Навигация
Реклама
Реклама

Кращі гірськолижні курорти Європи

Гірські лижі давно вже є не тільки одним з видів спорту, але вельми модним видом активного відпочинку .Гірськолижними курортами на даний момент володіє кожна країна Європейського континенту.

Однак далеко не кожен з них може похвалитися високим рівнем обслуговування, легкодоступностью, наявністю сучасної інфраструктури і лижних шкіл. Які з європейських гірськолижних курортів найбільш гідні відвідування, ви зможете дізнатися з нашого огляду.

1. Зельден, Австрія

Молоді любителі гірських лиж і цінителі катання на льодовику вважають Зельден кращим європейським гірськолижним курортом. Місцезнаходження Зьольдена, австрійська долина Отцталь, є єдиним в Австрії місцем з трьома вершинами висотою більше 3 тисяч метрів, що гарантує цілорічне снігове покриття.

34 підйомника пов'язують лижні траси Зьольдена загальною протяжністю 151 кілометр з його шикарними готелями і прекрасними ресторанами.

Ішгль - найдорожчий і модний гірськолижний курорт Австрії, позиціонує себе як «австрійський Куршевель» Ішгль - найдорожчий і модний гірськолижний курорт Австрії, позиціонує себе як «австрійський Куршевель». Фото: Miguel Villagran / Getty Images

2. Мерано 2000, Італія

Цей курорт розташований в провінції під назвою Бальцана, на висоті дух тисяч метрів. Сюди легко дістатися від сусіднього міста Счена. Курорт цінується туристами за свої термальні ванни і новорічні ярмарки.

3. Капрун Цель-ам-Зеє, Австрія

Ці курорти входять в Європейський Спортивний регіон, розташований під австрійським містом Зальцбургом. Крім гірськолижних трас різного рівня складності, тут є хаф-Пайл і фан-парк.

4. Ішгль, Австрія

Курорт є частиною єдиної гірськолижної арени Сильвретта, куди крім нього входить ще швейцарський курорт Самнаун. Висота курорту - понад 2 тисячі метрів, що гарантує сніг з листопада по травень. У селі Ішгль розташовано багато нічних клубів і барів.

Валь Торанс (фр Валь Торанс (фр. Val Thorens) - французька гірськолижна станція, розташована на висоті 2300 м, є найбільш високогірної в Європі. Фото: Christophe Pallot / Agence Zoom / Getty Images

5. Заальбах-Хінтерглем, Австрія

Курорт привертає професійних спортсменів і любителів своїми розважальними шоу прямо на лижних трасах і спортивними гонками, в яких можуть взяти участь всі бажаючі.

6. Валь Торанс, Франція

Курорт всесвітньо відомий завдяки своїм високим піків для катання Сім-де-Карон (висота 3200 метрів) і Пуант дю Буше (3220 метрів). Сніг лежить тут до середини травня. Готелі розташовані безпосередньо біля підйомників.

Вербье - гірськолижний курорт, розташований в Південній Швейцарії (франкомовна частина кантону Вале) і входить в область катання «4 долини», де понад 400 км підготовлених трас з єдиною мережею підйомників Вербье - гірськолижний курорт, розташований в Південній Швейцарії (франкомовна частина кантону Вале) і входить в область катання «4 долини», де понад 400 км підготовлених трас з єдиною мережею підйомників. Фото: FABRICE COFFRINI / AFP / Getty Images

7. Вербье, Швейцарія

Курорт Вербье відрізняється гарантованою безпекою устаткування і високим рівнем сервісу, за що його цінують досвідчені лижники і сноубордисти. Крім того, курорт відвідують багато міжнародних зірки, в тому числі Вікторія Бекхем і принци Гаррі та Вільям.

Гарміш-Партенкірхен, який часто називають просто Гарміш, - найбільший і найвідоміший гірськолижний курорт Німеччини Гарміш-Партенкірхен, який часто називають просто Гарміш, - найбільший і найвідоміший гірськолижний курорт Німеччини. Фото: CHRISTOF STACHE / AFP / Getty Images

8. Оре, Швеція

Цей курорт відноситься до найбільших гірськолижних курортів в Європі. Його відмінна риса полягає у високому рівні навчання дітей і молоді в розташованих тут же лижних школах. Втім, Оре надає всі умови і досвідченим гірськолижникам, а також любителям нічного життя.

9. Леві, Фінляндія

Всесвітньо популярний курорт, траси якого використовуються для проведення міжнародних змагань Кубка світу. 47 гірськолижних схилів різного рівня складності оснащені 25 підйомниками.

10. Гарміш-Партенкірхен, Німеччина

Розташований на кілометровій висоті в Східних Альпах курорт приваблює не тільки можливістю отримати задоволення від катання на гірських лижах, але і баварським гостинністю з його неповторним колоритом, величними гірськими ландшафтами і чудовим сервісом.

Кітцбюель - самий легендарний спортивний місто в Альпах в Тіролі Кітцбюель - самий легендарний спортивний місто в Альпах в Тіролі. Фото: ALEXANDER KLEIN / AFP / Getty Images

11. Куршевель, Франція

Заслужив останнім часом скандальну популярність як місце відпочинку російських олігархів, цей курорт відомий ще й своїм чудовим шопінгом, а також великою кількістю і різноманітністю лижних трас, на яких проводяться багато міжнародні змагання.

12. Кітцбюель, Австрія

Курорт відомий своєю справжньою середньовічною фортецею, а також швидкісною трасою Hahnenkamm, щорічно приймає один з етапів Кубка Світу.

Якщо Вам сподобалася стаття, не забудьте поділитися в соціальних мережах

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.