Навигация
Реклама
Реклама

Найкрасивіші місця Австрії - Найцікавіші місця, захоплюючий відпочинок, що подивитися і де побувати

 1. Найкрасивіші місця Австрії Розташована посеред Альп Австрія приваблює туристів протягом усього року....
 2. 2. Халльштатт
 3. 3. Зальцбург
 4. 4. Альпійська дорога Гроссглокнер
 5. 5. Кіцбюел Хорн
 6. 6. Абатство в любій
 7. 7. Кріммльскіе водоспади
 8. Що варто дізнатися про Австрію, перед тим, як відвідати цю прекрасну країну
 9. Найкрасивіші місця Австрії
 10. 1. Палац Хофбург у Відні
 11. 2. Халльштатт
 12. 3. Зальцбург
 13. 4. Альпійська дорога Гроссглокнер
 14. 5. Кіцбюел Хорн
 15. 6. Абатство в любій
 16. 7. Кріммльскіе водоспади
 17. Що варто дізнатися про Австрію, перед тим, як відвідати цю прекрасну країну
 18. Найкрасивіші місця Австрії
 19. 1. Палац Хофбург у Відні
 20. 2. Халльштатт
 21. 3. Зальцбург
 22. 4. Альпійська дорога Гроссглокнер
 23. 5. Кіцбюел Хорн
 24. 6. Абатство в любій
 25. 7. Кріммльскіе водоспади
 26. Що варто дізнатися про Австрію, перед тим, як відвідати цю прекрасну країну

Найкрасивіші місця Австрії

Розташована посеред Альп Австрія приваблює туристів протягом усього року. Природна краса, мальовничі гори, історія і традиції Австрії розбурхують враження мандрівників. Щоб відчути дух цієї країни, потрібно відвідати кілька найважливіших місць, список яких наведено нижче:

1. Палац Хофбург у Відні

Палац Хофбург у Відні
Резиденція королівської сім'ї палац Хофбург є однією найголовніших визначних пам'яток Австрії. Палац служив будинком австрійських правителів з 1275 року, а тепер в ньому знаходиться місце служби президента Австрії. Дивовижна структура пройшла через багато історичні епохи, і кожен може стати свідком того, як на ній відбилося відродження, готика, рококо, бароко і інші архітектурні впливи.

Палац охоплює 59 гектарів, має 2600 кімнат і 19 дворів. Відвідувачі палацу будуть зачаровані музеєм Сісі, Колекцією Імператорського срібла, що дає уявлення про урочистих обідах в палаці і імператорськими апартаментами, які колись були житловими приміщеннями імператора Франца Йосипа і його сім'ї.

Детальніше про палац Хофбург (Hofburg)

2. Халльштатт

Халльштатт
Це унікальне місце славиться своєю мальовничою природою, а також тим, що є центром виробництва солі. Соляна промисловість перетворила це місце в красивий і процвітаючий містечко. Тут особливо цікаво вивчити підземне солоне озеро Хорнерверк, а також печери Дахштайн - одну з найцікавіших мереж печер Європи. Серед печер виділяється Велика Крижана, де можна побачити дивовижні замерзлі водоспади.

3. Зальцбург

Зальцбург
Кожному любителю музики буде цікаво відвідати Зальцбург, що є батьківщиною композитора Моцарта. Його знамените місце проживання - будинок під номером 9 на Гетрайдегассе - тепер перетворено в музей. Місце наповнене різними музичними інструментами, відомими реліквіями і портретами композитора. У Зальцбурзі також можна відвідати ряд музичних фестивалів, присвячених Моцарту. Найбільше знаменитий Зальцбурзький фестиваль проводиться протягом шести тижнів з червня по серпень і є одним з найважливіших в Австрії.

Детальніше про Зальцбурзі

4. Альпійська дорога Гроссглокнер

Альпійська дорога Гроссглокнер
Під час подорожі по Австрії варто обов'язково побачити Альпи. Високі, засніжені гори - це задоволення для очей і чудова атмосфера. Щоб побачити область у всій красі потрібно відправитися в подорож по альпійської дорозі Гроссглокнер, насолоджуючись захоплюючими панорамними видами і красою природи.

5. Кіцбюел Хорн

Кіцбюел Хорн
До цього величного двотисячника в Тіролі можна дістатися по канатній дорозі. Кіцбюел Хорн пропонує не тільки чудовий вид на навколишні альпійські хребти, так як на вершині гори знаходиться чудовий сад, ресторан, будинок Гіпфельхаус і навіть церква. Це улюблене місце любителів лижного спорту, які стікаються сюди з початком сезону.

6. Абатство в любій

Абатство в любій
Абатство Мельк - одне з найзнаменитіших монастирських спільнот світу. Будинки монастиря, що розміщуються на семи дворах, і дві підносяться церкви утворюють неймовірну красу. Цікавими пам'ятками абатства є будинок Бабенбергов, гробниця Святого Коломана і вид з пагорба на місто любій і річку Дунай.

Детальніше про абатстві Мельк

7. Кріммльскіе водоспади

Кріммльскіе водоспади
Для тих, хто любить досліджувати гори або відправлятися в піші походи, подорож до водоспадів Крімль на річці Крімлер-Ахе стане цікавою пригодою, супроводжувати якому буде дивовижна краса природи.
До каскаду ставиться найвищий водоспад в Австрії, падаючий вниз з висоти 380 метрів. В регіоні можна також піднятися на кілька цікавих піків.

Що варто дізнатися про Австрію, перед тим, як відвідати цю прекрасну країну

Австрія - країна, розташована в Центральній Європі, на березі річки Дунай. Австрія межує з Італією, Угорщиною, Швейцарією, Словенією, Словаччиною, Ліхтенштейном, Німеччиною і Чехією. З 1 січня 1995 року Австрія є членом Європейського Союзу, а з 1 січня 1997 також членом Шенгенської зони.
Австрія найбільш відома своїми горами, озерами, чудовими пам'ятками, вишуканою кухнею і чудовою музикою. Тут можна знайти відмінні умови для активного відпочинку, т. Е. Для гірського туризму, альпінізму, їзди на велосипеді або верхової їзди. Однак, і так, сама Австрія асоціюється у нас з лижами і з льодовиками.
Флора і фауна
В Альпах відзначається чітка поверховість глибини обробки рослинництва. Сільськогосподарські культури досягають іноді кордону 1700 м н. у. м., а до 2000 м н. у. м. ростуть ліси ялинові і модринові. До висоти 3000 м н. у. м. зустрічаються ще трав'янисті рослини, дрібні чагарники, мохи та лишайники.
клімат
Австрія лежить в зоні помірного клімату, на який впливає: із заходу повітряні океанічні маси, на сході - континентальний клімат, а на півдні - середземноморський. В Альпах а переважає різноманітний гірський клімат.
Культура та мистецтво
73,6% жителів Австрії - це католики, 4,7% протестанти. Близько 12% населення не належить жодній з церков. Серед інших більш численні релігійні групи - це приблизно 300 тисяч мусульман, 180 тисяч православних віруючих і 7 тисяч євреїв.
Літо - пік туристичного сезону в Австрії. Це період найвищих цін, натовпів туристів, спеки, і навіть деяких закритих об'єктів, тому найкращим періодом для подорожей є весна або осінь. Лижники їдуть в Альпи з грудня по квітень, а на льодовик можна їздити, в принципі, круглий рік.
візи
Польські громадяни використовують право вільного пересування людей в рамках Європейського Союзу / Європейської Економічної Зони. Проїзним документом, що дає право безвізового в'їзду і перебування в готелі (незалежно від його призначення) на території Республіки Австрії до 90 днів, є паспорт або посвідчення особи (старого і нового зразка).
Митні правила
В Австрії діють митні правила, які відповідають стандарту ЄС. Туристам, що приїжджають до Австрії, застосовуються обмеження щодо ввезення кількості придбаних і перевезених товарів, призначених для особистого користування і не підлягають перепродажу. Термін "для особистого користування" включає в себе призначення переміщуваних товарів на подарунки, але їх продаж є порушенням закону і загрожує їх конфіскацією і додатковим покаранням. Перевозяться товари вважаються призначеними для особистого користування, і якщо вони не перевищують певної кількості, наприклад сигарети - 200 шт., Сигари - 200 шт., Тютюн - 1 кг спирт - 10 л, вино з підвищеним вмістом алкоголю (херес, порто) - 20 л, вино - 90 л (в тому числі не більше 60 л ігристого вина), пиво - 110 літрів. Особи, які не досягли 17 років, не можуть перевозити алкогольної продукції та тютюнових виробів.
Обмін валюти
В Австрії валютою є євро. У країні працює багато обмінних пунктів, що дозволяє спростити процес заміни національної валюти на євро.
Мова
Офіційною мовою в Австрії, вважається австрійський варіант німецької мови, але тут існує величезна кількість діалектів. Це, зокрема, результат зачистки високогірних територій, що призводить до того, що мова розвивається по-різному в різних районах. Самі австрійці мають деякі труднощі в розумінні мови співвітчизників з інших регіонів.
покупки
Місцеві ремісничі вироби - текстильні вироби, гончарні вироби, розпис, скло, вироби з дерева і кованого заліза - є популярними сувенірами.
Шопінг в Австрії не належить, на жаль, до найдешевшому. Державна мережа, що спеціалізується на продажу товарів відповідних певним стандартам якості, називається «Heimatwerk». У кожному великому місті є як мінімум один такий магазин.
Гастромія
Австрійська кухня відноситься до кухні, де в достатку присутній різноманітність м'ясних страв. У ресторанах на території Австрії немає занадто великого вибору вегетаріанських страв. У цій кухні дуже важливе місце займають супи, які починають головний прийом їжі в день. Австрійці найчастіше готується суп, який називається «Markkn? Delsuppe» (бульйон з кісткового мозку з галушками) і «Frittatensuppe».
Головним напоєм в Австрії є кава, проте в ресторанах пропонується мінеральна вода і соки, найчастіше вживають сік яблучний (Apfelsaft). Цікавий безалкогольний напій - лимонад, приправлений імбиром, люблять пити австрійці.
Австрійці люблять вино, і є великий вибір хороших вин в ресторанах і магазинах країни. Доступні типи вин: «Tafelwein» - столове вино, «Landwein», «Qualitätswein» і «Prädikatswein». Австрія також славиться виробництвом пива. Серед найбільш відомих брендів: «Gosser», «Stiegl» і «Schwechater».

Найкрасивіші місця Австрії

Розташована посеред Альп Австрія приваблює туристів протягом усього року. Природна краса, мальовничі гори, історія і традиції Австрії розбурхують враження мандрівників. Щоб відчути дух цієї країни, потрібно відвідати кілька найважливіших місць, список яких наведено нижче:

1. Палац Хофбург у Відні

Палац Хофбург у Відні
Резиденція королівської сім'ї палац Хофбург є однією найголовніших визначних пам'яток Австрії. Палац служив будинком австрійських правителів з 1275 року, а тепер в ньому знаходиться місце служби президента Австрії. Дивовижна структура пройшла через багато історичні епохи, і кожен може стати свідком того, як на ній відбилося відродження, готика, рококо, бароко і інші архітектурні впливи.

Палац охоплює 59 гектарів, має 2600 кімнат і 19 дворів. Відвідувачі палацу будуть зачаровані музеєм Сісі, Колекцією Імператорського срібла, що дає уявлення про урочистих обідах в палаці і імператорськими апартаментами, які колись були житловими приміщеннями імператора Франца Йосипа і його сім'ї.

Детальніше про палац Хофбург (Hofburg)

2. Халльштатт

Халльштатт
Це унікальне місце славиться своєю мальовничою природою, а також тим, що є центром виробництва солі. Соляна промисловість перетворила це місце в красивий і процвітаючий містечко. Тут особливо цікаво вивчити підземне солоне озеро Хорнерверк, а також печери Дахштайн - одну з найцікавіших мереж печер Європи. Серед печер виділяється Велика Крижана, де можна побачити дивовижні замерзлі водоспади.

3. Зальцбург

Зальцбург
Кожному любителю музики буде цікаво відвідати Зальцбург, що є батьківщиною композитора Моцарта. Його знамените місце проживання - будинок під номером 9 на Гетрайдегассе - тепер перетворено в музей. Місце наповнене різними музичними інструментами, відомими реліквіями і портретами композитора. У Зальцбурзі також можна відвідати ряд музичних фестивалів, присвячених Моцарту. Найбільше знаменитий Зальцбурзький фестиваль проводиться протягом шести тижнів з червня по серпень і є одним з найважливіших в Австрії.

Детальніше про Зальцбурзі

4. Альпійська дорога Гроссглокнер

Альпійська дорога Гроссглокнер
Під час подорожі по Австрії варто обов'язково побачити Альпи. Високі, засніжені гори - це задоволення для очей і чудова атмосфера. Щоб побачити область у всій красі потрібно відправитися в подорож по альпійської дорозі Гроссглокнер, насолоджуючись захоплюючими панорамними видами і красою природи.

5. Кіцбюел Хорн

Кіцбюел Хорн
До цього величного двотисячника в Тіролі можна дістатися по канатній дорозі. Кіцбюел Хорн пропонує не тільки чудовий вид на навколишні альпійські хребти, так як на вершині гори знаходиться чудовий сад, ресторан, будинок Гіпфельхаус і навіть церква. Це улюблене місце любителів лижного спорту, які стікаються сюди з початком сезону.

6. Абатство в любій

Абатство в любій
Абатство Мельк - одне з найзнаменитіших монастирських спільнот світу. Будинки монастиря, що розміщуються на семи дворах, і дві підносяться церкви утворюють неймовірну красу. Цікавими пам'ятками абатства є будинок Бабенбергов, гробниця Святого Коломана і вид з пагорба на місто любій і річку Дунай.

Детальніше про абатстві Мельк

7. Кріммльскіе водоспади

Кріммльскіе водоспади
Для тих, хто любить досліджувати гори або відправлятися в піші походи, подорож до водоспадів Крімль на річці Крімлер-Ахе стане цікавою пригодою, супроводжувати якому буде дивовижна краса природи.
До каскаду ставиться найвищий водоспад в Австрії, падаючий вниз з висоти 380 метрів. В регіоні можна також піднятися на кілька цікавих піків.

Що варто дізнатися про Австрію, перед тим, як відвідати цю прекрасну країну

Австрія - країна, розташована в Центральній Європі, на березі річки Дунай. Австрія межує з Італією, Угорщиною, Швейцарією, Словенією, Словаччиною, Ліхтенштейном, Німеччиною і Чехією. З 1 січня 1995 року Австрія є членом Європейського Союзу, а з 1 січня 1997 також членом Шенгенської зони.
Австрія найбільш відома своїми горами, озерами, чудовими пам'ятками, вишуканою кухнею і чудовою музикою. Тут можна знайти відмінні умови для активного відпочинку, т. Е. Для гірського туризму, альпінізму, їзди на велосипеді або верхової їзди. Однак, і так, сама Австрія асоціюється у нас з лижами і з льодовиками.
Флора і фауна
В Альпах відзначається чітка поверховість глибини обробки рослинництва. Сільськогосподарські культури досягають іноді кордону 1700 м н. у. м., а до 2000 м н. у. м. ростуть ліси ялинові і модринові. До висоти 3000 м н. у. м. зустрічаються ще трав'янисті рослини, дрібні чагарники, мохи та лишайники.
клімат
Австрія лежить в зоні помірного клімату, на який впливає: із заходу повітряні океанічні маси, на сході - континентальний клімат, а на півдні - середземноморський. В Альпах а переважає різноманітний гірський клімат.
Культура та мистецтво
73,6% жителів Австрії - це католики, 4,7% протестанти. Близько 12% населення не належить жодній з церков. Серед інших більш численні релігійні групи - це приблизно 300 тисяч мусульман, 180 тисяч православних віруючих і 7 тисяч євреїв.
Літо - пік туристичного сезону в Австрії. Це період найвищих цін, натовпів туристів, спеки, і навіть деяких закритих об'єктів, тому найкращим періодом для подорожей є весна або осінь. Лижники їдуть в Альпи з грудня по квітень, а на льодовик можна їздити, в принципі, круглий рік.
візи
Польські громадяни використовують право вільного пересування людей в рамках Європейського Союзу / Європейської Економічної Зони. Проїзним документом, що дає право безвізового в'їзду і перебування в готелі (незалежно від його призначення) на території Республіки Австрії до 90 днів, є паспорт або посвідчення особи (старого і нового зразка).
Митні правила
В Австрії діють митні правила, які відповідають стандарту ЄС. Туристам, що приїжджають до Австрії, застосовуються обмеження щодо ввезення кількості придбаних і перевезених товарів, призначених для особистого користування і не підлягають перепродажу. Термін "для особистого користування" включає в себе призначення переміщуваних товарів на подарунки, але їх продаж є порушенням закону і загрожує їх конфіскацією і додатковим покаранням. Перевозяться товари вважаються призначеними для особистого користування, і якщо вони не перевищують певної кількості, наприклад сигарети - 200 шт., Сигари - 200 шт., Тютюн - 1 кг спирт - 10 л, вино з підвищеним вмістом алкоголю (херес, порто) - 20 л, вино - 90 л (в тому числі не більше 60 л ігристого вина), пиво - 110 літрів. Особи, які не досягли 17 років, не можуть перевозити алкогольної продукції та тютюнових виробів.
Обмін валюти
В Австрії валютою є євро. У країні працює багато обмінних пунктів, що дозволяє спростити процес заміни національної валюти на євро.
Мова
Офіційною мовою в Австрії, вважається австрійський варіант німецької мови, але тут існує величезна кількість діалектів. Це, зокрема, результат зачистки високогірних територій, що призводить до того, що мова розвивається по-різному в різних районах. Самі австрійці мають деякі труднощі в розумінні мови співвітчизників з інших регіонів.
покупки
Місцеві ремісничі вироби - текстильні вироби, гончарні вироби, розпис, скло, вироби з дерева і кованого заліза - є популярними сувенірами.
Шопінг в Австрії не належить, на жаль, до найдешевшому. Державна мережа, що спеціалізується на продажу товарів відповідних певним стандартам якості, називається «Heimatwerk». У кожному великому місті є як мінімум один такий магазин.
Гастромія
Австрійська кухня відноситься до кухні, де в достатку присутній різноманітність м'ясних страв. У ресторанах на території Австрії немає занадто великого вибору вегетаріанських страв. У цій кухні дуже важливе місце займають супи, які починають головний прийом їжі в день. Австрійці найчастіше готується суп, який називається «Markkn? Delsuppe» (бульйон з кісткового мозку з галушками) і «Frittatensuppe».
Головним напоєм в Австрії є кава, проте в ресторанах пропонується мінеральна вода і соки, найчастіше вживають сік яблучний (Apfelsaft). Цікавий безалкогольний напій - лимонад, приправлений імбиром, люблять пити австрійці.
Австрійці люблять вино, і є великий вибір хороших вин в ресторанах і магазинах країни. Доступні типи вин: «Tafelwein» - столове вино, «Landwein», «Qualitätswein» і «Prädikatswein». Австрія також славиться виробництвом пива. Серед найбільш відомих брендів: «Gosser», «Stiegl» і «Schwechater».

Найкрасивіші місця Австрії

Розташована посеред Альп Австрія приваблює туристів протягом усього року. Природна краса, мальовничі гори, історія і традиції Австрії розбурхують враження мандрівників. Щоб відчути дух цієї країни, потрібно відвідати кілька найважливіших місць, список яких наведено нижче:

1. Палац Хофбург у Відні

Палац Хофбург у Відні
Резиденція королівської сім'ї палац Хофбург є однією найголовніших визначних пам'яток Австрії. Палац служив будинком австрійських правителів з 1275 року, а тепер в ньому знаходиться місце служби президента Австрії. Дивовижна структура пройшла через багато історичні епохи, і кожен може стати свідком того, як на ній відбилося відродження, готика, рококо, бароко і інші архітектурні впливи.

Палац охоплює 59 гектарів, має 2600 кімнат і 19 дворів. Відвідувачі палацу будуть зачаровані музеєм Сісі, Колекцією Імператорського срібла, що дає уявлення про урочистих обідах в палаці і імператорськими апартаментами, які колись були житловими приміщеннями імператора Франца Йосипа і його сім'ї.

Детальніше про палац Хофбург (Hofburg)

2. Халльштатт

Халльштатт
Це унікальне місце славиться своєю мальовничою природою, а також тим, що є центром виробництва солі. Соляна промисловість перетворила це місце в красивий і процвітаючий містечко. Тут особливо цікаво вивчити підземне солоне озеро Хорнерверк, а також печери Дахштайн - одну з найцікавіших мереж печер Європи. Серед печер виділяється Велика Крижана, де можна побачити дивовижні замерзлі водоспади.

3. Зальцбург

Зальцбург
Кожному любителю музики буде цікаво відвідати Зальцбург, що є батьківщиною композитора Моцарта. Його знамените місце проживання - будинок під номером 9 на Гетрайдегассе - тепер перетворено в музей. Місце наповнене різними музичними інструментами, відомими реліквіями і портретами композитора. У Зальцбурзі також можна відвідати ряд музичних фестивалів, присвячених Моцарту. Найбільше знаменитий Зальцбурзький фестиваль проводиться протягом шести тижнів з червня по серпень і є одним з найважливіших в Австрії.

Детальніше про Зальцбурзі

4. Альпійська дорога Гроссглокнер

Альпійська дорога Гроссглокнер
Під час подорожі по Австрії варто обов'язково побачити Альпи. Високі, засніжені гори - це задоволення для очей і чудова атмосфера. Щоб побачити область у всій красі потрібно відправитися в подорож по альпійської дорозі Гроссглокнер, насолоджуючись захоплюючими панорамними видами і красою природи.

5. Кіцбюел Хорн

Кіцбюел Хорн
До цього величного двотисячника в Тіролі можна дістатися по канатній дорозі. Кіцбюел Хорн пропонує не тільки чудовий вид на навколишні альпійські хребти, так як на вершині гори знаходиться чудовий сад, ресторан, будинок Гіпфельхаус і навіть церква. Це улюблене місце любителів лижного спорту, які стікаються сюди з початком сезону.

6. Абатство в любій

Абатство в любій
Абатство Мельк - одне з найзнаменитіших монастирських спільнот світу. Будинки монастиря, що розміщуються на семи дворах, і дві підносяться церкви утворюють неймовірну красу. Цікавими пам'ятками абатства є будинок Бабенбергов, гробниця Святого Коломана і вид з пагорба на місто любій і річку Дунай.

Детальніше про абатстві Мельк

7. Кріммльскіе водоспади

Кріммльскіе водоспади
Для тих, хто любить досліджувати гори або відправлятися в піші походи, подорож до водоспадів Крімль на річці Крімлер-Ахе стане цікавою пригодою, супроводжувати якому буде дивовижна краса природи.
До каскаду ставиться найвищий водоспад в Австрії, падаючий вниз з висоти 380 метрів. В регіоні можна також піднятися на кілька цікавих піків.

Що варто дізнатися про Австрію, перед тим, як відвідати цю прекрасну країну

Австрія - країна, розташована в Центральній Європі, на березі річки Дунай. Австрія межує з Італією, Угорщиною, Швейцарією, Словенією, Словаччиною, Ліхтенштейном, Німеччиною і Чехією. З 1 січня 1995 року Австрія є членом Європейського Союзу, а з 1 січня 1997 також членом Шенгенської зони.
Австрія найбільш відома своїми горами, озерами, чудовими пам'ятками, вишуканою кухнею і чудовою музикою. Тут можна знайти відмінні умови для активного відпочинку, т. Е. Для гірського туризму, альпінізму, їзди на велосипеді або верхової їзди. Однак, і так, сама Австрія асоціюється у нас з лижами і з льодовиками.
Флора і фауна
В Альпах відзначається чітка поверховість глибини обробки рослинництва. Сільськогосподарські культури досягають іноді кордону 1700 м н. у. м., а до 2000 м н. у. м. ростуть ліси ялинові і модринові. До висоти 3000 м н. у. м. зустрічаються ще трав'янисті рослини, дрібні чагарники, мохи та лишайники.
клімат
Австрія лежить в зоні помірного клімату, на який впливає: із заходу повітряні океанічні маси, на сході - континентальний клімат, а на півдні - середземноморський. В Альпах а переважає різноманітний гірський клімат.
Культура та мистецтво
73,6% жителів Австрії - це католики, 4,7% протестанти. Близько 12% населення не належить жодній з церков. Серед інших більш численні релігійні групи - це приблизно 300 тисяч мусульман, 180 тисяч православних віруючих і 7 тисяч євреїв.
Літо - пік туристичного сезону в Австрії. Це період найвищих цін, натовпів туристів, спеки, і навіть деяких закритих об'єктів, тому найкращим періодом для подорожей є весна або осінь. Лижники їдуть в Альпи з грудня по квітень, а на льодовик можна їздити, в принципі, круглий рік.
візи
Польські громадяни використовують право вільного пересування людей в рамках Європейського Союзу / Європейської Економічної Зони. Проїзним документом, що дає право безвізового в'їзду і перебування в готелі (незалежно від його призначення) на території Республіки Австрії до 90 днів, є паспорт або посвідчення особи (старого і нового зразка).
Митні правила
В Австрії діють митні правила, які відповідають стандарту ЄС. Туристам, що приїжджають до Австрії, застосовуються обмеження щодо ввезення кількості придбаних і перевезених товарів, призначених для особистого користування і не підлягають перепродажу. Термін "для особистого користування" включає в себе призначення переміщуваних товарів на подарунки, але їх продаж є порушенням закону і загрожує їх конфіскацією і додатковим покаранням. Перевозяться товари вважаються призначеними для особистого користування, і якщо вони не перевищують певної кількості, наприклад сигарети - 200 шт., Сигари - 200 шт., Тютюн - 1 кг спирт - 10 л, вино з підвищеним вмістом алкоголю (херес, порто) - 20 л, вино - 90 л (в тому числі не більше 60 л ігристого вина), пиво - 110 літрів. Особи, які не досягли 17 років, не можуть перевозити алкогольної продукції та тютюнових виробів.
Обмін валюти
В Австрії валютою є євро. У країні працює багато обмінних пунктів, що дозволяє спростити процес заміни національної валюти на євро.
Мова
Офіційною мовою в Австрії, вважається австрійський варіант німецької мови, але тут існує величезна кількість діалектів. Це, зокрема, результат зачистки високогірних територій, що призводить до того, що мова розвивається по-різному в різних районах. Самі австрійці мають деякі труднощі в розумінні мови співвітчизників з інших регіонів.
покупки
Місцеві ремісничі вироби - текстильні вироби, гончарні вироби, розпис, скло, вироби з дерева і кованого заліза - є популярними сувенірами.
Шопінг в Австрії не належить, на жаль, до найдешевшому. Державна мережа, що спеціалізується на продажу товарів відповідних певним стандартам якості, називається «Heimatwerk». У кожному великому місті є як мінімум один такий магазин.
Гастромія
Австрійська кухня відноситься до кухні, де в достатку присутній різноманітність м'ясних страв. У ресторанах на території Австрії немає занадто великого вибору вегетаріанських страв. У цій кухні дуже важливе місце займають супи, які починають головний прийом їжі в день. Австрійці найчастіше готується суп, який називається «Markkn? Delsuppe» (бульйон з кісткового мозку з галушками) і «Frittatensuppe».
Головним напоєм в Австрії є кава, проте в ресторанах пропонується мінеральна вода і соки, найчастіше вживають сік яблучний (Apfelsaft). Цікавий безалкогольний напій - лимонад, приправлений імбиром, люблять пити австрійці.
Австрійці люблять вино, і є великий вибір хороших вин в ресторанах і магазинах країни. Доступні типи вин: «Tafelwein» - столове вино, «Landwein», «Qualitätswein» і «Prädikatswein». Австрія також славиться виробництвом пива. Серед найбільш відомих брендів: «Gosser», «Stiegl» і «Schwechater».

Австрійці найчастіше готується суп, який називається «Markkn?
Австрійці найчастіше готується суп, який називається «Markkn?
Австрійці найчастіше готується суп, який називається «Markkn?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.