Навигация
Реклама
Реклама

Як вигідно відпочити в Угорщині, Німеччині, Австрії

  1. Така різна Угорщина
  2. Баварія - і нічого зайвого
  3. Озерна Австрія

Стереотип про недосяжною і моторошно дорогий Європі, який засів в головах туристів, пора зруйнувати. Спробуємо розібратися, в яких країнах можна добре розслабитися, побачити щось унікальне, смачно поїсти і вберегти сімейний бюджет від «дефолту». Про це розкажуть фахівці компанії «ВЕДІ тургруп» Ольга Юхнік і Ренат Бедердінов .

Європа щороку вабить до себе безліч туристів. І особливо - восени. Погода в цю пору року цілком комфортна, особливо для екскурсійних прогулянок, наприклад, по тихих вуличках Будапешта чи Відня. Крім того, в осінній сезон європейські країни пропонують мандрівникам стати гостями на різних тематичних фестивалях. Наприклад, «Октоберфест» у Мюнхені, який завжди притягує до себе велику кількість бажаючих. Перед туристами відкриваються великі можливості вибору місця, куди поїхати і як спланувати свою подорож.

Ольга Юхнік Керівник європейського відділу компанії «ВЕДІ тургруп»
Ольга Юхнік
Керівник європейського відділу компанії «ВЕДІ тургруп»

Така різна Угорщина

Одним з кращих варіантів поєднання ціни та якості є Угорщина. Ця країна вважається однією з найбільш недорогих в Європі і просто знахідкою для тих туристів, які не уявляють свого відпочинку без яскравих вражень і нових екскурсійних маршрутів.

У чому ж причина такої популярності цієї порівняно невеликої країни? Багата культурна спадщина, фактична відсутність мовного бар'єру, невисока вартість проживання і харчування або безліч термальних джерел? Однозначної відповіді немає і бути не може, адже кожен знаходить в Угорщині щось своє!

Однозначної відповіді немає і бути не може, адже кожен знаходить в Угорщині щось своє

До речі, зараз діє акція по Угорщині. Для всіх заявок з вильотами з Москви і регіонів в період проживання c 20 травня по 31 жовтня «ВЕДІ тургруп» дарує своїм туристам в залежності від туру трансфер з Будапешта в готель чи один квиток на озеро Хевіз плюс страховку від невиїзду в подарунок!

Для всіх заявок з вильотами з Москви і регіонів в період проживання c 20 травня по 31 жовтня «ВЕДІ тургруп» дарує своїм туристам в залежності від туру трансфер з Будапешта в готель чи один квиток на озеро Хевіз плюс страховку від невиїзду в подарунок

Гарантовані блоки місць в більшість європейських країн дозволяють нам пропонувати тури практично в будь-якій комбінації за прийнятними цінами. Відень + Будапешт, Прага - Відень - Будапешт , Відень / Будапешт + термальні курорти , Прага - Відень, Відень - Прага - Братислава - Будапешт, Будапешт / Відень + Угорське море (о. Балатон) та інші.

ХОТ СПО - це тури за найвигіднішими цінами. Фіксована комісія 10%. Також під цією позначкою можна побачити тури в наші улюблені готелі і ланцюжки за дуже привабливими цінами.

Мережі Danubius, Hunguest і Accor, готелі Naturmed Carbona 4 * і Eauropa Fit 4 *.

Крім групових пакетних турів ми пропонуємо індивідуальні тури будь-якої складності і бронювання наземного обслуговування.

Баварія - і нічого зайвого

Німеччина приваблива тим, що має в своєму арсеналі і лікувальні курорти, і Альпи, і замки з неповторною архітектурою. Економічний варіант відвідування - взяти тур «Мюнхен і нічого зайвого» з проживанням безпосередньо в столиці Баварії, в одному з найбільш привабливих з туристичної точки зору місті з багатою історією і культурними традиціями. Можна вибрати тривалість туру від трьох днів до тижня. Ціна стартує від 475 € на двох при двомісному проживанні. Все, що залишився, туристи абсолютно вільні і самі вибирають, які пам'ятки і коли відвідати. Тим, хто їде з дітьми, варто побувати в парку Legoland недалеко від Мюнхена (одна година на поїзді).


Більш насичена екскурсійна програма в рамках туру «Мюнхен і чарівництво Баварії». Він розрахований на сім днів. Проживати туристи будуть в одному місті, що виключає виснажливі чемоданні збори. Також в комплекті у них один вільний день. Тиждень відкриттів буде коштувати від 850 € з людини.

Спектр пропонованих «ВЕДІ тургруп» турів до Німеччини також дуже широкий - екскурсійні: від відвідування замків до невеликих приватних броварень; тематичні, наприклад, тури на «Октоберфест»; комбіновані з відвідуванням Зальцбурга, Відня, Праги ( «Мюнхен - Зальбурга - Відень»). Є й лікувальні тури. Особливо рекомендуємо курорт, який залишив слід в російській історії, - Баден-Баден ( «Відпочинок в Баден-Бадені»), а також тур «Відпочинок і лікування в Бад Кіссінгені».

Доставляти туристів на німецькі курорти будемо регулярними рейсами Lufthansa, UTair, S7, «Аерофлот».

Озерна Австрія

Бездоганний європейський сервіс в поєднанні з унікальними природними можливостями і грамотної ціновою політикою робить Австрію дуже привабливою для російського туриста. Це досить компактна країна, але вона володіє великою різноманітністю пейзажів і різноманіттям культурної спадщини. Великою популярністю користуються тури з авіаперельотом і проживанням у Відні ( «Перше знайомство з Віднем» ). Можна забронювати від 3 до 14 ночей.


Найближче спецпропозиція до Відня - на 23 липня. Чотири ночі за 575 € на двох.

Ще радимо відвідати Альпійські озера, вода в яких за своїми якостями можна порівняти з питною. Відпочинок на озерах представлений в наступний турах - «Відпочинок на Вертер-Зе» з перельотом до Відня і «Відпочинок на Вольфганзеє» з перельотом до Зальцбурга (стикування в Відні).

Від нас власні гарантовані блоки місць на Austrian Airlines і квиток на екскурсійний трамвайчик Відня в подарунок кожному туристу!

Гарна новина є і для турагентів - комісія на наші тури, навіть з позначкою СПО, не нижче 10%! Найближчим часом будуть опубліковані тури з Москви на новорічні свята.

У чому ж причина такої популярності цієї порівняно невеликої країни?
Багата культурна спадщина, фактична відсутність мовного бар'єру, невисока вартість проживання і харчування або безліч термальних джерел?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.