Навигация
Реклама
Реклама

Дешеві гірськолижні тури в Австрію 2019-2020 від туроператора

  1. Хочете в гірськолижний тур в Австрію дешево? Запитайте у нас як!
  2. Найпопулярніші курорти для безтурботного відпочинку
  3. Чим зайнятися в Австрії після лиж

,

Якщо сноуборд і класичні гірські лижі - ваше покликання, або вам просто набридли похмурі пейзажі, що відкриваються за вікном, то гірськолижні туристичні маршрути старої доброї Австрії - то, що вам потрібно.

Хочете в гірськолижний тур в Австрію дешево? Запитайте у нас як!

  1. Санкт-Антон, Майрхофен, Капрун, Зельден - це дивовижні місця на карті, куди з'їжджаються численні сноубордисти, гірськолижники і фрістайлери з усієї планети для того, щоб знову і знову потрапляти у владу прекрасних альпійських схилів.

  2. Сюди цілком можуть приїжджати не тільки професіонали, але і гірськолижники-початківці або ті, хто лише готується підкорювати лижні траси.

  3. Тут розташовуються цілі гірськолижні комплекси, в яких можна скористатися послугами висококласних інструкторів.

Найпопулярніші курорти для безтурботного відпочинку

Безумовно, вести з собою всю екіпіровку не потрібно, адже той же Майрхофен - справжній гірськолижний кластер, в якому можна взяти напрокат і лижі, і маску, і шолом або придбати все те, що буде необхідно для отримання задоволення від гірськолижного спуску по схилах масиву Арльберг - альпійських відрогів   Австрії Безумовно, вести з собою всю екіпіровку не потрібно, адже той же Майрхофен - справжній гірськолижний кластер, в якому можна взяти напрокат і лижі, і маску, і шолом або придбати все те, що буде необхідно для отримання задоволення від гірськолижного спуску по схилах масиву Арльберг - альпійських відрогів Австрії .

Гірські лижі в Австрії на курорті Санкт-Антон - це повноцінний тирольский розмах. Адже тут можна не тільки покататися на гірських лижах і сноуборді, а й зануритися в історичну епоху ранньої Європи. Туристів може приємно здивувати атмосфера, яка панує в цих альпійських місцях.

У центрі Санкт-Антона в первозданному вигляді залишилася дерев'яна споруда кінця XVI століття. Це при тому, що в ту пору по всій Європі пожежі не залишали навіть найменшого шансу шедеврів дерев'яного зодчества.

У будь-який пивний австрійських гірськолижних курортів туристам повідають про славні часи полювання на диких кабанів і оленів в околицях Сан-Крістофа або Зьольдена. Тут до сих пір жваво переказ про таємниче чернечому братстві преподобного Крістофера (Христофора). Послушники цієї громади надавали допомогу тим мандрівникам, які самостійно не могли подолати Арльбергскій перевали.

Ця громада виникла задовго до появи самої Австрії як суверенної держави. Численні церкви, загублені в альпійських лісах, прикрашають величні пейзажі. Санкт-Антон, Сан-Крістоф і інші австрійські містечка - справжні спортивні оплоти. Однак для тих, хто любить лише споглядати гірськолижні змагання, тут також знайдеться багато розваг.

Чим зайнятися в Австрії після лиж

  • Для любителів ситно поїсти і міцно випити - безліч способів реалізувати свої гастрономічні побажання. На вулицях містечок розташовуються не тільки невеликі трактири, але і дуже респектабельні ресторани з вишуканої кухнею. Адже ці місця відвідують, в тому числі, і люди з серйозним достатком.

  • Тут можна отримати задоволення від самого кращого австрійського пива, причому власник корчми за невелику плату може поділитися рецептом приготування цього напою. А таємниця полягає в чистому гірському повітрі, кришталевої джерельної води і м'якому сонце.

Курорти гірськолижної Австрії - місця, де зимова казка приходить до кожного з вас, щоб подарувати найкращі враження!

17-річний досвід експертів "Атлантіс Тревел" з гірськолижного відпочинку в Австрії важко переоцінити. Ми вміємо підбирати дешево тури в Австрійські Альпи для всіх категорій туристів. Телефонуйте і бронюйте подорож мрії за багатоканальним номером (495) 105-93-95. У сезоні 2019-2020 для нас немає неможливого в цьому регіоні!

Хочете в гірськолижний тур в Австрію дешево?
Хочете в гірськолижний тур в Австрію дешево?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.