Навигация
Реклама
Реклама

Шопінг та покупки в Австрії. Що купити, привезти з Австрії?

  1. Популярні покупки в Австрії
  2. Фотографії австрійських товарів, магазинів і ринків


Вирушаючи у відпустку за кордон, туристи намагаються привезти не тільки фотографії і враження, а й більш відчутні речі - сувеніри, подарунки, національні солодощі, напої та делікатеси. Що ж пропонує Австрія , Крім магнітів і тарілочок з видами міст?

Популярні покупки в Австрії

  • Віденську порцеляну в стилі неокласицизму відрізняється білизною і витонченими формами, будь то чайний, кавовий сервіз, столовий набір або окрема порцеляновий фігурка. «Біле золото» випускається з 1718 року. Посуд в стилі ар-деко випускається з 1923 року, розпис виробляється вручну. Можна відвідати мануфактуру і Музей порцеляни.
  • Фісташковий марципан, обваляти в горіховій нуге і викупатися в шоколаді, - це цукерки «Original Salzburg Mozartkugel», винайдені Паулем Фюрста в 1890 році в Зальцбурзі . Проводять ще «Real Salzburg Mozartkugeln» від компанії «Mirabel», цукерки з зеленим марципаном в формі кулі, покриті темною і світлою горіховою нугою.
  • Смачний торт «Захер» був уперше приготовлений в 1832 році. Купити Original Sacher-Torte з круглої шоколадної медаллю можна в готелі «Захер» в Відні і Зальцбурзі, в кафе «Захер» в Інсбруку або Граці , Або в магазинах дьюті-фрі віденського аеропорту.
  • Найміцніший в світі австрійський ром «Штро» (Stroh) - зі спирту, ароматизований прянощами і добавками. Буває Stroh 40, Stroh 60 і Stroh 80. Продається повсюдно в магазинах. Ще один популярний алкогольний сувенір - шнапс - фруктовий самогон міцністю до 38 градусів, найдорожчий - з малини і ожини.
  • Безалкогольний місцевий «мисливський чай» Jaga-tee - концентрат чорного чаю, до нього додають 4 частини гарячої води або 1 частина води, 3 частини рому, 2 частини шнапсу, 1 частина червоного вина, лимон. П'ється з кухлів, як глінтвейн.
  • Предмети мистецтва, килими, картини, антикваріат можна купити, наприклад, в аукціонному домі «Доротеум» у Відні. Ручної роботи курильні трубки від Пітера Матцхольда, з його особистим клеймом - дуже дорогий ексклюзивний сувенір з Австрії.
  • Щодо одягу і взуття - в Австрії ви знайдете і дорогі бутіки, і мережеві магазини відомих брендів. Варто звернути увагу на вироби австрійських виробників, вони коштують значно дешевше, ніж в Росії .

Повернення ПДВ здійснюється на покупки вартістю від 75 євро в розмірі близько 13%. Не забудьте зберегти чеки і пред'явити їх в аеропорту.


Автор: ВОтпуск.ру
Дата публікації: 21.04.2014


Фотографії австрійських товарів, магазинів і ринків

Популярні статті


Відео


Найкрасивіші куточки планети-Австрія Інша відео про Австрію

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.