Навигация
Реклама
Реклама

Виїхати жити в Австрію

П про даними численних досліджень за 2010 рік, Австрія, поряд зі Швейцарією, Великобританією, Німеччиною і Францією, неодноразово входила в топ-5 країн найбільш безпечних і привабливих з точки зору інвестиційної привабливості на найближчі кілька років. Інтерес до цієї країни з боку інвесторів з Росії зростає з року в рік, значно підігрівають його постійно приходять новини про покупках нерухомості, що здійснюються великими бізнесменами та компаніями з Росії на австрійських курортах та в столиці.

Дуже багато наших співвітчизників вже мігрували в Австрію, організували свій бізнес, інвестували величезні кошти в економіку країни, багато з наших бізнесменів щасливо живуть на батьківщині Моцарта в статусі політичних біженців, і, як би складно їм не було адаптуватися до нового життя спочатку, назад вони зовсім не прагнуть Дуже багато наших співвітчизників вже мігрували в Австрію, організували свій бізнес, інвестували величезні кошти в економіку країни, багато з наших бізнесменів щасливо живуть на батьківщині Моцарта в статусі політичних біженців, і, як би складно їм не було адаптуватися до нового життя спочатку, назад вони зовсім не прагнуть.

Основна маса вихідців з Росії осідає в Відні і селиться в престижному Першому кварталі, дев'ятнадцятого кварталі і частково в передмістях столиці. Багато, які приїжджають до Австрії покататися на лижах або подивитися на краси Відня, повертаються на батьківщину з чітким бажанням повернутися знову і бажано на ПМЖ, і в цьому немає нічого дивного - тут все зроблено для людей, і на тлі нашої стабільної побутової невлаштованості різниця сильно вражає .

На перших порах не перестаєш дивуватися різним приємних дрібниць, що значно полегшує щоденне життя. За словами самих місцевих жителів, Австрія - ідеальна країна для молоді та пенсіонерів. Школярів з початкових класів ставлять на гірські лижі і водять в оперу, а для пенсіонерів створені чудові умови в спеціальних пансіонах, куди більшість з них відправляються за власним бажанням - адже це значно розширює не тільки коло спілкування, а й дозвілля.

Австрія стабільно знаходиться в числі лідерів за рівнем життя і якості медичного обслуговування, і не випадково: середньостатистичний лікар заробляє тут стільки, скільки у нас не заробляє менеджер вищої ланки (до 10 тис. Євро в місяць). При цьому в Відні, наприклад, можна дуже смачно і ситно поїсти на 15 євро, тому жителі міста в масі своїй частенько вечеряють всією сім'єю в улюблених кафе і ресторанчиках. Австрійці рано починають працювати, більшість о восьмій годині ранку, тому до дев'ятої вечора вулиці Відня поступово порожніють. Здавалося б, нам, жителям мегаполіса, не так просто звикнути до такого ритму, однак, поживши пару тижнів в ритмі «віденського вальсу», до десяти вечора, та ще й після пари порцій смачного пуншу і ситної вечері, організм сам проситься в ліжко.

Ціни на продукти харчування, одяг, медикаменти за європейськими мірками цілком прийнятні. Принаймні до лондонських їм дуже далеко. Однак є і свої складності: в аптеці, наприклад, практично на все потрібно рецепт від лікаря. Тобто прийти і купити очні краплі без рекомендації від медичного фахівця не вийде.

Крім того, у Відні, наприклад, існує проблема з паркуванням машин - в центрі завжди дуже складно знайти вільне місце, а паркувальні талони коштують досить дорого. Те ж саме стосується і страхування автомобілів - повна страховка може коштувати до 200 євро на місяць. Однак при цьому не доводиться сумніватися в якості обслуговування свого засобу пересування. Ще з приємних речей: сплативши 70 євро в рік, можна розраховувати на сервіс в екстрених ситуаціях. Якщо машина зламалася в будь-якій точці ЄС, спеціальна служба доставить її на найближчий автосервіс або до дому (на ваш розсуд), а також відправить будь-яким іншим транспортом до точки вашого призначення.

Проблемним питанням у Відні є зростаюча кількість іммігрантів з Туреччини, хоча країна більш ніж лояльна до переселенців. Так, велика кількість дітей-приїжджих в школах привело до того, що середній рівень освіти постійно знижується, і це викликає обґрунтований протест серед австрійців.

Крім того, попсувала нерви австрійцям і чеченська діаспора в кількості близько 1000 осіб, незаконні дії наших південних побратимів спричинили за собою посилений дорожній контроль і патрулювання.

А ось сербські біженці дуже добре і спокійно влаштувалися в численних селах на під'їзді до Відня, вони успішно розводять коропа і тримають придорожні таверни, де пригощають неймовірно смачно приготованим цим самим коропом, реберцями і фаршированої качкою А ось сербські біженці дуже добре і спокійно влаштувалися в численних селах на під'їзді до Відня, вони успішно розводять коропа і тримають придорожні таверни, де пригощають неймовірно смачно приготованим цим самим коропом, реберцями і фаршированої качкою.

Варто окремо відзначити і повсюдну захопленість здоровим способом життя і спортом: жителі Відня свій вільний час віддають перевагу проводити на свіжому повітрі, прогулюючись по берегах Дунаю, катаючись на велосипедах або бігаючи по парках і зелених зон. До природі ставлення дуже дбайливе, і не просто так: зламай ви гілочку у дерева в лісі - не оберете проблем з представниками правопорядку.

Повертаючись до теми нерухомості, варто відзначити, що австрійський ринок - один з небагатьох що пережили кризу з найменшими втратами. Невеликий спад цін спостерігався в сегменті економжитла, однак більш престижні райони Відня показали непогане зростання цін до 5%. Тому, можливо, з метою інвестування найбільш привабливий і надійний елітний сегмент нерухомості столиці. А для хорошого життя ідеально підійде віденський квартал Dobling. Він розташований в 15 хвилинах їзди від центру міста і складається в основному з симпатичних будиночків, що належать дипломатам і тим, хто може собі дозволити проживання в цьому місці.

Ще більше цікавого в нашому каналі Яндекс.Дзен. Підпишіться!

Читайте також

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.