Навигация
Реклама
Реклама

Літній відпочинок в мальовничих горах Арльберг в Австрії

  1. Незабутній відпочинок.

Музичний фестиваль в Санкт-Антоні

Незабутній відпочинок.

Прокатаєтеся на мотоциклі разом з друзями по альпійських серпантинах, долинах і гірських перевалах - насолодитеся повною мірою настали влітку в горах. Німеччина, Італія, Австрія та Швейцарія - кожна з цих сусідніх країн привертає байкерів з усього світу.

Кілька пропозицій для Вашого літнього відпочинку:

Піші походи в Санкт-Антоні

Гуляйте в горах, спробуйте каньонинг, прокотитеся на сігвеях, відвідайте галереї мистецтв, займіться скелелазінням, полазити по мотузяному парку, зіграйте в гольф, відпочиньте в природному парку, політайте на параплані, сходіть на риболовлю, відвідайте музей або інші культурні центри, скорите одну або кілька гірських вершин і відвідайте альпійські хатини-ресторани, катайтеся на ковзанах, займіться каякингом, спробуйте водний тюбінг, рафтинг, поплавайте, пограйте в кегельбан, теніс, сквош, прокотитеся на велосипеді, зробите пробіжку, від рийте для себе норвезьку ходьбу, пройдіться по одному з пригодницьких прогулянкових маршрутів, займіться йогою , Постріляйте з лука, відвідайте гірський фестиваль кіно, подивіться на багаття, запалювані в горах в Іванову ніч, займіться шопінгом, велнесом , Побувайте на тірольських вечорах, місцевих ярмарках і фестивалях, Ночуйте в гірській хатині, насолодіться захвативавющей дух панорамою на гірську вершину Валлуга і багато іншого.

Якщо Ви хочете провести літній відпочинок у нас, в готелі Кірхплац в Санкт-Антоні , забронюйте кімнату або апартаменти вже сьогодні. Ми з нетерпінням чекаємо Вашого візиту!

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.