Навигация
Реклама
Реклама

Термальні курорти Австрії

  1. Баден
  2. Бад-Гастайн
  3. Бад-Хофгаштайн
  4. Бад-Ишль

Так як Австрія є високогірній країною, то термальних джерел тут дуже багато. Великі курорти, які можуть надати в сукупності відпочинок і оздоровлення, відчинили свої двері на її території.

За розвиненості інфраструктури термальних курортів Австрія займає лідируючі позиції в Європі. Саме з цієї причини сюди їдуть туристи з усього світу. Частина термальних курортів розташована недалеко від гірськолижних зон, що дозволяє поєднувати спортивний зимовий відпочинок і санаторно-курортне лікування.

Найбільші термальні комплекси розташовані неподалік від великих міст, в тому числі Відня і Зальцбурга. До таких місць відносяться курорт Баден. Завдяки хорошій інфраструктурі і постійно працює транспортному сполученню можна відвідувати не тільки термальні курорти, а й пам'ятки біля них.

Також варто відзначити, що майже всі курорти термального характеру розташовані в екологічно чистих зонах, а деякі на території національних парків і заповідників. Основним часом відвідування термальних курортів є зима. В цей час велика частина туристів поєднує туристичні напрямки.

При цьому інфраструктура дозволяє відвідувати курортні зони санаторного характеру і влітку. Основна температура води термального типу в Австрії становить майже 40 градусів, саме тому сюди краще приїжджати взимку.

Баден

Сьогодні є відмінна можливість поєднати відпочинок з лікуванням тих чи інших захворювань. Для цього варто віддати перевагу популярному курорту Баден, який приємно здивує кожного відпочиваючого. Йдеться про наявність джерел, які допомагають справлятися з проблемами зі здоров'ям швидко і ефективно. Процедури підбираються в індивідуальному порядку кваліфікованими співробітниками санаторіїв. Можна знайти розвагу на будь-який смак для любителів активного проведення часу і одночасно позбавлятися від хвороб максимально швидко, що приваблює туристів з різних куточків світу.

Можна знайти розвагу на будь-який смак для любителів активного проведення часу і одночасно позбавлятися від хвороб максимально швидко, що приваблює туристів з різних куточків світу

Baden, Mühlgasse 15

Ціни від 4 336 руб.

Baden, Haidhofstraße 2 / Schützengasse 36

Ціни від 3 758 руб.

Бад-Гастайн

Термальні центри в Бад-Гастайн залучають відпочиваючих, тому це найпопулярніший курорт в Австрії на сьогоднішній день. Чи вдасться насолодитися красою природи і в той же час провести час, займаючись лижним спортом. Також варто звернути увагу на унікальні властивості термальних джерел, що забезпечує ефективність лікувальних процедур. Радонові азотні води вважаються відмінним рішенням для проблем зі здоров'ям. Більше 18 джерел тут і робить зону відпочинку такої затребуваною. Крім цього, не можна забувати про можливість поєднати лікування з приємними СПА-процедурами і релаксацією.

Крім цього, не можна забувати про можливість поєднати лікування з приємними СПА-процедурами і релаксацією

Bad Gastein, Gletschermühlstraße 7

Ціни від 2 746 руб.

Bad Gastein, Hans Kudlich Straße 8

Бад-Хофгаштайн

Термальні джерела в Бад-Хофгаштайн роблять курортну зону популярної серед туристів. Це можливість поєднати приємний відпочинок з оздоровленням. Пропонується велика кількість готелів, ресторанів, кафе, які зможуть порадувати сервісом. Важливо вказати на наявність пансіонатів, де можна вибрати процедури в індивідуальному порядку для лікування тих чи інших захворювань. Сучасні технології, уважність персоналу і, унікальні властивості джерел зможуть забезпечити ефективність вирішення проблем зі здоров'ям різного рівня складності.

Сучасні технології, уважність персоналу і, унікальні властивості джерел зможуть забезпечити ефективність вирішення проблем зі здоров'ям різного рівня складності

Bad Hofgastein, Wiesenweg 3

Bad Hofgastein, Wiesenweg 3

Bad Hofgastein, Weinetsberg 27

Бад-Ишль

Термальний курорт у Верхній Австрії Бад-Ишль приваблює туристів ефективністю оздоровлення організму. Йдеться про властивості джерел, які дозволяють забути про проблеми зі шкірою, травною системою. Можна насолодитися комфортними умовами проживання, розвиненою інфраструктурою і унікальною природою. При цьому не варто забувати про якість роботи фахівців в оздоровчих комплексах.

При цьому не варто забувати про якість роботи фахівців в оздоровчих комплексах

Bad Goisern, St. Agatha 62

Ціни від 4 914 руб.

Bad Ischl, Am Rechensteg 5

Ціни від 2 927 руб.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.