Навигация
Реклама
Реклама

Зельден - гірськолижний курорт в Австрії

 1. Загальна інформація про курорт
 2. Як дістатися
 3. Опис трас і їх характеристики
 4. Вартість послуг на курорті
 5. Де можна зупинитися
 6. Відео подорож на схили Зельдена

Гірськолижний курорт Зельден один з найбільших в усьому світі. Тут не тільки проводяться етапи Кубка Світу, але ще і збираються лижники і сноубордисти з усього світу, бажаючи підкорити чергові вершини. Чим же так примітний австрійський курорт, і коли тут починається гірськолижний сезон?

Загальна інформація про курорт

Гірськолижний курорт Зельден один з найбільших в усьому світі

Зельден, як уже згадувалося вище, один з кращих гірськолижних курортів світу, який розташувався в долині Отцталь. Неподалік тут знаходиться ще кілька великих курортів, таких як Вент, Хохгургль та інших.

За рахунок величезної кількості вершин, спусків і трас, Отцталь став другим за популярністю місцем в Австрії після столиці країни, Відня.

Курорт працює цілий рік, але гірськолижний сезон тут традиційно починається в грудні. Завдяки використанню сучасних технологій і унікального клімату, умови для катання зберігаються тут аж до квітня. Тривалий гірськолижний сезон допомагає величезній кількості туристів відвідати це місце.

Погода в Зельдене взимку дуже комфортна. Мінусова температура буває в основному тільки вночі.

Ще одна перевага курорту - чудові пейзажі. Кататися тут цікаво не тільки за рахунок різких поворотів і крутих спусків, а й за рахунок чудових пейзажів, які вражають своєю мальовничістю.

А в 15 кілометрах від курорту Зельден, в селищі Лангельфельд, розташувався один з найкрасивіших термальних курортів - Аква Будинок.

Як дістатися

Найзручніше добиратися до курорту по повітрю. У 85 км від Зельдена розташувався аеропорт Інсбрука і і в 225 км аеропорт Мюнхена.

Від Інсбрука до Зельдена і всієї долини Отцталь ходить спеціальний шатл-бас - Ötztal Schuttle. Від Інсбрука до Зельдена і всієї долини Отцталь ходить спеціальний шатл-бас - Ötztal Schuttle А з Мюнхена можна заздалегідь замовити трансфер в Зельден або взяти в оренду авто. Місцезнаходження курорту Зельден ви можете подивитися на карті.

Опис трас і їх характеристики

Траси гірськолижного курорту Зельден в Австрії - це справжнє випробування для будь-якого спортсмена, адже пройти складні повороти може далеко не кожен лижник. Для того щоб краще ознайомитися з умовами, створеними на курорті, потрібно розповісти про всі траси. Панорамна схема трас приведена нижче.

Панорамна схема трас приведена нижче

Всього тут розташовано 15 синіх, 15 червоних і цілих 7 чорних трас. Кожна з них має свої рівні складності, тому перед проходженням траси необхідно проконсультуватися з інструктором. Звичайно, описати кожен спуск буде дуже складно, тому краще розповісти про найцікавіші траси.

 1. Найскладніша траса
  Найскладніша ділянка знаходиться на зв'язці трас №14, 22, 20 Зьольдена з Хайнбахйох. Довжина самої траси становить 7 кілометрів, а ось перепад висот тут понад 1300 метрів. При цьому складність спуску не тільки в його довжині, але і в різноманітності поворотів, які треба буде пройти лижнику. Цей спуск рекомендований тільки досвідченим спортсменам, які повністю впевнені в своїх силах.
 2. Найдовша траса
  Найдовшим спуском стала зв'язка траса № 9,7,5,6 і 1 між Гайслахкогль і Зельден. Це відмінне місце для лижників з досвідом, а також для новачків, які впевнено стоять на лижах. Загальна протяжність цієї ділянки понад 14-ти кілометрів, а перепад висот становить одна тисяча шістсот сімдесят дев'ять метрів. Таке пристойну відстань пройти вдасться не всім, тому перед спуском потрібно зібратися з силами.
 3. Траса для бордеркросса
  Для сноубордистів тут також створені всі умови, адже неспроста вони приїжджають до Австрії саме заради курорту Зельден. Спуск для бордеркросса розташувався біля креселки Гіггійох. Це відмінне місце для перевірки своїх швидкісних якостей. Такий спуск підійде для сноубордистів з досвідом, а його розташування на висоті в 2450 метрів тільки додасть адреналіну.
 4. Траси для бігових лиж
  Для любителів бігових лиж тут також знайдуться траси. Їх загальна протяжність становить 16 кілометрів. Є короткі траси, які підходять для новачків, а також є протяжні спуски для досвідчених спортсменів.

Загальна протяжність всіх спусків на курорті Зельден - 150 кілометрів, а це своєрідний рекорд!

Загальна протяжність всіх спусків на курорті Зельден - 150 кілометрів, а це своєрідний рекорд

На гірськолижному курорті Зельден є траси і для початківців, довжина яких більше 69-ти кілометрів, а також спуски для досвідчених спортсменів і тих, хто вважає себе професіоналом.

Місце знайшлося навіть для однієї санної траси, і така різноманітність спусків може тільки радувати відвідувачів гірськолижного курорту.

Вартість послуг на курорті

Звичайно, не можна не згадати про вартість оренди обладнання і послуг інструкторів. Зараз на курорті Зельден є три точки прокату обладнання, а також дві лижні школи, де можна взяти всю амуніцію в оренду.

Вартість скрізь приблизно однакова. Так, наприклад, прокат лижного обладнання і самих гірських лиж в Зельдене обійдеться в 28 євро для дорослих і в 19 євро для дітей. Прокат амуніції для сноуборда буде коштувати 25 євро. До речі, є можливість взяти все необхідне в оренду на кілька днів, і ціна зазвичай за такі послуги куди більш доступна.

Групове заняття з інструктором в спеціальній лижної школі обійдеться і дітям, і дорослим приблизно в одну ціну - 25 євро Групове заняття з інструктором в спеціальній лижної школі обійдеться і дітям, і дорослим приблизно в одну ціну - 25 євро.

Абонемент на підйомник на один день обійдеться спортсменам в 43,5 євро. Для дітей вартість куди більш доступна і дорівнює 22 євро. Також можна взяти абонемент на 6 і 13 днів за 197 і 348,5 євро відповідно.

Де можна зупинитися

Звичайно, найбільший гірськолижний курорт Зельден в Австрії пропонує масу місць для розміщення спортсменів, починаючи від готелів 5 * і закінчуючи невеликими приватними будиночками. Отже, які ж місця для розселення користуються найбільшою популярністю?

Готель Central 5 *  Середня вартість двомісного номера тут - 230 євро Готель Central 5 *
Середня вартість двомісного номера тут - 230 євро. Апартаменти дійсно шикарні, власне, як і сам готель. Для багатьох туристів створені всі умови, що дозволяють їм відпочити після численних спусків.

Головне достоїнство цього готелю полягає в тому, що всього в 500 метрах від будівлі розташувалися підйомники, а, значить, турист зможе максимум свого часу присвячувати саме спусках, а не переїздів від місця проживання до підйомників.

Готель Alphina 4 *  Розташований в мальовничому місці готель, створює всі умови для комфортного відпочинку Готель Alphina 4 *
Розташований в мальовничому місці готель, створює всі умови для комфортного відпочинку. Тут всього 50 номерів з різним рівнем комфортабельності розміщення. Середня ціна за номер 100-150 євро. При цьому мальовничі краєвиди дозволяють туристу отримати задоволення від проживання.

Дізнатися про вільні номери і уточнити спірні моменти з приводу розміщення можна по телефону +43 5254 501 20.

Готель Bruno 3 *  Прекрасне місце для бюджетного проживання туристів Готель Bruno 3 *
Прекрасне місце для бюджетного проживання туристів. Незважаючи на 3 * готелю, він розташовує до комфортного і тривалого відпочинку. Всього тут 20 номерів різних рівнів комфортабельності. Однак середня вартість за розміщення не перевищує 80 євро.

Дізнатися більш детальну інформацію про цей готель можна по телефону +43 5254 2529.

Відео подорож на схили Зельдена

Пропонуємо приєднатися до відео подорожі на схили одного з кращих гірськолижних курортів Зельден. Після нього ви обов'язково вирішите найближчий гірськолижний сезон провести там.

Звичайно, досвідчені мандрівники можуть поділитися інформацією про найвигідніших варіантів розміщення в коментарях. Контактні дані про хороших готелях і ваші відгуки допоможуть багатьом туристам вигідно відпочити в Австрії.

Чим же так примітний австрійський курорт, і коли тут починається гірськолижний сезон?
Отже, які ж місця для розселення користуються найбільшою популярністю?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.