Навигация
Реклама
Реклама

Все про країну Австралія, мова, релігія, валюта, транспорт, кухня, магазин

Відпочинок в Австралії   переверне Ваше життя

Відпочинок в Австралії переверне Ваше життя. Австралійські аборигени кажуть: "спочатку розкриються Ваші очі, а потім серце".
Відпочинок тут - мабуть, найкращий подарунок, який Ви можете собі піднести. Австралія - ​​країна зовсім дивна - цивілізована, упорядкована і в той же самий час дика і самобутня. Ця двоїстість дозволяє кожному мандрівникові знайти свою власну нішу відпочинку в Австралії, знову і знову відкриваючи цю країну.
І все ж відпочинок в Австралії - це, в першу чергу, відпочинок на узбережжі. Узбережжя - це стиль життя австралійців. Багато сонця, чудові коралові рифи, найбагатша флора і фауна підводного світу, нескінченні пляжі білого піску, популярно-веселі й самотньо-безлюдні, чисті блакитні лагуни, тихі бухти і прекрасні можливості активного відпочинку - пляжі Квінсленда, глянсовий Голд Кост і тропічні острови Великого Бар'єрного рифа Австралії, серед яких виділяються кілька ексклюзивних острівців для обраних, залучають мандрівників з усього світу.
Австралія - ​​гостинна земля контрастів - припасла частування для кожного гостя. Тут космополітичні міста, що рябіють усіма благами цивілізації і культури, пліч-о-пліч сусідять з мальовничими гаванями, чистими лагунами, древніми гірськими ланцюгами і дух захоплюючими краєвидами. Якщо Ви любите бути в центрі уваги, для Вас численні галереї, музеї, магазини, розважальні центри, опера, кафе, ресторани, нічні клуби. Тінисті гаї, гори, безлюдні пляжі дадуть притулок того, хто шукає усамітнення.
Відпочинок в Австралії - рай для гурмана, гордість тутешніх місць - м'ясо крокодила і ароматна страусятина, а два океани надали в Ваше розпорядження немислимі шедеври морської кухні. І не забудьте, що Австралія - ​​країна сильних традицій виноробства.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.