Навигация
Реклама
Реклама

Тури в Австрію - ціни на путівки в Австрію, гарячі тури в Австрію 2019

  1. Тури і путівки в Австрію - спецпропозиції турфірм Тури в Австрію організовують в будь-який час року:...
  2. Рівень цін на путівки в Австрію в залежності від сезону

Тури і путівки в Австрію - спецпропозиції турфірм

Тури в Австрію організовують в будь-який час року: мандрівники приїжджають сюди в рамках екскурсійного, лікувального, пляжного, активного (серфінг, вітрильний спорт), гірськолижного відпочинку Тури в Австрію організовують в будь-який час року: мандрівники приїжджають сюди в рамках екскурсійного, лікувального, пляжного, активного (серфінг, вітрильний спорт), гірськолижного відпочинку.

Популярні курорти

Відень - привабливе місце відпочинку для багатьох туристів: тут вони вважають за краще гуляти по скверах і площах, розглядаючи місцеві визначні пам'ятки (резиденція імператорів династії Габсбургів, палаци Бельведер і Шенбрунн). Крім того, сюди їдуть цінителі прекрасного, адже в місті відкрито чимало музеїв, галерей, театрів, а також тут щорічно проходять міжнародні музичні фестивалі.

Австрійські гірськолижні курорти у гірськолижників користуються величезною популярністю. Тут знаходяться більше 800 курортів, деякі з яких працюють цілий рік. Для новачків тут відкриті спеціальні школи, в яких працюють досвідчені інструктори. Крім лиж тут катаються на ковзанах, сноуборді та санчатах.

Ті, хто приїжджає до Австрії за лікуванням, в першу чергу звертають увагу на курорт Баден, оточений Віденським лісом. Так, тут відпочивають в термальному центрі "Ремертерме", де є трав'яні і ароматичні лазні, терпідарій, турецька лазня, біо- і фінська сауна. У центрі можна вилікувати різні захворювання за допомогою сірчаних лікувальних грязей і води.

Незважаючи на те, що країна не має виходу до моря, любителі пляжів роблять свій вибір на користь відпочинку на озерах і річках. Так, найпопулярнішими курортами є пляжі (піщані, галькові, трав'янисті) Дунайських островів, на озерах Тіролю і Каринтії. А сімейні пари з дітьми люблять відпочивати на озерах Тіролю. Це місце ідеально підходить для пікніків, піших, велосипедних і кінних прогулянок в околицях озера.

Рівень цін на путівки в Австрію в залежності від сезону

Перш ніж купити тур до Австрії, варто врахувати, що вартість путівки в чому буде залежати від того, на який період ви плануєте поїздку в цю країну. Ціни в Австрії на зимові тури вище, ніж в літній і весняний сезони: підвищення цін на гірськолижні тури спостерігається вже в кінці вересня, а в листопаді вони стають дорожчими на 30-40%. Що стосується новорічних турів, то вони обходяться в 1,5-2,5 рази дорожче звичайних.
Багато туристів, що бажають заощадити, розраховують на гарячі тури в Австрію. Але через популярність напрямки, такі тури знайти досить складно, тому в цілях економії варто оформляти путівки за системою раннього бронювання.

На замітку! На відпочинку в країні рекомендується пити мінеральну воду - її можна купити в магазинах або барі при готелі. Документи і гроші доцільно зберігати в сейфі, встановленому в готельному номері або на ресепшн.
Любителів гірськолижного спорту обрадує той факт, що гірськолижний сезон в країні триває з листопада по квітень (щоб користуватися підйомниками, можна обзавестися разовими або скі-пасами на кілька днів).
Відвідавши одного разу Австрію, ви захочете повернутися сюди знову, щоб прогулятися по Віденському лісі і березі Боденського озера, побувати на знаменитій опері, гірськолижних курортах, що славляться трасами різного ступеня складності.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.