Навигация
Реклама
Реклама

Путівник по містах і країнах: фотографії міст і країн, розповіді про поїздки, поради туристам, фото мандрівників, пам'ятки з усього світу.

Збірники місць Rutraveller

Збірок місць 540 Місць в збірниках 5 891 Лайко 3 353 Країн зі збірниками 125
  • Мені подобається! 4

    Замки Австрії приваблюють мандрівників з усього світу своїми міфами і легендами, красивими історіями про колишню могутність імперії, великі перемоги і завоювання. Це надзвичайно цікаві пам'ятки архітектури та культури давніх часів, відвідування яких незмінно залишить незабутні враження у серці кожного туриста. Від RuTraveller - добірка найдивовижніших замків Австрії ....

  • 0 коментарів

Замки Австрії приваблюють мандрівників з усього світу своїми міфами і легендами, красивими історіями про колишню могутність імперії, великі перемоги і завоювання. Це надзвичайно цікаві пам'ятки архітектури та культури давніх часів, відвідування яких незмінно залишить незабутні враження у серці кожного туриста. Від RuTraveller - добірка найдивовижніших замків Австрії.

Замок Гохостервітц, збудований як неприступна фортеця, за всю історію свого існування так і не «понюхав пороху». Численні фортифікаційні споруди сьогодні вже не виглядають так зловісно, ​​а сам замок швидше нагадує прекрасний чарівний палац з дитячої казки.
Розташований на Доломітових піку висотою 160 метрів, замок, як сторожовий, дивиться на всі чотири сторони світу. При цьому він і сам в гарну погоду видно майже за 30 кілометрів. Щоб потрапити на територію фортеці, потрібно подолати 14 воріт, кожні з яких мали свій неповторний механізм затвора. Звичайно, можна скористатися ліфтом, але тоді пропаде чудова атмосфера середньовіччя, в яку ви тут занурюєтеся. Краще піднятися по брукованої дорозі пішки, розгледіти всі ворота, помацати їх своїми руками, прикласти вухо до старовинної стіні - раптом почуєте шепіт історії. А потім ставати на одному з поворотів, підняти голову і побачити замок зовсім з несподіваного ракурсу.
Починаючи з XVI століття і до наших днів, замок належить сімейству Кевенхюллер. Віддаючи собі звіт, яким скарбом у своєму розпорядженні, власники замку люб'язно надають можливість туристам відвідувати окремі палацові зали в період з квітня по жовтень. Тут можна ознайомитися з колекцією старовинних обладунків та зброї, предметами середньовічного інтер'єру і мальовничими полотнами епохи Відродження.

Замок Амалії або Амаліенбург був місцем постійного перебування не тільки імператриці Єлизавети, але також тут пригощав цар Олександр. Ці царські покої зараз доступні для всіх відвідувачів.
Варто відзначити, що раніше цей палац мав іншу назву-Рудольфсбург, Максиміліан II так його назвав на честь свого сина, проте, з приходом нової господині імператриці Вільгельміни Амалії, палац був перейменований в її честь.
Свої корективи внесли і непередбачені обставини, що виник пожежа частково знищив первинний вигляд палацу. Проте велика частина була відновлена ​​і зараз кожен бажаючий зможе побачити не тільки царські апартаменти виконані в стилі бароко, а й національну бібліотеку, яка захоплює, як своїми унікальними друкованими зборами, так і 30-метровим куполом з фресками.

Замок Кройценштайн знаходиться приблизно в 10 кілометрах на схід від Штоккерау, в 17 кілометрах від Відня. Це масштабний замковий комплекс, відновлений з руїн в XIX столітті. Замок був побудований в XIII столітті на руїнах давньоримського поселення з фортецею. Він належав правлячої династії Габсбургів. У квітні 1645 року шведська армія в ході боїв Тридцятилітньої війни захопила замок, однак при відступі було прийнято рішення підірвати його. У 1874 році ентузіаст і меценат Іоган Вильчек придбав руїни замку і витратив на його відновлення 33 роки. Історичний вигляд замку належить часу правління Максиміліана I (1459-1519). У замку була розміщена багата колекція предметів побуту, лицарських обладунків та зброї, а також бібліотека, яку збирають графом Вільчеком все життя. У каплиці був влаштований фамільний склеп родини Вильчек.
Зараз в замку відкрито музей. Кожен бажаючий може оглянути його, а також провести шлюбну церемонію в каплиці замку або взяти участь в соколиного полювання. Замок відкритий для відвідування щодня, проте часто його закривають для проведення заходів. Точний розклад можна дізнатися на сайті замку.

Замок Тратцберг, колишня фортеця, підноситься на хребті скелі під горою недалеко від австрійського міста Швац. Її будівництво в 1296 році, стало необхідністю для захисту графства Андехс від нападів ворогів. Відомо, що тоді замок іменувався Trazperch. У 1491 році тут сталася пожежа, яка знищила майже всі житлові приміщення. Відновлювати замок став місцевий ремісник, який оселився в ньому зі своєю сім'єю. Пізніше цю місцевість обживала Анна Богемська, вдова герцога Генріха Тирольского.
Розташування замку на березі річки Інн, в обрамленні зеленого лісу привернуло увагу імператора Максиміліана I, великого любителя полювання. Завдяки йому весь комплекс будівель був повністю перебудований, розширений, збільшений у висоту. Замок Тратцберг придбав свій неповторний готико-ренесансний вигляд. Потужні стіни замку з'єднуються в прямокутник, по кутах прикрашений величезними вежами зі шпилями. П'ята вежа розташовується в центральній частині фасаду. Усередині просторого двору, в самому центрі, знаходиться красивий фонтан з зеленими клумбами. Також внутрішні стіни прикрашені численними арками з терасами.
З 1589 року власником замку став багатий купець Фуггер. Він теж не скупився на внутрішнє оздоблення, інтер'єр залів наповнений багатством і розкішшю, на стінах висять старовинні картини, колекції зброї, дорогі люстри, ліпні прикраси. Найбільше цінностей зібрано в башті сходів з південно-східної сторони замку. З 1848 року замок належить графам Енцербергам. В даний час замок Тратцберг - це музей, який відвідують любителі Середньовіччя.

Замок Трацберг виконаний в класичному ренессанского стилі епохи Відродження.
Костюмовані жителі замку одягнені в наряди 16 століття радо зустрічають своїх відвідувачів. Ще здалеку ви почуєте звуки музики, а наблизившись до замку зможете розрізнити і звуки працюючих прядок. А потрапивши в Вежу сходів, вам відкриються всі культурні скарби Тіролю.
Незважаючи на безліч стилізованих залів: Мисливський Зал, Зал Фуггеров, Жіночий Зал, Збройні Палати, більшість туристів намагаються сюди потрапити саме у вечірній час, адже тоді замок висвітлюється і, здавалося б, уже звичні стіни Ренесансу знаходять нові обриси.
Більш того, всі гості можуть покуштувати справжній лицарський вечерю. А на завершення вечора в розташованому поруч сувенірному магазині можна придбати пам'ятні подарунки для рідних і близьких.

Замок Хартхайм, розташований біля міста Лінц в гірській частині Австрії, був побудований в 1600 році. Цей середньовічний замок XVII століття по архітектурі є зразком епохи Ренесансу.
У 1898 році в замку розташовувався благодійний лікувальний центр для душевнохворих людей.
Під час Другої світової війни в замку в ході нацистської «Акції Т-4» методами евтаназії було вбито близько 30 тисяч інвалідів і осіб з розумовими вадами.
Після війни в замку продовжилася перервана нацистськими планами робота по догляду за хворими людьми.
В даний час в замку Хартхайм знаходиться музей, присвячений жертвам нацистського режиму, який був відкритий в 1997 році.

Замок Артштеттен, розташований в населеному пункті Артштеттен в австрійському окрузі Мельк, є резиденцією сімейства Гогенберга.
Гогенберга - нащадки ерцгерцога Франца Фердинанда та його дружини Софії, убитих в 1914 році.
Вперше замок згадується в документах 1263 року. У 1823 році він був придбаний австрійським імператорським домом, а в 1889 році його отримав в подарунок Франц Фердинанд, за часів якого замок і парк були перебудовані і модернізовані.
У додатково прибудованих приміщеннях зараз знаходиться музей Франца Фердинанда, а в замковій церкві в склепі поховані ерцгерцог і його дружина.
З 2003 року замок знаходиться у власності Фонду Аніти Гогенберг, завданням якого є збереження замку і прилеглої території.

Замок Ландскрон - унікальний пам'ятник середньовічної архітектури Австрії. Замок відомий з 1028 року, коли, за деякими історичними даними, він був побудований з подачі графа Оцці, який і вважається засновником замку. З XIV століття замок отримав ім'я Ландскрон.
Надалі з замком відбувалося багато цікавих подій: наприклад, кілька разів замок піддавався ударам блискавки. Це було в 1542, 1 585 і 1812 роках. Удари блискавки серйозно пошкодили дах замку, яка до цих пір не відновлена.
Сьогодні замок Ландскрон - місце скупчення туристів і мандрівників з різних країн. Крім давнього історичного минулого і цікавих екскурсій, тут можна побачити справжніх японських макак. Такий проект був організований в замку порівняно недавно - в 1996 році. З тих пір в одному з куточків замку розташувався звіринець, який можуть відвідати всі бажаючі.

Замок Райфніц, розташований в 3.2 кілометрах на північний запалу від австрійського міста Райфніц на озері Вертер-Зе, був побудований мером міста Клагенфурт (центр федеральної землі Карінтія) Генріхом Бергхтом.
Замок кілька разів переходив від одного приватного власника до іншого, і в підсумку зараз є володінням відомого міста-курорту Марія-Верт.
В даний час замок модернізується, використовується як галерея. У ньому проводяться культурні заходи.

Замок Раабс, розташований недалеко від австрійського міста Рабс-ан-дер-Тайя, на високому скелястому хребті, веде свою історію з XI століття і перший час належав представникам першої австрійської князівської династії Бабенбергів.
Замок довгий час був прикордонній оборонної фортецею.
У розкішному Лицарському залі можна побачити фрески початку XVI століття.
В даний час замок Раабс є приватною власністю.

Замок Грац знаходиться в однойменному місті, в Австрії. Був зведений біля підніжжя гори в середині XV століття, за наказом Фрідріха III. Метою побудови було посилення оборони міста зі східної сторони. Стиль, в якому побудована фортеця - пізня готика.
Згодом замок неодноразово видозмінювався і розширювався. Підземелля фортеці були з'єднані підземними тунелями з замком Шлоссбер і з головним собором міста, а сам замок був розширений і укріплений бастіоном. У XVIII столітті резиденція імператора передається місцевим чиновникам і перетворюється в державну установу. У зв'язку з втратою оборонної функції, багато елементів і приміщення замку, пов'язані із захистом і озброєнням, були змінені. Під час Другої світової війни замок був практично зруйнований. Після війни фортеця Грац була частково відновлена ​​завдяки капітальному ремонту, але реставраційні роботи ведуться в замку і до цього дня.
У нинішній час в замку Грац розташовується резиденція уряду землі Штирія. Через це огляд внутрішніх приміщень недоступний, проте вхід на територію замку вільний, а це передбачає вільний огляд загального двору, судів і знаменитої гвинтових сходів, заради якої, як подейкують, багато туристів сюди і приїжджають.

Замок Францербург названий в 19 столітті на честь імператора Франца II.
Францебург став втіленням одночасно декількох архітектурних стилів і спочатку був побудований, як музей.
Варто зазначити, що на території всієї Австрії неймовірну кількість середньовічних замків, які красою своєї підкорили навіть такі витончені розуми, як усіма відомого Уолта Діснея, який взяв за зразок до свого анімаційного фільму один з австрійських замків.
І так як на території Австрії стоять десятки замків, тому Йоганн Фердинанд Хетзендорф, вирішив в одному замку поєднувати одночасно кілька побудувавши Францербург, красу якого зможе оцінити кожен бажаючий.

Замок Рехберг розташовувався у Верхній Австрії недалеко від міста Рехберг.
Замок був побудований в XIII столітті в якості зміцнення і темниці.
У 1865 році пожежу, що виникла від попадання блискавки, повністю знищив замок. Зараз на місці замку нічого не залишилося.

Фортеця Орт знаходиться на однойменному острові біля узбережжя міста Гмунден на озері Траунзее. Від берега вона відокремлена тільки вузьким дерев'яним мостом завдовжки 123 метри, з боків якого плавають лебеді та качки, підгодовані туристами.
Місцева легенда свідчить, що саме в цьому місці, в 123 метрах від берега потонув прекрасна дівчина, коханий якої спорудив першу фортецю на місці її загибелі. Саме тому острів зветься "Орт", що перекладається як "Місце". Пізніше один з власників замку взяв собі прізвище "Орт" після того, як відмовився від своєї, одружившись на балерині. З замком пов'язано кілька цікавих історій. Одна з них свідчить, що саме тут композитор Франц Шуберт, що жив в Гмундене і часто прогулюється берегом Траунзее, випробував прилив натхнення, завдяки чому на світ з'явилася пісня "Ave Maria" на вірші Вальтера Скотта.
Фортеця Орт являє собою будинок у формі трикутника висотою в два поверхи, з похилим черепичним дахом і побіленими стінами. Вхід на територію фортеці знаходиться під невисокою каплицею.
Замок Орт є одним з найстаріших будівель в регіоні Зальцкаммергут. Дата його споруди відноситься до X століття, тоді він представляв собою оборонну фортецю з ровом, яка була побудована на руїнах римської фортеці. Але після сильної пожежі в 1626 році замок довелося відновлювати, тоді він і набув свого сучасного вигляду. Одним з перших його господарів був Хартнідус Орт. Його нащадки в XII столітті продали фортецю сім'ї Валси, потім вона ще кілька разів змінювала господарів, поки не потрапила у володіння Леопольда I, імператор Священної Римської імперії. У 1914 році замок був придбаний імператором Францем Йосипом I, який хотів побувати в ньому, але через що почалася Першої світової війни так і не здійснив задумане. У 1915 році острів Орт з усіма будівлями відійшов у власність державі. Тільки в 2005 році замок був викуплений містом Гмунден.
Зараз фортеця відкрита цілий рік, але екскурсії по ній проводяться тільки в теплу пору року. На її території проводяться музичні фестивалі, весільні торжества. Працює невеликий музей, екскурсії проводяться по підземеллях замку і його кімнатах, включаючи гербовий зал. Тут відкрита таверна, в якій свого часу сиділи і лицарі, і імператори. У стінах фортеці знімали досить популярний серіал "Фортеця-готель Орт".

Перші згадки про замок Вельса датуються 776 роком. Замок був спочатку побудований з деревини, і тільки в XII-XIII століттях став кам'яним. У 1508-1514 роках був реконструйований в стилі пізньої готики. У 1937 році будівлю було придбано містом Вельс. В даний час будівля використовується в якості культурного центру міста Вельс.
Плата за вхід невелика: 4,50 євро з людини. Організованим групам, дітям і пенсіонерам надаються знижки. Екскурсія триває 90 хвилин, її вартість для груп від 20 екскурсантів - 2,50 євро за людину.

  • Мені подобається! 4

    Замки Австрії приваблюють мандрівників з усього світу своїми міфами і легендами, красивими історіями про колишню могутність імперії, великі перемоги і завоювання. Це надзвичайно цікаві пам'ятки архітектури та культури давніх часів, відвідування яких незмінно залишить незабутні враження у серці кожного туриста. Від RuTraveller - добірка найдивовижніших замків Австрії ....

  • 0 коментарів

Інші збірники місць - 540

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.