Навигация
Реклама
Реклама

Віза до Австрії

Терміни оформлення стандартної візи: не пізніше, ніж за 2 тижні до початку туру
Терміни оформлення термінової візи: 3 робочих дня

Всі документи, що додаються до заяви на візу: довідки з місця роботи, виписки з рахунку, свідоцтво про народження, про шлюб, про розлучення, про смерть, спонсорські листи і т. Д., Повинні бути надані з професійним перекладом на німецьку або англійську мови . Термін дії не більше 3-х тижнів.

Переклади повинні бути зроблені перекладацьким бюро і завірені його печаткою, або переведені, співробітником фірми, яка надає ці документи. Неправильні або неточні переклади можуть привести до відмови у візі.

1. Закордонний паспорт (дійсний не менше 3,5 місяців з дня передбачуваного повернення) з особистим підписом власника. Якщо в паспорті немає шенгенських віз, то попередній (старий) закордонний паспорт. Паспорт повинен мати чисту сторінку для оформлення візи.

2. НІ шенгенських віз АБО 1 ШЕНГЕНСЬКА ВІЗА
Якщо турист раніше не відвідувала країни Шенгенської угоди, або не збереглися копії віз, або у туриста всього одна Шенгенська віза то необхідно надати довідку з місця роботи із зазначенням посади, заробітної плати (на суму не менше 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян - на 1 тиждень перебування), адреса і телефон організації, і бажано вказувати, з якого моменту працює в даній організації. Не приймаються довідки, підписані людиною, на якого видається дана довідка.

+ Обов'язково необхідно надати виписку з рахунку з банку з рухом коштів за останні 6 місяців на суму не менше 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на 1 тиждень перебування, якщо перебування більше, ніж на 1 тиждень, то сума грошових коштів повинна бути більше (якщо турист їде на 2 тижні, то сума повинна бути 80 тисяч рублів).
Виписка повинна бути на офіційному бланку банку із зазначенням валюти рахунку.

Якщо турист з яких-небудь причин не може надати виписку з рахунку з банку з рухом коштів за останні 6 місяців (можна надати виписку з рахунку за останні 3 місяці з рухом коштів, або якщо рахунок був відкритий недавно), то обов'язково потрібно надати пояснювальний лист , в якому турист пише на ім'я консульства, з якої причини не може надати виписку з рахунку з рухом коштів за останні 6 місяців (з причини - рахунок відкритий недавно, менше 6 місяців назад, рахунок є внеском - і з рахунку не можна знімати д енежние кошти до закінчення терміну дії договору, також в листі необхідно вказати, що інших рахунків і доходів не маю, заробітну плату отримую готівкою), якщо у туриста є зарплатна картка, то тоді з неї необхідно взяти виписку з банку додатково до основної виписці з рахунку .
УВАГА: Консульський відділ Посольства Австрії не приймає виписки з рахунку з банку з кредитних карток

3. Копію першої сторінки з фото діючого закордонного паспорта.

4. Копію 2-х і більше останніх шенгенських віз. Якщо у туриста є копія 2-х і більше віз, необхідно надати копії всіх Шенгенських віз, якщо візи були в старому анульованому паспорті, то необхідно надати копію першої сторінки анульованого паспорта + копію віз (якщо анульований паспорт хоч вже анульований, але за терміном свого дії ще не закінчився, то такий паспорт необхідно надавати в оригіналі) надається довідка з роботи на суму не менше 40 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян на 1 тиждень перебування, виписку з рахунку надавати не обов'язково, але якщо турист їде більш ч м на 1 тиждень, то виписку зі рахунки в даному випадку обов'язково необхідно прикладати + довідка з роботи.
УВАГА: Консульство має право вимагати виписку з рахунку з банку додатково, бажано завжди прикладати виписку з рахунки у всіх випадках (з рухом коштів за останні 6 місяців)

5 5. Двае кольорові фотографії розміром 3,5 х 4,5 см, на білому або світло-блакитному тлі, без овалу, без куточка, зроблених за останні 6 місяців.

Розмір особи:
Висота Вашої голови, виміряна від верхівки (включаючи зачіску) до нижньої частини підборіддя, повинна становити від 50% до 70% від загальної висоти фотографії. Відстань від нижнього краю фотографії до рівня Ваших очей має становити від 55% до 70% (або близько 2/3) від висоти фотографії.

6. Опитувальний лист заповнюється по-російськи (обов'язково заповнення всіх пунктів).

7. Анкета посольства Австрії . Необхідно роздрукувати анкету повністю і в ній потрібно ТІЛЬКИ поставити підпис туриста в п. 37 і останньому пункті. За дітей до 18 років підписується один з батьків (підпис в анкеті повинна бути абсолютно ідентична підпису в паспорті).

8. Перед подачею документів вам необхідно роздрукувати інструкцію щодо перебування в зоні Шенгену і підписати її, приклавши до загального списку документів - інструкцію повинен підписати кожен заявник, який подає документи на візу до Австрії. Підписувати необхідно латинськими буквами.

9. Копія російського паспорта - інформаційні сторінки (Всім туристам старше 14 років обов'язково потрібно прикладати копію російського внутрішнього паспорта).

10. Якщо турист оформляє страховку самостійно, то сума страхового покриття повинна бути не менше 30 тисяч євро і обов'язково повинні бути вказані країни Шенгенської угоди;
туристам, які виїжджають в період з 01 листопада по 30 квітня - в страховці обов'язково необхідно вказати зимові види спорту (ризики), спортивну страховку.
Якщо Ваш страховий поліс не включає зимові види спорту, необхідно заповнити бланк про відмову участі в зимових видах спорту (Дане правило діє з 1 вересня по 31 травня)

11. Посольство Австрії приймає ТІЛЬКИ копії виписаних проїзних документів - авіаквитків Аерофлоту, Air Berlin / Fly Niki, Lufthansa, Austrian і ін. Авіакомпаній. Посольство Австрії не приймає броні проїзних документів.

12. Якщо турист є Індивідуальним підприємцем, то необхідно надати довідку з роботи на бланку з підписом Головного бухгалтера (ІП сам собі не підписує довідку з роботи) + свідоцтво про реєстрацію ІП (індивідуальний підприємець) в податкових органах + виписка з рахунку з банку на суму Проте 40000 тр на 1 тиждень перебування (з рухом грошових коштів чи ні, див. пункт 2.4)
Якщо турист працює у Індивідуального підприємця, то необхідно надати довідку з роботи на бланку + свідоцтво про реєстрацію ІП (індивідуальний підприємець)

УВАГА! Якщо у індивідуального підприємця немає фактичного місця роботи (немає окремої площі для робочого місця, адреса роботи збігається з домашньою адресою, то в даному випадку турист повинен написати пояснювальний лист, в якому вказується, що у туриста немає офісу, працює на дому, обов'язково потрібно пояснити сферу діяльності, чим займається турист, яка заробітна плата за місяць)

13. ПЕНСІОНЕРАМ (КОПІЯ ПЕНСІЙНОГО ПОСВІДЧЕННЯ), домогосподарки, ОСОБАМ З низьким доходом - ОБОВ'ЯЗКОВО Необхідно надати додаткове спонсорство , Навіть якщо у туриста є свої грошові кошти, то він теж їх прикладає (обов'язково звертати увагу на кількість Шенгенських віз - від цього залежить виписку потрібно прикладати, або з рухом грошових коштів чи ні), якщо сума не менше 40 т.р. на один тиждень перебування.

Спонсор обов'язково прикладає свою довідку з роботи - на суму не менше 40 т.р. + Виписка з рахунку на суму не менше 40 тисяч на 1 тиждень перебування, і якщо спонсор не їде, і спонсорує тільки одну людину + Копія паспорта спонсора, свідоцтва підтверджують родинні зв'язки, якщо у туриста немає родичів, то допускається спонсорство третіми особами, або турист пише пояснювальний лист з якої причини його не можуть спонсорувати (немає родичів взагалі, потрібно детально розписувати ситуацію - немає дітей, або діти тимчасово не працюють, чоловік пенсіонер, або статус сімейного стану - вдова, розлучена, ніяких братів, се стер, ніхто не може спонсорувати -по цієї причини, турист спонсорує свою поїздку самостійно.

14. ДІТЯМ, ШКОЛЯРАМ, СТУДЕНТАМ
ДІТЯМ ВІД 1-ДО 16 РОКІВ (ПІДПИС У анкеті ДЛЯ КОНСУЛЬСТВА ОБОХ БАТЬКІВ)
ДІТЯМ ВІД 16 ДО 17 РОКІВ (ПІДПИС У анкеті ДЛЯ КОНСУЛЬСТВА ОБОХ БАТЬКІВ + ПІДПИС САМОГО ДИТИНИ

- Необхідно надати довідку з місця навчання або копію студентського квитка
- Свідоцтво про народження, спонсорський лист
- Довідку з роботи спонсора + обов'язково виписку з рахунку з банку на суму не менше 40 т.р .. на одну людину на 1 тиждень перебування
+
- Копію паспорта спонсора, свідоцтва -подтверждающіе спорідненість (свідоцтво про народження), якщо у спонсора прізвища різні, то необхідно надавати, всі свідчення -подтверждающіе -зміна прізвища або імені
- Нотаріально завірена згода (оригінал) на виїзд дитини від обох батьків, якщо дитина їде у супроводі третіх осіб (або від одного з батьків, якщо дитина виїжджає з іншим батьком).
- Якщо дитина і батьки мають різні прізвища необхідно надати ксерокопії свідоцтв про укладення / розірвання шлюбу;
Документи, які замінять згоду:
- копія свідоцтва про смерть одного з батьків
- довідка з міліції про те, що місцезнаходження одного з батьків невідоме
- документи про опікунство
Довідка № 25, не є дійсним документом, перед подачею документів необхідно надати нове свідоцтво про народження. При відсутності батька: батька, в графі: "Батько", повинен стояти прочерк.

15. Туристам, які їдуть в Австрію в супроводі інших осіб, у яких є діюча шенгенська мультивіза, необхідно обов'язково надати ксерокопію цієї візи !!!

16. Туристам, чий статус сімейного стану - одружений / замужем, розведений / розведена або вдівець / вдова обов'язково прикладати свідоцтво підтверджують сімейний стан на момент подачі документів в Консульство (про шлюб, про розлучення, про смерть)

17. Подорож на автомобілі
Для поїздок на автомобілі необхідно надати копії водійських прав, зелена страхова картка, (Green Card), свідоцтво про реєстрацію ТЗ.
Якщо Ви подорожуєте на машині, рекомендується скласти маршрутний лист . Також даний маршрутний лист, можна прикласти до загального списку документів, не залежно від мети поїздки.

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.