Навигация
Реклама
Реклама

Шопінг

  1. Шопінг в лижній мецці Тіролю

Той, хто вважає, що на лижному курорті можна купити тільки функціональну спортивний одяг, глибоко помиляється. У Ішгль вас чекає першокласний шопінг з вишуканими бутиками провідних міжнародних марок і спортивними товарами вищої якості.

Шопінг в лижній мецці Тіролю

Той, хто вважає, що на лижному курорті можна купити тільки функціональну спортивний одяг, глибоко помиляється

Шопінг в магазині Next Generation

Магазин «Next Generation» в готелі «Madlein» запропонує вам останні бренди зі світу моди, затишне кафе, щоб трохи відпочити в процесі вибору покупок, і першокласний магазин для сноубордингу, де також можна взяти сноуборд або лижі напрокат. І все це під одним дахом! Вас захопить вибір модних нарядів останніх трендів, по-альпійський стильною, і в той же час практичного одягу для катання на лижах і сноуборді від провідних виробників спортивних аксесуарів, який доступний в Ішгль - наймоднішою точці зимового спорту.

А якщо ви шукаєте що-небудь таке, що зможете привезти додому як сувенір, обов'язково загляньте в одну з Ішгльскіх кондитерських. Характерні Тірольські делікатеси мають чудовий смак, а також будуть відмінним подарунком, який ви привезете додому з відпустки в Ішгль.

Асортимент косметичних і парфумерних товарів також величезний - Команда оздоровчого дизайн-готелю "Madlein" буде рада отримати ваш ні до чого не зобов'язує запит .

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.