Навигация
Реклама
Реклама

Ішгль

 1. Траси, підйомники в Ішгль:
 2. Зони катання:
 3. Основні підйомники:
 4. Як дістатися до Ішгля:

Один з найвідоміших, модних і відвідуваних гірськолижних курортів Австрії - це Ішгль. Цей курорт розташовується в долині Пацнаун. Гірськолижний курорт Австрії Ішгль (Ischgl) входить до складу регіону Сильвретта (Silvretta), в який входить ще і Швейцарський курорт Самнаун (Samnaun). Ішгль вважається самим тусовочним гірськолижним курортом Австрії. Один з найвідоміших, модних і відвідуваних гірськолижних курортів Австрії - це Ішгль

Загальна протяжність гірськолижних трас Silvretta Arena - 238 км, автоматично перетворює регіон в найбільших гірськолижних курортів в Тіролі. Тут сконцентровано 43 канатних дороги і підйомника.

У 1963 році була запущена перша канатна дорога. З цього моменту підйомники курорту безперервно добудовуються і модернізуються. Адже крім швидкості першочергове значення має безпеку. А вона регулярно контролюються Федеральним міністерством повідомлення, інновацій та технології Австрії, а також низкою міжнародних органів, що регламентують експлуатацію канатних доріг.

Ішгль - це катання на лижах 90 200 чоловік - сумарна пропускна здатність підйомників на годину.

Ішгль - це 238 найкращим чином підготовлених кілометрів трас, 44 сучасних канатних доріг і підйомників, 1100 снігових гармат.

Ішгль - це нескінченне задоволення від катання на лижах і гарантовану наявність снігу з кінця листопада до початку травня.

Ішгль - це для Вас, якщо ви хочете не тільки кататися, але і розважатися вечорами по повній програмі.

Траси, підйомники в Ішгль:

Карта Трас:

Завантажити карту трас 5.89 Мб

Зони катання:

 • Idalp (2300 м);
 • Alp Trida (2480 м);
 • Palinkopf - Hoellenkar (2860 м).

Поділ на зони катання є досить умовним, так як всі вони пов'язані між собою системою підйомників. В долину немає синіх спусків. Найдовша траса Палінкопф - Ішгль - 9 км, перепад висот 1500 км, найскладніша траса - північний спуск з Пардатчграт (Pardatschgrat), траса № 4, 1,6 км, перепад висот 500 м.

Особливістю курорту Ішгль є підземні ескалатори, за допомогою яких деякі готелі безпосередньо пов'язані з підйомниками.

 • Висота курорту - 1400 м;
 • Сезон катання: 28 листопад -05 травня;
 • Перепад висот: 1400-2864 м;
 • Загальна довжина трас - 238 км; сині (43 км), червоні (142 км), чорні (30 км).
 • Загальна кількість підйомників - 39; бугелі, крісла, гондоли;
 • Найдовша траса «Сильвретта» - 11 км;
 • Сноуборд-парк;
 • Халф-пайп;
 • Траси для бордер-кросу;
 • Траси для бігових лиж - 48 км.

Основні підйомники:

У Ішгль 3 основних підйомника:

Сільвреттабан (Silvrettabahn) - знаходиться в центрі міста, інші два - Пардатчгратбан (Pardatschgratbahn) і Фімбабан (Fimbabahn) - знаходяться в східній частині міста.

Перевага Ішгля на відміну від інших австрйскіх гірськолижних курортів - «піша доступність» всіх готелів до підйомника. Автобуси (Скі-баси) по курорту не курсують, тому що готелі розташовані максимально близько до підйомників або травалаторів (тунелю з центру курорту до підйомника Fimba bahn).

На курорті розташовано безліч готелів. Ішгль пропонує як чотиризіркові готелі, так і готелі категорії 3 *, 2 *, пансіони і апартаменти. Перлина курорту - це 5-зірковий «Трофана Рояль». Багато гостей щорічно повертаються в цей готель, щоб провести там незабутні дні відпочинку.

Традиційно, на відкриття та закриття зимового сезону, в Ішгль запрошуються відомі артисти. Даний курорт відвідували такі відомі особистості, як Тіна Тернер, Мадонна, Стінг, Дайана Росс, Бон Джові, Боб Ділан, Род Стюарт

У Ішгль можна не тільки добре покататися на лижах, але і зробити хороший шопінг:

Шопінг в Тірольському Ішгль - це модні речі вищого класу. Класичний шик від Hugo Boss або стильні окуляри від Prada і Ко, тут кожен знайде річ на свій смак.

У спортивних магазинах InterSport можна придбати новітні гірські і бігові лижі, палиці, сноуборди, черевики, велосипеди, рюкзаки. Сусідні регіони Матон, Галтюр і Каппль підійдуть для гірськолижників, які віддають перевагу більш економічне розміщення.

Як дістатися до Ішгля:

Дістатися до Ішгля можна від міжнародних аеропортів Інсбрука (100 км), Мюнхена (190 км), швейцарського Цюріха (214 км).

Сайт курорту:
www.ischgl.com

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.