Навигация
Реклама
Реклама

Список найкращих гірськолижних курортів і готелів світу

Де покататися на лижах взимку

Фото: pixabay.com

В Австрії назвали переможців щорічної премії World Ski Awards, яку вручають кращим готелям, компаніям і курортів індустрії гірськолижного спорту та відпочинку.

Кращим гірськолижним курортом світу, на думку експертів і спортсменів, став Валь Торанс, розташований у відомому французькому регіоні "Три Долини". Станція є найбільш високогірної в Європі, вона знаходиться на позначці 2 300 метрів над рівнем моря. Інфраструктура включає 600 км трас для гірських лиж та 17 трас для бігових.

Кращим гірськолижним готелем визнаний "Вербье", який знаходиться на однойменному курорті в Швейцарії. Це місце добре відомо сноубордистам і фрірайдера.

Переможцем в номінації "Кращий критий гірськолижний комплекс" став Ski Dubai в Арабських Еміратах.

Кращим гірськими шале названі Chalet Les Anges в швейцарському Церматте. Цікаво, що в Церматт заборонений в'їзд на автомобілях. Тому з поїзда до готелів туристів доставляють на електромобілях або каретах, запряжених кіньми.

Відзначимо і кращий екоготель - комплекс апартаментів Rocksresort в швейцарському Лаакс. Його особливістю є те, що всі побудовані з каменю будівлі обігріваються за рахунок технології використання енергії різної біомаси, наприклад, деревини або нетоксичних відходів.

Кращим гірськолижним курортами на території окремих країн визнані: Кітцбюель в Австрії, Валлнорд в Андора, Банско в Болгарії, Валь Гардена в Італії.

Нагадаємо, раніше сайт "Сегодня" писав, як можна заощадити на гірськолижних курортах без шкоди для відпочинку .

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

джерело: news.turizm.ru
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.