Навигация
Реклама
Реклама

кухня Австрії

Говорячи «австрійська кухня», найчастіше мають на увазі віденську кухню. Австрійські страви, які не відносяться до неї, найчастіше вважають провінційною особливістю.

Історично віденська кухня складалася під впливом кулінарних традицій різних народів, причому, саме народів, а не аристократії, в зв'язку з чим навіть найзнаменитіші страви віденської кухні відрізняються «невисоким» походженням і демократичними цінами. Крім того, віденська кухня єдина в світі кухня країни, названа по місту, а не державі.

Звичайний австрійський обід включає в себе три страви: невелику порцію супу (зазвичай роль супу виконує яловичий бульйон з додаванням кнедлі або тонко шинкованою млинчиків, галушок або вермішель), основне блюдо - як правило, м'ясо з овочами, корінням. В Австрії люблять і вміють готувати як птицю, так яловичину і свинину безліччю способів.

Популярні такі австрійські страви, як шніцель по-віденськи, свиняча рулька, засмажена на грилі ( «штельце»), панірована курка, обсмажена у фритюрі, подається з картопляним салатом ( «бакхендль»), свинячі шкварки ( «граммельшмальц»), добре просмажене жирна свинина з кмином ( «куммельбратен»), копчена грудинка з додаванням хрону ( «зельхфляйш»), ніжний відварний яловичий окіст ( «тафелшпітц») зазвичай подається з яблучним хріном, соусом з лука і гарніром у вигляді смаженої картоплі.


Третє блюдо в традиційному обіді - це, зрозуміло, десерт (що стосується десертів і віденської випічки, то вони заслужено славляться в усьому світі). Найбільш популярні австрійські десерти - це яблучний штрудель, штрудель з сиром ( «топфенштрудель»), десерт «кайзершмаррен», приготований з млинцевого тесту зі сливовим компотом, а також «повідлташерль» - пироги з картопляного тіста з сливової начинкою.


Австрія - країна, де з давніх-давен процвітало виноробство, тут працює безліч затишних закладів, званих хойрігер (або Бушеншанкен), продають вина власного виробництва. Подають тут і заграв виноградний сік, біле вино з газованою водою, вина, що складаються з різних сортів винограду, а також вина останнього врожаю. Найбільш популярні у любителів молодих австрійських вин області, де зосереджено більшу кількість таких закладів: Грінцинг, Сіверінг і Нусдорф, Штреберсдорф і Штаммесдорф, Гумпольдскирхен і Перхольтсдорф.

Австрійське пиво отримало в світі меншу популярність, ніж, вироблене неподалік, в Баварії. Однак багато сортів пива, виробленого в Австрії , Не експортуються в інші країни і дуже цінуються місцевими жителями. Всього ж тут налічується понад 350 сортів пива. Австрійці традиційно розбавляють пиво лимонадом. Цей специфічний напій носить назву радлер.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.