання англійській за кордоном , Тобто безпосередньо в самій Австралії. Інші вимоги для зарахування до навчального закладу такі:

  • диплом про здобуту освіту;
  • повних 18 років;
  • мотиваційний лист, а при можливості і рекомендації з роботи або навчання;
  • сертифікат TOEFL / IELTS;
  • висока успішність.

Кожен з документів повинен бути переведений на англійську мову і завірений у нотаріуса. Лише в такій ситуації він буде мати юридичну силу і розглядатися деканатом ВНЗ.

Де можна знайти курси англійської в Австралії

Шкіл, де вивчають англійську в Австралії безліч і працюють вони в будь-який час року. Тривалість курсів залежить від початкових знань учня. Як правило, їх термін варіює в межах від 2 до 50 тижнів.

Чи можна працювати під час навчання в Австралії

отримуючи вищу освіту за кордоном не завжди є можливість підробляти. Що стосується Австралії, то тут студенту іноземцю дозволяється працювати, але не більше 20 годин на тиждень. Під час канікул можливий повний робочий день. Якщо студент підробляє за фахом, встиг зарекомендувати себе з кращого боку і роботодавець зацікавлений в ньому, то він може залишитися в Австралії назавжди. Насамперед він отримає дозвіл на проживання, а потім і громадянство країни.

Компанія "Контур-ЛАМН": інформація для отримання освіти в австралії

Вкрай мало інформації про навчальні заклади Австралії, а відомостей про умови зарахування і зовсім немає. Щоб гарантовано потрапити на цікавий для факультет звернутися до нас в "Контур-ЛАМН". Ми надамо консультацію по всіх питаннях.

ЗАДАТИ ПИТАННЯ

Сподобалася сторінка? Ставте лайк:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.