Навигация
Реклама
Реклама

На «ЗУМЛІОН-МАЗ» в Могильові налагодили серійне виробництво автокранів (відео)

Всього рік пройшов з моменту реєстрації спільного білорусько-китайського підприємства «ЗУМЛІОН-МАЗ». Але цього вистачило, щоб в Могильові справили дослідні зразки техніки, успішно їх сертифікували і навіть налагодили серійне виробництво.

Хоча зазвичай в машинобудуванні шлях від креслень до готового виробу займає близько трьох років. Фундаментом для економічного партнерства став меморандум, який підписали керівники Могилевської області і китайської провінції Хунань. Добрим друзям і небо допомагає, кажуть в Китаї. «Сапраўднае сяброўства Мацнев за сцени кам'яні» відповідають в Могильові.

Білорусько-китайський проект об'єднав три групи фахівців: китайського «Zoomlion», мінського МАЗа і могилевського «Трансмашу». І кожен підійшов до своєї ділянки роботи максимально відповідально. Адже і ставки високі - завоювання 30-відсоткової частки ринку спецтехніки на території Митного Союзу.

Китайська корпорація Zoomlion є одним зі світових лідерів по створенню спецтехніки. Подібні машини створюють і в Білорусі. У серпні 2016 року Могильов відвідала делегація провінції Хунань, до складу якої входило і керівництво «Зумліон». На «Трансмаш» гості познайомилися з умовами виробництва і домовилися про спільний випуск спеціальної техніки. Першими ластівками стали автокрани різної вантажопідйомності.

У цеху - готові до відправки на експорт 25-тонні автокрани «Зумліон-МАЗ» Могилевської збірки. Інженер спільного підприємства проводить останню перевірку. На «Трансмаш» зробили вже п'ять таких машин. На черзі - ще 8. Основні покупці - російські компанії. Один з автокранів вже знайшов свого покупця в Білорусі. У планах - поставки в Казахстан і Україна. А в перспективі - на ринок Євросоюзу. Найважливішу роль відіграє вдале поєднання технології, ціни і якості. Китайські інвестиції в білоруську економіку почали працювати.

«Техніка проводиться у нас, в Білорусі. В якості базового шасі використовується шасі Мінського автозаводу. Застосовується обладнання «Могилевтрансмаш». Це говорить, що продукт кінцевий стає білоруським. Продукт експортний, вся додана вартість у нас, в Білорусі », - каже заст. директора ТОВ «ЗУМЛІОН-МАЗ» Євген Гисич.
назад
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.