Навигация
Реклама
Реклама

Кращі недорогі термальні курорти Європи: Статті

Якщо хочеться відпочити і відновити сили і здоров'я взимку, то зовсім не обов'язково летіти в жаркі країни. Різка зміна клімату «із зими в літо» зовсім не корисна для організму. Відпочити душею і тілом можна на термальних джерелах в різних європейських країнах, багато з яких порадують не тільки сервісом, але і невисокими цінами на послуги. Трудності.net склав список заслуговують на увагу термальних місць на карті Європи.

Абревіатура SPA розшифровується як Sanus per aquam (лат. «Здоров'я від води»). Сприятливий вплив термальної води, розслаблююча атмосфера відпочинку і красиві види за вікном - що ще потрібно для кращих в світі канікул? Якщо раніше лікування на водах могли собі дозволити лише багаті дворяни (згадаємо роман Лермонтова «Герой нашого часу»), то сьогодні це задоволення можуть собі дозволити практично все. В Європі навіть взимку клімат м'який, а ціни в «не сезон» значно падають. Розглянемо п'ять спа-курортів, де можна із задоволенням відпочивати і взимку.

У статті для орієнтиру наведені зразкові ціни за тиждень відпочинку в листопаді-січні-лютому (в свята, навесні і влітку, природно, вони можуть підвищуватися).

Врднік Баня (Сербія)

Баня - так в Сербії називають термальні курорти з мінеральними джерелами. Врднік Баня розташована всього в годині їзди від столиці країни Белграда. Їдеш по путівцях через поля і сільські угіддя, як раптом несподівано з-за червоних черепичних дахів, яблуневих садів і полів соняшнику показується суперсучасна будівля готелю Hotel Premier Aqua (оцінка 8,9 балів з 10 на сайтах бронювань). Тут лікують захворювання опорно-рухового апарату, неврологічні патології, наслідки переломів і травм м'яких тканин. Температура води в джерелах - майже 33 градуси. Ця вода унікальна своїм складом, що включає натрій, калій, кальцій, магній, хлор, сульфати і нітрати. Важливо і те, що лазня Врднік розташована на південних схилах національного парку Фрушка Гори. Клімат тут теплий, немає сильних вітрів, холодні повітряні маси не доходять до села Врднік, а чисте повітря з високим вмістом озону дозволяє надихатися на рік вперед. У довколишніх виноробних господарствах проводиться дегустація вин.

Вартість: тижневе проживання в двомісному номері з харчуванням і лікуванням - від 661 євро.

Терми Олім (Словенія)

Околиці цього курорту дуже мальовничі. Розташований на березі річки Сотли в 115 кілометрах від столиці Словенії Любляни курорт Терми Олім так вдало «вписаний» в ландшафт, що отримав чимало призів за архітектуру і ландшафтне рішення. Кілька кроків з готелю - і ти вже гуляєш по лісі або катаєшся по прокладеним через ліс велосипедних доріжках. Спеціалізація курорту: захворювання суглобів і хребта, хронічні шкірні захворювання. Також тут пропонують програми Selfness щодо поліпшення почуття внутрішньої рівноваги і самопочуття. Вода магнієво-кальцієво-гідрокарбонатна з температурою від 30 ° С до 37 ° С. Ця вода відрізняється високим вмістом кремнію, який сприяє оновленню м'яких тканин: м'язів, зв'язок, шкіри.

Цікаво, що неподалік від курорту знаходиться село Олім, визнана в 2009 році найкрасивішою селом Європи. Над нею на пагорбі височить замок XI століття, про який дбають монахи-міноріти. На території монастиря знаходяться витончений храм і одна з найстаріших аптек в Європі, де продають приготовані монахами чаї, мед, настоянки та мазі з трав.

Вартість: Тижневе проживання в готелі Бреза в двомісному номері з харчуванням, доступом до термальних басейнах і питної термальною водою - від 490 євро.

Вартість: Тижневе проживання в готелі Бреза в двомісному номері з харчуванням, доступом до термальних басейнах і питної термальною водою - від 490 євро

Терми Зрече (Словенія)

На високогірний словенський термальний курорт туристів кілька разів в день возять безкоштовні автобуси з гірськолижного курорту Рогла. Але не тільки любителям спортивного відпочинку доступні принади словенського спа. Всього 95 кілометрів від Любляни - і ти опиняєшся в оточенні хвойного лісу. Вікові сосни і гірське повітря вже самі по собі «насичують» організм здоров'ям на весь рік. «Родзинкою» курорту вважається похорскій торф - екологічно чисте і ефективний засіб для лікування ревматичних і багатьох інших захворювань. Обгортання, аплікації і маски з торфу допомагають відновитися після операцій і травм, в тому числі і важких спортивних. У Термах Зрече лікують захворювання опорно-рухового апарату, наприклад, хронічні болі в області спини і остеохондроз, а також гінекологічні захворювання. Вода тут акротермальная гідрогенкарбонатная термальна з природного температурою 34,5 ° С. А після процедур можна розслабитися в селі саун - найбільшому банному комплексі Словенії.

Вартість: тиждень проживання з лікуванням і харчуванням в готелі Вілла Терми Зрече обійдеться приблизно в 476 євро.

Сади Посейдона (Искья, Італія)

Смарагдовий острів - так називають Искью - сам по собі бальнеологічний курорт. Майже в кожному готелі є невеликий басейн з термальною водою. Але справжня перлина острова - термальний парк «Сади Посейдона», розташований в містечку Форио в бухті Читара, відомий у всьому світі як «восьме чудо світу». Парк знаходиться під охороною ЮНЕСКО. На мальовничій території парку знаходяться 22 термальних басейну в мармурі, оточені статуями з романтичними назвами «Афродіта», «Аполлон», «Адріано» і постійно оновлюється водою вулканічного походження, унікальною за своїм хімічним складом. Є також природна сауна в гроті - пара утворюється від джерела мінеральної води з дуже високою температурою, що виривається з ущелини в скелі. Температура води в басейнах коливається від 28 до 40 градусів, відповідно, розрізняються і склад, концентрація і лікувальні властивості води. Є контрастні басейни: 15 і 40 градусів, є каскади, натуральна термальна сауна, спеціальні басейни для ніг, підводний масаж. При парку діє медичний центр з великим спектром фізіотерапевтичних послуг, різними видами масажів, інгаляціями, грязьовими і косметичними процедурами.

При парку діє медичний центр з великим спектром фізіотерапевтичних послуг, різними видами масажів, інгаляціями, грязьовими і косметичними процедурами

Купальні Сечені (Будапешт, Угорщина)

Найбільший в Європі бальнеологічний комплекс - термальні купальні Сечені - розташовується прямо в центрі міського парку Варошлігет у Будапешті. Гірський інженер Вілмош Жигмонд виявив джерело в кінці XIX століття. Після низки досліджень і буріння свердловини в гірській породі на початку XX століття поряд з джерелом звели чудові споруди в стилі бароко. Примітно, що купальню під відкритим небом можна відвідувати і в зимовий час. Вода в головному басейні така тепла, що піднімається пар утворює захисну прошарок теплого повітря. Купатися в центрі стародавнього міста серед заметів і прямо під зоряним небом - що може бути романтичніше? Але в Сечені прийнято ходити по груди у воді навколо басейну. Причому все рухаються строго в одному напрямку. У Сечені 11 купалень і 5 басейнів. Вода з джерела Святого Іштвана температурою +77 ° C (найгарячіший джерело в Європі) піднімається з глибини більше 1200 метрів. Гідрокарбонатно-сульфатно-кальцієво-магнієва вода з вмістом іонів натрію, микрокомпонентов фтору і бора показана для лікування суглобів. Питні процедури рекомендовані при захворюваннях шлунково-кишкового тракту, нирок і органів дихання. Забавно, що відпрацьована мінеральна вода тече по штучної річці через зоопарк Будапешта. Так ось працівники зоопарки приписують надзвичайну плодючість екзотичних вихованців зоопарку (тут народжують навіть бегемоти, що в неволі рідкість!) Чудодійного впливу цілющої водиці.
Вартість: Денний абонемент в купальню Сечені з орендою особистої шафки - близько 17 євро (за курсом до форинтів)

Детальніше: Купальні Сечені в Будапешті: Що потрібно знати перед відвідуванням

Детальніше:   Купальні Сечені в Будапешті: Що потрібно знати перед відвідуванням

Бад-Вальтерсдорф (Австрія)

Бад (що в перекладі з німецької означає купальні) - курорт, розташований серед альпійських передгір'їв Австрії, в Штирії, яка славиться на всю країну як яблучно-гарбузовий регіон. М'який сонячний клімат, безкраї луки і поля, а головне - термальні джерела з водою виняткової сили. Термальні води Бад-Вальтерсдорф мають температуру 62 ° C і надходять з глибини 1200 метрів. За складом це гідрокарбонатно-хлоридно-натрієва вода, і через відсутність солей калію вона дуже м'яка. Тут лікують захворювання опорно-рухового апарату, суглобів, м'язові болі, патології серцево-судинної системи, порушення обміну речовин. Курорт молодий - перше джерело був виявлений тут тільки в 1975 році, і спочатку гаряча мінералка, що б'є з-під землі, використовувалася ... для опалення будівель. Оскільки в цій місцевості немає навіть теплостанції, курорт по праву називається одним з найчистіших і екологічних курортів Європи. А околиці Бад-Вальтерсдорф радують різноманітністю і колоритом фермерських ресторанчиків і багатим букетом австрійських вин. Курорт розташований на так званій східно-штирийский римської винної дорозі, відомої своїми виноградниками і виноробними.

Вартість: Зазвичай проживання тут коштує дорого (в січні від 1500 євро за двох на тиждень в одному з кращих готелів курорту Falkensteiner Therme & Golf Bad Waltersdorf), але в осінньо-зимовий період діють різноманітні знижки та спеціальні пропозиції, до того ж завжди можна вибрати готель простіше.

Вартість: Зазвичай проживання тут коштує дорого (в січні від 1500 євро за двох на тиждень в одному з кращих готелів курорту Falkensteiner Therme & Golf Bad Waltersdorf), але в осінньо-зимовий період діють різноманітні знижки та спеціальні пропозиції, до того ж завжди можна вибрати готель простіше

Таллінн (Естонія)

Тільки уявіть - прогулянка по середньовічному місту під бій баштового годинника, різдвяні базари, глінтвейн і пряний аромат випічки ... А ввечері можна погрітися в сауні і відвідати розслаблюючі процедури в спа-центрі. Де таке можливе? У Талліні. Знатні гості приїжджали в столицю Естонії вже з 1813 року, коли придворний радник Вітте заснував в місті лікувальний заклад Badesalon (по-німецьки - купальний салон). З тих пір Таллінн по праву можна називати центром спа-культури. У місті велика кількість готелів, при яких є банні комплекси і велнес-центри. Нерідко розпалені гості виходять освіжитися прямо на вулицю. Групка людей в банних халатах і тапочках, які п'ють пиво перед входом в готель - цілком звичайна картина для нічного Талліна. Готель Tallink SPA & Conference зручно розташований всього в 2 хвилинах ходьби від Старого міста. Цікава його архітектура - банний комплекс та аквапарк розташовані ніби в скляному циліндрі посередині готелю, що створює повне відчуття перебування на тропічному курорті. У спа-центрі Aqua працюють різні сауни, гідромасажна ванна, дитячий басейн і відкритий басейн. Крім того, до послуг гостей косметичні процедури.

Вартість: Тижневе проживання в двомісному номері Tallink SPA & Conference зі сніданком і доступом в спа-зону взимку (в січні) буде коштувати від 620 євро.

Текст: Дарина Кареліна

Ще по темі:

Бальнеологічні курорти Болгарії

Лікувальні курорти Болгарії

Може бути цікаво:

Рейтинг гірськолижних курортів Європи: ТОП-5 за версією Трудності.net

Сприятливий вплив термальної води, розслаблююча атмосфера відпочинку і красиві види за вікном - що ще потрібно для кращих в світі канікул?
Купатися в центрі стародавнього міста серед заметів і прямо під зоряним небом - що може бути романтичніше?
Де таке можливе?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.