Навигация
Реклама
Реклама

Гірськолижний курорт Зельден (Австрія, Тіроль)

  1. Відгук: Гірськолижний курорт Зельден (Австрія, Тіроль) - Екстремальний відпочинок в Австрії або як...

Відгук: Гірськолижний курорт Зельден (Австрія, Тіроль) - Екстремальний відпочинок в Австрії або як я вперше встала на гірські лижі і ... поїхала!

переваги:

красиві зручні траси, приголомшливі пейзажі, є російськомовні інструктори, чистий альпійське повітря

недоліки:

немає

Почну з того, що я ніколи не гналася за екстримом: всякі там водні лижі, серфінг, стрибки з парашутом, гірські лижі і сноуборд, немає, це все не по мені, я навіть висоти боюся. А тут в рамках студентської поїздки в Австрію в 2013 році нам запропонували відвідати гірськолижний курорт Зельден з двогодинним катанням на гірських лижах чи сноуборді на вибір. Чесно кажучи, мені було страшнувато, все-таки гори, мало ледве не загальмовані і полечу куди-небудь зі схилу ... Принаймні, так я собі це уявляла ще до початку поїздки. До цього каталася тільки в Росії по лісі, легко і неспішно, зрідка з'їжджаючи з якої-небудь маленької горочки. Та й то нечасто, навіть не щозими. Зрозуміло, що про сноуборді і мови не йшло. А виявилося, що гірські лижі - це так классно !!!

А виявилося, що гірські лижі - це так классно

Жили ми в Інсбруку, столиці федеральної землі Тіроль, гірського району країни, буквально буяє різними гірськолижними трасами на численних курортах. Деякі жителі (а може і туристи) катаються на лижах і сноубордах прямо в місті Інсбрук, ми бачили, коли піднімалися на гору Нордкетте, до речі цілком пристосовану для такого катання.

Деякі жителі (а може і туристи) катаються на лижах і сноубордах прямо в місті Інсбрук, ми бачили, коли піднімалися на гору Нордкетте, до речі цілком пристосовану для такого катання

Від Інсбрука до гірськолижного курорту Зельден їхати десь годину-півтори по приголомшливо красивим Альпійським дорогах з чудовими пейзажами. Саме містечко Зельден дуже невеликий, розташований в долині. Проте, тут є готелі і прокат спортінвентаря.

Проте, тут є готелі і прокат спортінвентаря

По приїзду ми якраз і вирушили в службу прокату. Хтось вибрав собі лижі, хтось сноуборд і відповідно, черевики відповідного розміру. Так як це гірські види спорту, то в якості захисту видавали ще шолом. Співробітники прокату дуже ввічливі і уважні, допомагали знайти відповідний розмір і навіть допомагали одягнути спорядження. На жаль, не пам'ятаю назви прокату. За цінами зорієнтувати теж не можу, так як у нас все входило у вартість поїздки. Та й за 2 роки там явно все змінилося. Але що поробиш, гірськолижний спорт - це дороге задоволення, і всі подібні курорти недешеві.

Сюрпризом для мене було те, що черевики для гірських лиж настільки важкі. По асфальту в них ми все ледве-ледве пересували ноги, а потрібно було ще тягти лижі і палиці, які теж важче ніж негорние варіанти, правда коротше. Ось так вони виглядають:

Але ми все-таки дійшли до підйомника)) А далі вже все було значно легше. З фунікулера відкривається дуже гарна панорама долини.

З фунікулера відкривається дуже гарна панорама долини

Внизу зелена травичка, а нагорі нас чекали суворі снігові вершини і красиві гірськолижні траси.

Внизу зелена травичка, а нагорі нас чекали суворі снігові вершини і красиві гірськолижні траси

А ось так виглядає турист-гірськолижник))

А ось так виглядає турист-гірськолижник))

І турист-сноубордист)) (з ним я просто сфотографувалася, що не каталася)

І турист-сноубордист)) (з ним я просто сфотографувалася, що не каталася)

До речі, сонячні окуляри там точно не будуть зайвими, так як сніг сліпуче білий, дивитися на нього боляче для очей. І ще така порада: обов'язково потрібно намазати особа сильним сонцезахисним кремом, інакше згориш ще гірше ніж на пляжі в який-небудь спекотної екзотичній країні. Я ось, хоч і намазався, але мабуть недостатньо, все одно ніс згорів.

Ми каталися не одні, короткий урок нам дав російськомовний інструктор. Та й вище на серйозні траси ми не піднімалися (хоча там є підйомник), так як наша група лижників складалася суцільно з новачків. Проте катання нам доставило масу задоволення і ці дві години пролетіли як одна мить. Хоч я і стояла на таких лижах перший раз у своєму житті, я ні разу не впала, а дуже навіть непогано покаталася, навіть ще хочеться!

Загалом, можу порадити тільки одне: не бійтеся пробувати нове! Навіть якщо вам здається, що ви для цього взагалі ну ніяк не годитеся. Може бути ви розкриєте в собі якісь невідомі досі грані))

І, зрозуміло, я рекомендую даний гірськолижний курорт, навіть виходячи зі свого такого невеликого досвіду. Мені здається, і новачок, і лижник-професіонал обов'язково отримають задоволення від катання в Зельдене.

джерело: http://otzovik.com

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.