Навигация
Реклама
Реклама

Візовий відділ Австралії і Нової Зеландії

тел. (044) 290-64-00

Візовий збір Посольства Австралії за розгляд документів Візовий збір Посольства Австралії за розгляд документів

З 16 лютого 2015 року всі нові візові заяви і заяви на громадянство від осіб, які проживають в Україні, розглядаються Австралійської Високої Комісією (Australian High Commission) в Лондоні.

Ми здійснюємо підготовку та відправку документів в Australian High Commission в Лондон

З 22 липня 2013 з'явилася можливість подавати документи на австралійську візу онлайн. Як показує статистика, не завжди ця опція виправдовує очікування.

Якщо Ви не хочете ризикувати і для Вас критична можливість відмови, ми рекомендуємо подавати заяви на візу старим, перевіреним способом - через паперову процедуру оформлення, яку ніхто не відміняв.

У будь-якому випадку, перш, ніж зробити реєстрацію заяви, ми завжди прислухаємося до побажань наших клієнтів. Виробляємо реєстрацію заяв на австралійську візу як on-line (он-лайн), так і в паперовому вигляді (за допомогою відправки документів надійної кур'єрською поштою в Лондон).

Залежно від мети Вашої поїздки в Австралію, Ви вибираєте категорію візи і список документів, які необхідно подати на розгляд до Посольства разом з Вашим заявою.

Звертаємо вашу увагу на те, що на нашому сайті представлені загальні списки документів по кожній з категорій. АЛЕ в кожному індивідуальному випадку пакет документів змінюється; до основного пакету документів може знадобитися докласти ще й, так звані, «допоміжні» документи (наприклад, копія свідоцтва про шлюб, копія свідоцтва про народження дітей, копія броні авіаквитка, документи, що підтверджують володіння нерухомістю та ін.). Які з документів краще надати, а які - ні, ми зможемо Вам розповісти під час консультації у нас в офісі.

Співбесіда в Посольстві проходити не потрібно (виняток становлять лише імміграційні категорії). У разі виникнення питань за заявою, співробітник Посольства зв'яжеться з Вами по телефону, щоб провести телефонне інтерв'ю.

Митні правила для в'їзду до Австралії однакові для всіх, бажаючих відвідати цей континент.

  • Заборонено ввіз продуктів харчування, наркотиків, матеріалів тваринного і рослинного походження, вогнепальної зброї, озброєння і боєприпасів, мешканців дикої природи або предметів, виготовлених з тварин, що охороняються, деяких медичних препаратів (включаючи речовини, що містять спортивні стимулятори).
  • Без сплати митних зборів і податків в Австралію можна ввезти товари на суму 400 AUD (або 200 AUD для дітей до 18 років). Це правило діє тільки в разі провезення товарів в особистому багажі.
  • Крім того, особи старше 18 років можуть безмитно ввезти в Австралію літр алкогольних напоїв (незалежно від їх фортеці), 250 сигарет або 250 г іншого тютюнової продукції.
  • Заборонено вивезення з країни тварин і рослин, предметів дикої природи (коралів, раковин, рептилій), предметів, що представляють історичну цінність (без відповідного дозволу), а також виробів з дерева і бамбука, шкіри, кістки, пір'я птахів, раковин і коралів.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.