Навигация
Реклама
Реклама

Курси німецької мови в Австрії

 1. Навчання в Австрії: система середньої освіти
 2. Вища освіта в Австрії
 3. університети
 4. Австрійських спеціалізованих вузів
 5. Підготовка до вступу в університет Австрії
 6. Аспірантура, стажування

В Австрії говорять на чистому, правильному, дуже мелодійним німецькою мовою. Не дивно, що тисячі студентів вибирають для вивчення німецької саме цю країну. Вибір програм навчання в Австрії великий. Крім стандартного, інтенсивного або бізнес курсу німецької мови, дитячих і спортивних таборів, існують програми підготовки до здачі іспитів з мови, довгострокові програми підготовки до вступу в університет.

Для вивчення німецької мови в Австрії успішно працюють приватні школи, що пропонують програми різної інтенсивності і тривалості для дорослих і канікулярні курси для дітей. Найпопулярнішою школою є Actilingua Academy у Відні (рівень знання мови - від початкового до просунутого).

Навчання в Австрії - прекрасна можливість досконало оволодіти німецькою мовою, поєднавши навчання із заняттями спортом або вивченням австрійської культури.

Виберіть, що Вас цікавить в Австрії?

МОВНІ КУРСИ (від 16 років)

канікули

Середня освіта

Відгуки


В Австрії говорять на чистому, правильному, дуже мелодійним німецькою мовою ActiLingua Academy

Відень, Австрія
Вік: від 16 років
Курси німецької мови:

 • стандартний (25 уроків / тиждень.)
 • інтенсивний (35 уроків / тиждень.)
 • бізнес-курс (35 уроків / тиждень.)
 • екзаменаційний (підготовка до іспитів OSD всі рівні від A1 до C2)
 • курси для вчителів німецької мови (підвищення кваліфікації)
 • підготовка до університету
 • німецьку мову і музика
 • німецьку мову і стажування
Actilingua Academy

Відень, Австрія
Вік: 12-17 років
мовний табір

 • Німецька мова + заняття спортом: (бадмінтон, пляжний волейбол, футбол, плавання, баскетбол, аеробіка, теніс (з професійними інструкторами)
 • Екскурсія по Відні, відвідування театрів, музеїв, історичних пам'яток
 • Вечірня програма: тематичні вечори, перегляд фільмів, дискотеки, конкурси, барбекю
Actilingua Academy

Відень, Австрія
Вік: 16-19 років
мовний табір

 • Німецька мова + заняття спортом: (футбол, баскетбол, аеробіка, уроки Віденського вальсу)
 • Оглядові екскурсії по Відні з відвідуванням театрів, музеїв, історичних пам'яток
 • Вечірня програма: нічна Відень, дискотеки, конкурси, барбекю
Humboldt-Institut

Відень, Австрія
Вік: 15-18 років
Школа на кораблі «Bertha-von-Suttner» (в пішій доступності від резиденції)

 • Німецька мова + заняття спортом: (більярд, футбол, настільний теніс, плавання)
 • Розваги: ​​екскурсії по Відні, відвідування театрів, кінотеатрів, музеїв, пам'ятників, парку розваг, барбекю, дискотеки, змагання з настільних ігор, тематичні вечори
American International School Salzburg

Зальцбург / Австрія
Вік: 10-19 років
мовний табір

 • Німецька мова + заняття спортом: (рафтинг, футбол, велосипедні прогулянки, теніс, настільний теніс, походи, волейбол, вітрильний спорт)
 • Відвідування: Замок Хельбрунн і Водні Ігри, Фортеця Hohensalzburg, Льодовикові печери в Hohenwerfen, поїздка до соляних шахт, 1 поїздка на цілий день у вихідні (наприклад, Мюнхен, Інсбрук або Замок-палац на озері Кімзее), музеї, концерти і спектаклі
DID

Відень, Австрія
Вік: 14-17 років
мовний табір

 • Німецька мова + екскурсії по місту, відвідування музеїв, гуртки, дискотеки, караоке

Навчання в Австрії: система середньої освіти

При навчанні в Австрії діти йдуть в школу в 6 років і навчаються 9 років: спочатку в початковій школі (Volksschule), після закінчення якої вибирають один з двох типів шкіл: основну (Hauptshule), де навчаються ще 5 років, або середню загальноосвітню, в якої потрібно вчитися 8 років. Можна також вступити до більш престижну гімназію: Allgemeinbildende Hoerere Schule, AHH / Gymnasium (в країні налічується всього близько 320 гімназій, де навчається 360 тис. Учнів).

Основна школа: орієнтує на подальше професійну освіту. Здібні учні в подальшому можуть перейти в гімназію, якщо вони проходять вивчення основних дисциплін на вищому рівні (одному з трьох рівнів складності програм з математики, німецької та іноземної мови).

Гімназія (класична і реальна) - більш престижний тип школи, закінчення якої дає право вступу до університету.

Навчання в повних середніх загальноосвітніх школах завершується іспитом на атестат зрілості.

Альтернатива державним школам - приватні, так звані «вільні» школи. Одна з них вальдорфская школа, в основі педагогічної концепції якої вчення про виховання вільної особистості, розвиток творчих почав і «пробудження» прихованих природних задатків. Велика роль приділяється естетичному вихованню.

Американська Школа в Зальцбурзі - Міжнародна Підготовча Школа пропонує навчальний план американської вищої школи з 7 по 12 класи, спеціальну програму для випускників, а також програму «Міжнародний бакалаврат» (МБ). Всі уроки ведуться англійською мовою.

Вища освіта в Австрії

Система вищої освіти в Австрії ділиться на три сектори: університети та університети мистецтв; коледжі, в яких навчають викладачів і соціальних працівників; вищі школи.

університети

Всі університети - державні, знаходяться у веденні федерального Міністерства науки і транспорту. Викладачі та співробітники університетів є державними службовцями. У рейтинг кращих університетів континенту потрапили чотири факультети трьох австрійських університетів - у Відні (де краще вивчати економіку), в Зальцбурзі - (право), в Граці - (технічні науки).

12% від загального числа - іноземні студенти.

Австрійських спеціалізованих вузів

Технічні університети у Відні та Граці, Гірський Університет в Лейбене, Університет культури землекористування, ветеринарний та Економічний Університети в Відні. До цієї ж групи належать Університет в Лінці і Педагогічний Університет в Клагенфурті.

У систему освіти Австрії входять також шість художніх вузів, особливе місце Дунайський Університет післядипломної освіти в Кремсі (підвищення кваліфікації в області європейського права, міжнародних відносин в Європі, засобів масової інформації, економіки, управління, екології та медицини.

В Австрії популярним серед іноземних студентів є Інститут Туризму і Менеджменту (ITM), де навчання проводиться англійською мовою і включають комерційні предмети, спеціальні предмети готельного менеджменту, практичні заняття та уроки іноземних мов.

Підготовка до вступу в університет Австрії

Іноземні студенти повинні мати атестат, рівнозначний австрійському Matura (Reifezeugnis) (оригінал і переклад на німецьку), також необхомімо скласти іспит з німецької мови (письмовий і усний, дозволяється перескладання іспиту до трьох разів).

Питання про прийом вирішує ректор університету, їм же виділяються квоти для іноземних студентів за окремими напрямами підготовки. Заяви від іноземців приймаються університетами до 1 вересня (на зимовий семестр) і до 1 лютого (на літній семестр).

Між Австрією та Росією підписано двосторонній договір про культурне співробітництво, який є юридичною основою в галузі вищої освіти. Оскільки тривалість навчання в російській школі на рік менше, ніж в австрійській, обов'язковою вимогою до абітурієнтів з Росії є закінчення підготовчих курсів, які організовуються у Відні, Граці і Лейбене. Два семестру - підготовка до складання іспиту з німецької мови і з профілюючих дисциплін. Початок занять на підготовчих курсах - 1 жовтня. Підготовчі курси платні.

Аспірантура, стажування

Для отримання академічного ступеня доктора (Doctorat) необхідно ще 2-4 семестру навчатися в аспірантурі та підготувати наукову роботу (дисертацію). Після її захисту здобувачі здають іспити (Rigorosum) з проблем, які розробляються в дисертації.

В Австрії досить поширені стажування для студентів та випускників на підприємстві. Щорічно приблизно 45 тисяч компаній країни приймають близько 130 тисяч стажерів.Ви сумніваєтеся і не знаєте, що вибрати?Залиште запит і ми підберемо програму навчання за кордоном, яка підійде саме вам!
Залишити запит на підбір курсу німецької мови в Австрії >>>

Виберіть, що Вас цікавить в Австрії?
Ви сумніваєтеся і не знаєте, що вибрати?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.