Навигация
Реклама
Реклама

Чому варто з'їздити в Зальцбург і відвідати гірськолижний курорт і батьківщину Моцарта

Ці будинки ми бачили в підручниках з історії.

Фото: & nbsp; & Ouml; sterreich Werbung / Weinhaeupl

Про це невеликій державі в Центральній Європі нерідко говорять як про країну, що представляє собою суцільний гірськолижний курорт. Навіть околиці Зальцбурга, який традиційно сприймається більше як місто Моцарта і класичної музики (за що його ще називають "сценою світу"), одночасно є кілька відмінних гірськолижних регіонів.

ДОЛИНА Гаштайн

Найважливіша особливість цих місць - гарячі джерела з підвищеним вмістом радону. Завдяки їм регіон до другої половини XX ст. розвивався як бальнеологічний курорт. У короткій поїздці підлікуватися, звичайно, не вийде, але відновитися після катання - цілком. Тим більше що в більшості готелів є термальні басейни. Гірськолижний сезон в долині Гаштайн звичайний для більшої частини Австрії - з початку грудня до кінця квітня. Зона катання знаходиться в межах висот від 800 до 2700 м.

Бад Гаштайн. Городок (До речі, самі австрійці вимовляють його назву як Гастайн) цікавий тим, що в архітектурі збережено дух курорту XIX в. Тому він більше нагадує Зальцбург або Відня, ніж типовий альпійський гірськолижний курорт. Бад Гаштайн оточують досить круті хребти, і траси тут здебільшого призначені для лижників хоча б з мінімальним досвідом.

БАД Хофгаштайні. Дуже схожий на десятки своїх побратимів - зимових курортів, розкиданих по альпійських долинах. У Бад Хофгаштайні схили відносно пологі і ідеально підходять для навчання і катання без претензій на екстрим.

Бад Гаштайн. Городок зберіг в собі риси бальнеологічного курорту XIX в.

ЄВРОПЕЙСЬКИЙ СПОРТИВНИЙ РЕГІОН на льодовику

Таким досить казенним назвою позначають велику зону катання навколо містечок Цель-ам-Зеє і Капрун в 60 км від Зальцбурга. Родзинка регіону - льодовик Кіцштайнхорн над Капруна на висоті близько 3 тис. М, де кататися можна навіть влітку. В цілому ж в долині комфортне катання з кінця грудня до кінця березня.

Найважливіша перевага регіону для тих, хто вирушає сюди з України, - відносно близьке розташування (80 км) від аеропорту Зальцбурга, куди взимку українські туроператори організовують чартерні рейси з аеропортів України. До того ж завжди можна зробити перерву в катанні і присвятити один день екскурсії в Зальцбург заради відвідування будинку Моцарта, фортеці (на центральному фото) і палацу.

Целль-ам-. Городок знаходиться в досить незвичному для Альп ландшафті - природа створила тут велику улоговину, майже рівнину. На ній знаходиться величезне озеро. Низьке розташування (всього 750 м) і спокійний рельєф дозволили Целль-ам-Зеє перетворитися на повноцінний місто з усіма належними атрибутами: залізничним вокзалом, фортецею, музеєм, значним собором і навіть картинною галереєю. Також тут є аквапарк з критим басейном. Одним словом - гарне місце для тих, у кого власне катання не стоїть на першому місці.

Більшість трас навколо Целль-ам-Зеє розташовані на схилах невисоких гір (максимум 2200 м). Багато з них спускаються безпосередньо в місто. Якщо говорити про складність трас, то третина припадає на комфортні сині, третина - на більш складні червоні і ще третина - на чорні (втім, екстремальними їх все одно не назвеш). Протяжність найдовшої траси становить 6,2 км.

Капрун. На відміну від свого сусіда Целль-ам-Зеє, Капрун - класичний гірськолижний курорт без особливої ​​вишуканості. У 7 км від нього знаходяться нижні станції підйомників, що ведуть до льодовика. Доїхати туди з містечка можна на безкоштовному автобусі. Якщо на схилах під льодовиком розташовані більш складні траси, то безпосередньо на ньому є де розгулятися початківцям. Тут можна говорити вже не про трасах, а про цілі полях для катання. На Кіцштайнхорн є одне місце, де варто відзначитися обов'язково, якщо ви вже сюди забралися: мова йде про оглядовому майданчику "Вершина Зальцбурзького краю". Це найвища точка регіону, і звідси відкривається вид на найвищі піки Австрії: Гросглокнер (3798 м), Гросвенедігер (3662 м) і Хохайзер (3206 м).

Целль-ам-Зеє. Розташований на березі великого гірського озера.

Альпи під ногами. Оглядовий майданчик на висоті 3029 метрів.

Заальбах-Хінтерглем: ТРАСИ В "амфітеатр"

Курорт, що знаходиться в 90 км від Зальцбурга, об'єднав кілька гірських сіл, до сих пір не розгубили альпійського колориту. Причому Заальбах - більш жваве містечко, ніж сусідній Хінтерглем.

Зона катання знаходиться в межах висот від 850 до 2000 м. Те, що курорти регіону розташовані щодо невисоко, обумовлює більш короткий сезон катання: як правило, з кінця грудня до початку квітня. Траси розташовані в так званому "цирку" - величезному амфітеатрі, врізаному в гірські хребти. Причому "сині" спуски для лижників-середнячків і початківців - протяжні, а більш складні "червоні" набагато коротше. По всій долині між нижніми станціями підйомників курсує безкоштовний скі-бус. Крім того, потужні підйомники з'єднують зону катання Заальбах-Хінтерглем з сусідніми курортами Леоганг і Фібербрунн.

Крім лиж, в Заальбахе пропонують вельми насичену програму видовищних заходів для гостей: від знаменитих гонок на мотосанях до концертів різних жанрів на снігу під відкритим небом.

Заальбах. З настанням темряви життя в містечку триває.

КОРИСНІ ЦИФРИ

для українців Австрія цікава в першу чергу тим, що з усіх альпійських держав вона розташована найближче і є багато можливостей вибрати варіант подорожі по своєму бюджету.

ГОТОВИЙ ТУР. Комфортний варіант поїздки - купити тур з авіаперельотом, трансфером і проживанням у туроператора. Вартість тижневої поїздки на двох з проживанням в пансіоні 2 * і сніданками починається приблизно з 800 євро . Майже стільки ж коштуватиме поїздка на власному авто, але це актуально для тих туристів, хто не любить сидіти на місці і має намір поєднати гірськолижний відпочинок з відвідуванням історичних пам'яток.

Катання. Орієнтовна вартість скіпаси (абонемент на підйомник) на 5 днів на зимових курортах землі Зальцбург: 210-220 євро - для дорослих, 150-160 - для підлітків. Прокат комплекту спорядження (лижі, черевики, палиці) на 7 днів - 120-130 євро для дорослого, 75 євро - для підлітків. Лижна школа: групове заняття (3 год) - близько 60 євро з людини, індивідуальні уроки (1,5 ч) - від 100 євро. Прокат одягу: гірськолижна куртка (5 дн.) - ок. 40 євро, штани - 35 євро. При покупці скіпаса проїзд в скібусах безкоштовний.

РОЗВАГИ. Відвідування (4 години) комплексу "Альпійські терми" в Бад Гаштайне - 25,5 євро, вечірнє катання на санках - до 20 євро.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: сьогодні
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.