Навигация
Реклама
Реклама

Новий рік 2018/19

© Österreich Werbung, Fotograf: Georg Popp

Під час новорічних свят у всій Відні панує бурхливі емоції. Особливою популярністю користується Новогодняя стежка в Старому місті. Гарний настрій Вам гарантовано не тільки на урочистому обіді або на святковому балу, але і в концертному залі, в опері, в світському клубі або в модному барі.

Детальна Новорічна програма 2018/19 - скачати

Блискучі виставки і численні заходи, концерти, опери та оперети, а також мюзикли «Bodyguard» і «I am from Austria», і в цьому році пропонують новорічним гостям міста багату і різноманітну програму і вдень і вночі.

31 грудня Віденський Старе місто перетворюється на величезну розважальний майданчик: з 14 години дня до 2 години ночі краща розвага гарантує Новорічна стежка в центрі Відня, на Ратушній площі і в Пратере. Уздовж Новорічної стежки численні гастрономічні заклади пропонують покуштувати гарячий пунш і традиційні кулінарні шедеври. На численних сценах міста святковий настрій створюють різноманітні шоу-програми, звучить вальс, оперета, рок, поп, виступи діджеїв і естрадна музика. Особливо великою популярністю користується «класична миля» на вулиці Грабен. В післяобідній час віденські танцювальні школи пропонують тут бліц-курси з навчання вальсу, перетворюючи вулицю Грабен в казковий бальний зал під відкритим небом. Опівночі на Ратушній площі і в Пратере відбудеться великий феєрверк.

Неповторне новорічний настрій створять прогулянки на теплоході по Дунаю, Новорічний бал у палаці Хофбург, а також новорічні гала-вечора в Віденської Ратуші і в розкішних готелях. Вишуканий поїзд «Majestic Imperator», палац на колесах, запрошує здійснити ексклюзивну поїздку в Новий рік, а в Віденської Державної опери за традицією в новорічну ніч грають, а також транслюють в прямому ефірі під відкритим небом, оперету Йоганна Штрауса «Летюча миша».

Ранок Нового року у Відні традиційно зустрічають за похмільним сніданком на Ратушній площі в супроводі новорічного концерту Віденського філармонічного оркестру на великому екрані.

Детальна інформація про Новорічну стежці: www.wienersilvesterpfad.at

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.