Навигация
Реклама
Реклама

Столиця Австрії і тури до Відня

Чарівна столиця Австрії, чудова і розкішна, чарівна і прекрасна, як сама музика розташована біля самого підніжжя Східних Альп, на берегах древнього Дунаю, в оточенні знаменитого на весь світ Віденського лісу. Відень - один з найкрасивіших міст Центральної Європи. Тури до Відня дають можливість побачити це місто з надзвичайно цікавою історією та унікальною архітектурою, який зберігає культурні традиції різних народів.

Чудові пам'ятники архітектури, музеї, галереї з унікальними скарбами мистецтва, що представляють майже всі епохи культури західної Європи, свідчать про велике минуле міста. Віденські університети, вищі художні училища, всесвітньо відомі музичні та театральні традиції, фестивалі підкреслюють роль Відня в духовному та культурному житті Європи.

Відень є третім містом - резиденцією ООН після Нью-Йорка і Женеви.

Відень - місто музики і великих музикантів, тут жили і творили видатні композитори - Моцарт, Бетховен, Шуберт, Штраус і інші. Відень прославилася на весь світ своїми щорічними балами, оперою.

Надбання Відня - не тільки її культурні пам'ятки , А й чудові парки, розташовані в околицях міста. Один з найвідоміших - парк Віденський Ліс, який являє собою курортну зону з чудово розвиненою інфраструктурою. На території парку знаходяться цілющі джерела і готелі. З XVIII століття приймає всіх бажаючих найдемократичніший парк Пратер. Його відвідувачі можуть насолодитися мальовничою природою, чудовою кухнею численних ресторанів і кафе, а також піднятися на найбільшому в світі, висотою 65 метрів, колесі огляду.

Незалежно від пори року, ввечері Відень перетворюється в один з найпрекрасніших Незалежно від пори року, ввечері Відень перетворюється в один з найпрекрасніших   європейських міст європейських міст. Культурне життя вливається в оперу і концертні зали . ресторани Відня пропонують багатий вибір - від маленьких місцевих кафе де Ви насолодитеся чудовим кави і знаменитим яблучним штруделем, до серйозних ресторанів для гурманів і цінителів спеціальної кухні. У Відні безліч нічних клубів, дискотек і казино, які відкриті для відвідування до самого ранку.

Відень - це ... Відень, місто, який потрібно обов'язково відвідати!

Чарівна столиця Австрії продовжує підкорювати серця туристів, що приїжджають до Відня.

Це місто надасть найширші можливості для будь-якого туриста: розкриє перед Вами двері своїх музеїв, запросить на щорічні бали і в Віденську оперу, заманить відпочити в своїх чудових парках, у віденських кав'ярнях і ресторанах.

Регулярні тури до Відня з Москви не мають вираженої сезонності і користуються популярністю круглий рік.

Близькість Відня до інших європейських міст дозволяє вдало поєднувати їх в комбінованих турах.

Туроператор по Австрії "Даруємо Вам Мир" пропонує групові тури до Відня, а також комбіновані тури по Європі через Відень, що включають відвідування кількох країн за одну поїздку. Це прекрасна можливість побачити не тільки пам'ятки Відня, а й різноманітні шедеври європейської культури.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.