Навигация
Реклама
Реклама

Сідней - Канберра (Австралія)

День для мене почався дуже рано, о 4 годині ранку, коли з-за суттєвої різниці в часі організм остаточно заплутався, коли спати, а коли не спати. Спроби заснути знову не увінчалися успіхом, найкращим виходом і ситуації було спантеличити себе який-небудь корисною діяльністю.

Насамперед я зайнявся роботою над дорожніми нотатками і обробкою відзнятих напередодні фотоматеріалів. Ранкові години пройшли непомітно, мої супутники теж потроху оговталися, проспав після тривалого перельоту майже 12 годин поспіль.

Ми вирішили насамперед взяти в оренду автомобіль, щоб бути мобільними під час майбутнього тижневої подорожі по Австралії. Вийшовши з готелю і тимчасово залишивши речі на лобі, вирушаємо на прогулянку до найближчого офісу кампанії "AVIS". По дорозі милуємося малоповерховими міськими кварталами, що потопають у зелені евкаліптів, Банксом (австралійський ендемік) та інших досить екзотичних порід дерев. Зима в Австралії швидше нагадує наш вересень, ті його дні, коли яскраво світить сонечко, тепло майже як влітку, але світловий день короткий, ночами стає значно холодніше. Одні дерева стоять голі, листя їх повністю опала, на інших - листя, пофарбовані в яскраві кольори золотої осені, інші дерева, ті ж евкаліпти, як стояли зеленими, такими і залишаються. За галявинах стрибають дивні птахи, щось середнє між вороною і сорокою, видають незвичайні звуки. Тут все зовсім інакше, складно знайти щось спільне між Австралією і іншими континентами нашої планети. Життя в Австралії розвивалася ізольовано протягом мільйонів років, звідси така разюча відмінність від інших частин суші.

Життя в Австралії розвивалася ізольовано протягом мільйонів років, звідси така разюча відмінність від інших частин суші

По дорозі зустрічаємо широкий затоку, на ньому стоять рибальські катери і човни, з одного кораблика в воду кидають відбраковані рибу, на яку злетілася ціла зграя пеліканів, жадібно ловлять таку рибу прямо на льоту.

По дорозі зустрічаємо широкий затоку, на ньому стоять рибальські катери і човни, з одного кораблика в воду кидають відбраковані рибу, на яку злетілася ціла зграя пеліканів, жадібно ловлять таку рибу прямо на льоту

Через річку перекинуто вантовий міст, одні з найбільших в Сіднеї, ми знаходимо на березі затоки рибний супермаркет, при вході в нього екзотичного виду птиці навперебій з чайками дістають недоїдки зі сміттєвих контейнерів. У супермаркеті - безліч всіляких делікатесів, в одному з відділів торгують свіжими фруктами і різними фруктовими салатами, йогуртами та свіжовичавленим фруктовим соком.

У супермаркеті - безліч всіляких делікатесів, в одному з відділів торгують свіжими фруктами і різними фруктовими салатами, йогуртами та свіжовичавленим фруктовим соком

В іншому відділі на вітринах лежать краби, омари, молюски та інша живність.

В іншому відділі на вітринах лежать краби, омари, молюски та інша живність

Ми тішимо себе фруктами, соками і креветками, а потім, поснідавши, прямуємо ближче до центру міста, де зі слів співробітника нашого готелю, повинен знаходитися офіс "AVIS". Зовсім поруч розташований діловий центр Сіднея.

Зовсім поруч розташований діловий центр Сіднея

На береговій лінії - безліч хмарочосів, над ними - висока Сіднейська телевежа, а прямо перед нами на причалі притулилися два вітрильних корабля (судячи з усього, на них час від часу катають туристів).

На береговій лінії - безліч хмарочосів, над ними - висока Сіднейська телевежа, а прямо перед нами на причалі притулилися два вітрильних корабля (судячи з усього, на них час від часу катають туристів)

Деякий час гуляємо по набережній Сіднея затоки, милуючись видами високотехнологічного австралійського сіті, проходимо біля «Морського музею» і «Welcome Wall" - меморіалу відкритого в пам'ять про емігрантів, що переселилися в різні часи на територію Австралії і складових зараз більшу частину населення цієї багатонаціональної країни.

Деякий час гуляємо по набережній Сіднея затоки, милуючись видами високотехнологічного австралійського сіті, проходимо біля «Морського музею» і «Welcome Wall - меморіалу відкритого в пам'ять про емігрантів, що переселилися в різні часи на територію Австралії і складових зараз більшу частину населення цієї багатонаціональної країни

Далі для пошуку потрібного офісу компанії, що надає в оренду автомобілі, використовуємо знову добре відпрацьований метод пошуку, метод «опитування на місцях».

Далі для пошуку потрібного офісу компанії, що надає в оренду автомобілі, використовуємо знову добре відпрацьований метод пошуку, метод «опитування на місцях»

Після кількох невдалих спроб (ніхто не знає, де знаходиться ця компанія), заходимо в найближчий готель, званий "The Star" і з'ясовуємо у співробітника служби безпеки, в якому напрямку рухатися, на щастя, ми весь цей час були на вірному шляху і лише крутилися навколо необхідного місця.

Після кількох невдалих спроб (ніхто не знає, де знаходиться ця компанія), заходимо в найближчий готель, званий The Star і з'ясовуємо у співробітника служби безпеки, в якому напрямку рухатися, на щастя, ми весь цей час були на вірному шляху і лише крутилися навколо необхідного місця

Отже, знайшовши офіс «Авіс», виявляємо в ньому лише одну співробітницю, яка швидко оформляє для нас оренду автомобіля "Toyota", сама підганяє авто, перевіряє чи все нормально з документами і вручає нам ключі. Ніяких зволікань, ніякого очікування. Темно-синього кольору автомобіль виглядає дуже ефектно і вкрай незвично, ми ще деякий час милуємося їм, але просто сісти за кермо і поїхати не так-то просто зважитися - рух в Австралії лівосторонній, відповідно, кермо знаходиться справа, вся приладова дошка також розташована в дзеркальному порядку. Олегу і Валерію доведеться буквально на ходу пристосуватися до умов, що змінилися керування транспортним засобом.

Олегу і Валерію доведеться буквально на ходу пристосуватися до умов, що змінилися керування транспортним засобом

Трохи розібравшись з особливостями лівостороннього руху, ми неспішно під'їжджаємо до готелю, забираємо свої речі і стаємо повністю мобільні для самостійної подорожі по просторах Австралії. Насамперед ми прямуємо в найбільший зоопарк континенту, званий "Taronga Zoo", на мові австралійських аборигенів «Таронга» означає «красивий вид».

Насамперед ми прямуємо в найбільший зоопарк континенту, званий Taronga Zoo, на мові австралійських аборигенів «Таронга» означає «красивий вид»

Розташований він на протилежному березі затоки Sydney Cove, куди ми потрапляємо по одному з символів Австралії - величезному мосту, перекинутому через затоку. Рух по мосту здійснюється по безлічі смуг, без звички водіння автомобіля по лівим смугах руху не так просто вписатися в численні транспортні розв'язки, які в кінцевому рахунку разом з GPS-навігаторів, узятим в оренду з автомобілем, призводять нас до входу в зоопарк.

Рух по мосту здійснюється по безлічі смуг, без звички водіння автомобіля по лівим смугах руху не так просто вписатися в численні транспортні розв'язки, які в кінцевому рахунку разом з GPS-навігаторів, узятим в оренду з автомобілем, призводять нас до входу в зоопарк

Під'їжджаємо до шлагбауму і електронного турнікету, намагаємося розібратися з хитромудрої електронною системою, ніяк не хоче пропускати нас всередину. У підсумку до нас підходить співробітник зоопарку, який вийшов з стоїть позаду автомобіля (за нами вже накопичилася деяка чергу). Виявляється, це - службовий в'їзд тільки для співробітників зоопарку, незрозуміло лише, чому навігатор привів нас саме до нього. Сміємося разом над цим казусом, розвертається і їдемо на стоянку для пересічних відвідувачів, яка виявляється зовсім поруч.

Сміємося разом над цим казусом, розвертається і їдемо на стоянку для пересічних відвідувачів, яка виявляється зовсім поруч

Австралійці - дуже привітні і на подив врівноважені люди, ми в цьому переконаємося ще не раз, але навіть сьогодні, поки ми «гальмували» на перехрестях і невміло перебудовувалися з однієї смуги на іншу на вулицях Сіднея в спробах розібратися з лівостороннім рухом, ніхто з водіїв не виявляв ні дещиці невдоволення, нам не сигналили, що не розмахували руками, і у ж тим більше не вискакували з авто, трясучи кулаками і волаючи всякі гидоти, як це завжди буває в Росії. Після Австралії, та й усіх тих країн, що ми вже відвідали, водії на російських дорогах виглядають швидше як буйні пацієнти, які втекли з психіатричної лікарні.

Після Австралії, та й усіх тих країн, що ми вже відвідали, водії на російських дорогах виглядають швидше як буйні пацієнти, які втекли з психіатричної лікарні

Намагаємося заплатити за парковку в електронному терміналі, але він відмовляється проводити платіж за допомогою міжнародної кредитної картки, виданої російським банком. Нам щиро намагаються допомогти підійшли жінки, на руках однієї з них - крихітний немовля. Спільними зусиллями нам так і не вдається розібратися з упертим платіжним терміналом. Ми йдемо в касу "Taronga Zoo", набуваємо вхідні квитки та пакувальний квиток, розмістивши автомобіль на інший, більш великої автостоянці.

Ми йдемо в касу Taronga Zoo, набуваємо вхідні квитки та пакувальний квиток, розмістивши автомобіль на інший, більш великої автостоянці

Зоопарк величезний, він вражає уяву своїм розмахом і різноманітністю представлених видів тварин і рослин не тільки Австралії, але і багатьох інших континентів. Вся територія розділена на 8 основних тематичних зон, що включають в себе не тільки експозиції тварин, типових для тієї чи іншої кліматичної зони, а й характерну для них флору. На небі яскраво світить сонце, по зручним доріжках зоопарку ходить безліч відвідувачів, особливо дітей, для яких тут проводяться захоплюючі ігри та заняття. Поруч стоїть співробітник зоопарку з пітоном на шиї, перед ним - натовп дітей, з відкритими ротами слухають розповідь про рептилій австралійського континенту.

Поруч стоїть співробітник зоопарку з пітоном на шиї, перед ним - натовп дітей, з відкритими ротами слухають розповідь про рептилій австралійського континенту

У павільйоні, розташованому по сусідству, з заростей «трав'яного дерева» за нами уважно спостерігає пара великих алігаторів, в водоймі, одна стіна якого виконана з цільного скла, граються болотні черепашки.

У павільйоні, розташованому по сусідству, з заростей «трав'яного дерева» за нами уважно спостерігає пара великих алігаторів, в водоймі, одна стіна якого виконана з цільного скла, граються болотні черепашки

Наступна експозиція, розміщена всередині штучної скелі, демонструє велике розмаїття світу рептилій Австралії, тут в окремих тераріумах, що імітують природне місце існування, комфортно себе почувають ящірки, австралійський варан, отруйні змії (гадюки, тигрова змія, тайпан і ін.).

Поруч - зелені трав'яні жаби, майже не помітні на листках тропічних рослин.

Потім ми потрапляємо в світ центральної Африки, спостерігаючи за життям слонів, тигрів, левів, леопардів і інших дивовижних і різноманітних тварин цього континенту, який, на жаль, не потрапив в маршрут нашої кругосвітньої експедиції.

Потім ми потрапляємо в світ центральної Африки, спостерігаючи за життям слонів, тигрів, левів, леопардів і інших дивовижних і різноманітних тварин цього континенту, який, на жаль, не потрапив в маршрут нашої кругосвітньої експедиції

Особливий захват не тільки у дітей, але і у дорослих викликають леви і тигри: «цар звірів» задумливо лежить на скельному виступі, байдуже споглядаючи простір перед собою, поруч з ним, притиснувшись до могутнього звіра, лежить левиця, з цікавістю розглядає туристів, які клацають затворами фотокамер за великим панорамним вікном.

Особливий захват не тільки у дітей, але і у дорослих викликають леви і тигри: «цар звірів» задумливо лежить на скельному виступі, байдуже споглядаючи простір перед собою, поруч з ним, притиснувшись до могутнього звіра, лежить левиця, з цікавістю розглядає туристів, які клацають затворами фотокамер за великим панорамним вікном

Не менший інтерес викликають ведмеді, які, втім, статут за день позувати, відпочивають в кам'яному гроті, здалеку спостерігаючи за що проходять позаду скляних огорож туристами.

Не менший інтерес викликають ведмеді, які, втім, статут за день позувати, відпочивають в кам'яному гроті, здалеку спостерігаючи за що проходять позаду скляних огорож туристами

І, зрозуміло, найбільшими симпатіями користуються примати, які всіма своїми звичками дуже нагадують людей: пара мавп сидить у декоративного водоспаду, перебуваючи в явній задумі, одна з них з характерним жестом чухає потилицю, як це роблять багато людей, очевидно, вирішує якісь то основні для себе питання світобудови.

І, зрозуміло, найбільшими симпатіями користуються примати, які всіма своїми звичками дуже нагадують людей: пара мавп сидить у декоративного водоспаду, перебуваючи в явній задумі, одна з них з характерним жестом чухає потилицю, як це роблять багато людей, очевидно, вирішує якісь то основні для себе питання світобудови

Ми, самі того не усвідомлюючи, багато часу проводимо, спостерігаючи за поведінкою кумедних приматів, потім, прийшовши до тями, йдемо далі, щоб якомога швидше опинитися в розділі зоопарку, присвяченому унікальній фауні Австралії.

Ми, самі того не усвідомлюючи, багато часу проводимо, спостерігаючи за поведінкою кумедних приматів, потім, прийшовши до тями, йдемо далі, щоб якомога швидше опинитися в розділі зоопарку, присвяченому унікальній фауні Австралії

Сидимо в вуличному кафе, радуючи себе фруктовими салатами і справжнім, смачною кавою «капучіно». А поруч, прямо під ногами бродять екзотичні птахи, характерні тільки для австралійського континенту, вони безсоромно випрошують їжу у туристів, жадібно поглинаючи шматки гамбургерів, чіпси і горішки. Тут їх ніхто не ображає, тому відчувають він себе більш ніж впевнено, нахабно жебракують і часом сідають на столи.

Тут їх ніхто не ображає, тому відчувають він себе більш ніж впевнено, нахабно жебракують і часом сідають на столи

Нарешті ми опиняємося в імпровізованому дикому світі Австралії, в царстві вологих субтропічних лісів, які називаються тут "rainforest": в густій ​​тіні деревовидних папоротей, під покровом довгоствольних евкаліптів привільно почувають себе дивовижні сумчасті створення, що не зустрічаються більше ні на одному континенті нашої планети. Особливо вражає різноманітність птахів, серед яких багато ендемічних видів.

Тут зустрічаються лірохвости, чорні лебеді, різнокольорові папуги розели і лорик, великі папуги ара. Поруч з собою виявляю сидить на гілці кукабарра - незвичайну австралійську птицю, крик якої може налякати недосвідченого туриста, він схожий на шлюбні крики кішок і на крик сороки одночасно. Птах спокійно сидить за півметра від мене, і варто мені простягнути руку, злегка щулиться, коли я зупиняю свою руку сантиметрах в 10 від неї. Нічого собі, а я було подумав що це - майстерно зроблений макет кукабарра!

Ми входимо в вольєр з кенгуру і страусом ему, тварини відпочивають після активного «трудового» дня, великий червоний і великий сірий кенгуру - два види, що розрізняються по свої зовнішніми даними, тримаються разом, тварини лежать на траві, примруживши очі, один звірок, зовсім як людина, мирно сопе, забавно посмикуючи ногами уві сні.

Ми входимо в вольєр з кенгуру і страусом ему, тварини відпочивають після активного «трудового» дня, великий червоний і великий сірий кенгуру - два види, що розрізняються по свої зовнішніми даними, тримаються разом, тварини лежать на траві, примруживши очі, один звірок, зовсім як людина, мирно сопе, забавно посмикуючи ногами уві сні

Дуже симпатичні тварини, добрі і спокійні, видно, що їм забезпечений якісний догляд в "Taronga zoo". Очевидно, цей зоопарк істотно відрізняється від багатьох з тих, що особисто мені вдалося відвідати в різних країнах світу, тут тварини виглядають спокійними, співробітники зоопарку явно приділяють їм багато часу і уваги, крім того, практикується залучення волонтерів, для яких існують спеціальні програми.

Очевидно, цей зоопарк істотно відрізняється від багатьох з тих, що особисто мені вдалося відвідати в різних країнах світу, тут тварини виглядають спокійними, співробітники зоопарку явно приділяють їм багато часу і уваги, крім того, практикується залучення волонтерів, для яких існують спеціальні програми

Поки один кенгуру забавно чавкає, поглинаючи корм з миски, поруч в нетерпінні возяться голуби, уважно спостерігаючи за тим, коли звір насититься соковитою травою, а на дні чашки залишаться смачні зернятка.

Поки один кенгуру забавно чавкає, поглинаючи корм з миски, поруч в нетерпінні возяться голуби, уважно спостерігаючи за тим, коли звір насититься соковитою травою, а на дні чашки залишаться смачні зернятка

Особливою симпатією відвідувачів користуються коали - кумедні звірята, що віддалено нагадують крихітних ведмежат, вічно сидять на розвилках гілок евкаліптів і сонно жують листя цих рослин.

Особливою симпатією відвідувачів користуються коали - кумедні звірята, що віддалено нагадують крихітних ведмежат, вічно сидять на розвилках гілок евкаліптів і сонно жують листя цих рослин

З майже 300 видів евкаліптів, які ростуть в Австралії, лише близько десятка не містять в листі фіто-токсин, отруйний для ссавців тварин. Саме цими винятковими видами і харчуються коали, яким чином вони знаходять потрібне дерево - залишається тільки здогадуватися. Тваринки більшу частину життя проводять на деревах, багато сплять, харчуються виключно евкаліптовими листям і ніколи не п'ють воду. Через цю особливість австралійські аборигени, корінні жителі континенту, назвали цих тварин «коала», що в перекладі означає буквально «непитущий». На жаль, та частина зоопарку, де можна не тільки побачити коалу, а й потримати на руках цього чудесного звірка, що є однією з візитних карток країни, тимчасово закрита, тому ми лише задовольнялися спостереженням за парою сонних коал, які буквально на очах засипали, повільно пережовуючи евкаліптові листя. І як їм вдається стільки спати?

І як їм вдається стільки спати

Ще один розділ зоопарку носить назву «Ферма», в ній представлені різноманітні сільськогосподарські тварини, привезені на континент переселенцями з Європи та інших частин світу. Тут можна погладити баранів, невеликих свиней, кіз, а також відвідати імпровізований будиночок фермера. Для сучасної Австралії традиційним є виробництво і експорт баранини, на просторах країни можна зустріти незліченні отари овець, популяція яких значно перевищує кількість жителів країни.

Після ферми ми потрапляємо в світ ще одного рідкісного тваринного - качкодзьоба. Для демонстрації цього символу Австралії в штучної печері обладнані спеціальні акваріуми, де не відразу вдається побачити незвичайне водоплавних сумчасте: звірята зачаїлися в скупченні водоростей і в гротах, один з них все ж здався нам, зацікавлено визирнувши з укриття, а потім почав плавати взад-вперед по всьому акваріуму, демонструючи себе відвідувачам. Втім, через пару хвилин він знову затаївся на дні, за камінням.

Наше захоплюючу подорож у світ тварин і рослин Австралії та інших континентів підійшло до кінця, сонце вже явно прагне до горизонту. Варто пам'ятати про те, що в Австралії зараз зима, більш того, найкоротші дні в році на противагу північній півкулі, де в даний момент розпал літа і найдовші світлові дні в році. Ми трохи від'їжджаємо від зоопарку, залишаємо автомобіль на вулиці і прямуємо на стрілку одного з численних півостровів, які далеко вдаються в Сіднейський затоку, по стежці пробираємося крізь справжній австралійський буш (чагарник), де низькорослі Банксом і евкаліпти повиті ліанами.

Ми трохи від'їжджаємо від зоопарку, залишаємо автомобіль на вулиці і прямуємо на стрілку одного з численних півостровів, які далеко вдаються в Сіднейський затоку, по стежці пробираємося крізь справжній австралійський буш (чагарник), де низькорослі Банксом і евкаліпти повиті ліанами

Останнім на сьогодні пунктом відвідин в Сіднеї став знаменитий оперний театр, точніше, незвичайний будинок Sydney Opera House, побудоване в стилі «біоніка» і нагадує здалеку велика квітка білого лотоса, квітучий на узбережжі Сіднейського затоки. У море вогнів і великому потоці автомобілів ми досягаємо центральній частині міста, в оточенні блискучих мільйонами вікон хмарочосів деякий час колесимо вулицями міста, а потім потрапляємо на підземну парковку, де і залишаємо автомобіль. Вийшовши нагору по зручно розташованої системі переходів, потрапляємо в справжнє свято: на набережній біля будівлі театру - безліч вуличних кафе і ресторанів, в скляних абажурах горять високі смолоскипи, звучить музика, деякі відвідувачі танцюють на набережній.

Вийшовши нагору по зручно розташованої системі переходів, потрапляємо в справжнє свято: на набережній біля будівлі театру - безліч вуличних кафе і ресторанів, в скляних абажурах горять високі смолоскипи, звучить музика, деякі відвідувачі танцюють на набережній

Дуже святковий стан, тут відчувається подих великого сучасного міста, хочеться побути довше, спостерігаючи за вогнями хмарочосів, мостом, перекинутим через Сіднейський затоку, що пропливають кораблями, освітленими гірляндами.

Дуже святковий стан, тут відчувається подих великого сучасного міста, хочеться побути довше, спостерігаючи за вогнями хмарочосів, мостом, перекинутим через Сіднейський затоку, що пропливають кораблями, освітленими гірляндами

Ми підходимо до будівлі оперного театру, воно виявляється грандіозним, я й подумати не міг що це - дуже велике спорудження, на яке дивишся, задерши голову. По сусідству стоїть кілька фотографів з приготованими до нічної зйомки камерами і штативами, виявляється, це урок фотографії, який веде досвідчений фахівець. Він докладно пояснює учням, який режим зйомки краще використовувати в таких незвичайних умовах. Я ж, не маючи під рукою штатива, просто сідаю на набережну, притискаю камеру до огорож, руки використовую в якості імпровізованого штатива для підтримки камери в максимально нерухомому стані і роблю непогані знімки будівлі Сіднейської Опери та нічного міського пейзажу.

Я ж, не маючи під рукою штатива, просто сідаю на набережну, притискаю камеру до огорож, руки використовую в якості імпровізованого штатива для підтримки камери в максимально нерухомому стані і роблю непогані знімки будівлі Сіднейської Опери та нічного міського пейзажу

Ми заходимо в сувенірний магазин і знаходимо в ньому відмінну австралійську капелюх виробництва фірми "Akubra" !!! Виготовлена ​​з натуральної шкіри, з обідком зі шкіри та зубів крокодила, вона буде прекрасним експонатом створюється Музею головних уборів!

Акубра - бренд, відомій далеко за межами п'ятого континенту. Акубра (або «Господар рівнін») - це не просто гордість австралійців, вона стала важлівою частина всієї национальной культури. Ось уже почти 140 років цею головний убір прікрашає НЕ только героїв фільмів (Згадаю, например, Крокодила Данді з однойменного фільму.), Але и простих людей на вулицю. Її не тільки носять місцеві жителі, Акубра також подається у вигляді дорогого подарунка іноземним делегаціям.

Незабаром ми виїжджаємо з міста по системі тунелів, заїхавши в які несподівано для себе опиняємося далеко за межами Сіднея, в районі міжнародного аеропорту. Далеко позаду залишаються хмарочоси, шпиль телевежі і яскраво освітлені міські квартали. Малоповерховий Сідней ще якийсь час супроводжує нас в дорозі, а потім сходить нанівець, ми опиняємося на нічній трасі, попереду - безліч вогнів відбивачів, що вказують межі смуг руху, дорожніх знаків, що нагадують, який швидкісний режим вибирати, які перешкоди існують попереду. Не покидає відчуття, ніби мчиш по злітно-посадковій смузі аеропорту, настільки якісно виконано дорожнє покриття і досконала система навігації.

Над нами розкинулося безмежне зоряне небо, на якому не видно жодного знайомого сузір'я, тому що ми знаходимося зараз в південній півкулі Землі, звідки відкривається вид на інші сузір'я, часом здається, ніби перебуваєш на інший планеті, звідки Всесвіт виглядає зовсім інакше. На те вона і Австралія щоб дивувати усіма своїми проявами, не списуються в наші повсякденні, традиційні уявлення про світ. Дивовижний, величезний континент, країна-материк, що розкинулася між Тихим і Індійським океанами.

Стрибаючи з каменя на камінь, опиняємося на скельному уступі, під ним хлюпочуться хвилі затоки, і прямо перед нами - прекрасна панорама вечірнього Сіднея, освітленого косими променями західного сонця. Ми вдалим чином опинилися в потрібний час і в потрібному місці, через кілька хвилин помаранчеві сонячні промені ковзнули по гранях хмарочосів, після чого місто повільно почав занурюватися в нічну темряву. Скоро вся берегова лінія освітить безліччю електричних вогнів, і у нас є шанс, перш ніж ми покинемо Сідней, зробити ефектні знімки нічного міста.

І як їм вдається стільки спати?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.