Навигация
Реклама
Реклама

курорти Австрії

  1. Озерний край, де влітку рай
  2. Завжди в ТОПі
  3. Фотографії курортів Австрії


У Австрії немає виходу до моря, але це не заважає їй бути однією з провідних туристичних держав Старого Світу. Кількість туристів з Росії, які бажають познайомитися з природними красотами і архітектурними та культурними пам'ятками батьківщини Моцарта і кави по-віденськи, обчислюється щорічно десятками тисяч. Головні курорти Австрії можна розділити на дві групи - гірськолижні і пляжні на озерах. Але в тій і іншій категорії все зовсім не однозначно. Катання на гірських лижах тут успішно поєднують з екскурсійна, а прийняття сонячних ванн з дайвінгом і іншими активними водними розвагами.

Озерний край, де влітку рай

До всіх без винятку озерам Австрії можна застосувати визначення "найчистіші". Вода в кожному місцевому "зее" настільки прозора, що камінчики видно навіть на многометровой глибині. До послуг відпочиваючих на озерних курортах Австрії - дайвінг і знайомство з багатим світом підводної фауни; катання на пароплавах, стилізованих під старовинні; рибалка і спостереження за птахами, що гніздяться на берегах водойм; піші та велосипедні прогулянки по мальовничих берегах.
Особливу любов австрійський озерний край здобув у шанувальників тихого сімейного відпочинку, а й романтично налаштована молодь, яка веде здоровий спосіб життя, на тутешніх пляжах - не рідкість.

Завжди в ТОПі

Гірськолижні курорти Австрії - це список з понад півсотні найменувань, за кожним з яких стоять ідеально доглянуті траси різного ступеня складності, налагоджена інфраструктура, технічно досконалі підйомники, відмінні комфортабельні готелі і ціла система навчальних програм і шкіл якісного катання:

  • Майрхофен різноманітний і привабливий для самих різних категорій туристів. Тут є траси і для гуру, і для "пінгвінів", на схилах відкриті школи підготовки до першого спуску на гірських лижах, а для малюків навіть працюють дитячі садки. Розваг поза трасою на цьому курорті Австрії позаздрить будь-яка світова столиця.
  • Сант-Антон - місце для справжніх профі. На його схилах є траси, промарковані чорним, і відмінні можливості для фрірайдінга. До речі, цей курорт Австрії поважають і сноубордисти, завдяки сучасному і високо технічному сноу-парку.
  • Курорти Тіролю славляться не лише знаменитими наспівами і відмінними можливостями для катання на гірських лижах, але і популярними пішохідними і альпіністськими стежками. Круглий рік тутешні готелі готові прийняти мандрівників, для яких краще гір, дійсно можуть бути тільки гори!


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 26.06.2015


Фотографії курортів Австрії

Популярні статті


Відео


Найкрасивіші куточки планети-Австрія Інша відео про Австрію

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.