Навигация
Реклама
Реклама

🚗 Будапешт Прокат автомобілів | Будапешт Оренда автомобілів - Rentalcargroup.com

 1. Будапешт Прокат автомобілів | Будапешт Оренда автомобілів Будапешт, столиця і найбільше місто Угорщини,...
 2. Поради по прокату автомобілів Будапешт
 3. Факти про прокат авто в Будапешт
 4. Будапешт Огляди автомобілів

Будапешт Прокат автомобілів | Будапешт Оренда автомобілів

Будапешт, столиця і найбільше місто Угорщини, є одним з найпопулярніших міст Європи Будапешт, столиця і найбільше місто Угорщини, є одним з найпопулярніших міст Європи. Це прекрасне місто є восьмою за величиною в Європейському союзі з населенням 1,74 млн і займає площу 525 квадратних кілометрів. Будапешт розташований на обох берегах річки Дунай, комерційний, промисловий, політичний і культурний центр Угорщини. Місто сповнений красивих сайтів і є прекрасним місцем, щоб провести незабутній відпустку. Оренда автомобіля в Будапешт є обов'язковим бачити всіх прекрасних пам'яток це місто може запропонувати.

Є ряд готелів і апартаментів в місті, які пропонують великі житлові приміщення і відмінні готельні послуги для своїх гостей. На різних вулицях міста є раєм для шопоголіків і забезпечити великий умови для покупок. Ресторани Будапешта є досить відомі у всій Європі для сервірування страв. Основні визначні пам'ятки Будапешта включають вулиця Ваци, Базиліка Святого Стефана, Рибальський бастіон, Касл-Хілл, центрального ринку, площі героя, Будинок терору, оперний театр і багато інших. Прокат автомобілів-це кращий варіант для огляду визначних пам'яток в цьому прекрасному місті Угорщини для тих, хто хоче зробити більшу частину кожен момент.

Андраші є знаменитій дорозі в Будапешті, який деякі панорамним видом з Угорської державної опери і з'єднує площі героїв і міського парку. Вулиця Ваци є важливим вулиця міста, де ви можете зробити багато покупок для подарунків і сувенірів. Ви також можете побачити деякі історичні будівлі під час ходьби вниз по вулиці. Базиліка Святого Стефана знаходиться в чудовому будинку в нео класичному стилі. Він відомий для фантастичною різьбою, каплиці, фрески і строкатий мармур. Центральний ринок є також одним з найбільш відвідуваних місць Будапешта, де ви можете придбати всі види речей.

Центральна синагога, велика синагога в Європі і Азії, є прекрасним місцем для відвідування. Ця величезна синагога вміщує близько 3000 віруючих і є прекрасним зразком мавританської дизайну Північної Африки та Іспанії. Будинок терору - музей, відомий своєю величезною колекції артефактів, пов'язаних з фашистською і комуністичної диктаторських режимів. Угорська Державна опера, збудована в стилі нео ренесансу, вважається одним найкрасивіших оперних театрів світу. Ванни Рудас, статуя парк і тер Верешмарті знаходяться кілька інших помітних пам'яток Будапешта. Низька вартість і зручність оренди автомобіля є обов'язковим для туристів в місто.

Читати далі

Корисна інформація Будапешт

 • біля Будапешт

 • Популярні Місця прокату автомобілів в Угорщина

   • Прокат автомобілів компанії в Будапешт

    • Europcar Будапешт

     budapest Downtown Erzsebet Ter 7-8 Hotel Corvinus Kempinski Budapest Hungary
     Phone: 36 1 5054400

Читайте менше

Поради по прокату автомобілів Будапешт

Один із способів оренди в Будапешт

Більшість агентів з прокату автомобілів в Будапешт пропонують оренду в одну сторону. Одностороння оренда - це коли ви збираєте машину в одному місці і повертаєте машину в іншому місці. У більшості випадків агент з прокату автомобілів стягує додаткову плату, якщо ви хочете повернути автомобіль в іншому місці. У положеннях і умовах вказується, чи включена у вартість оренди одностороння плата. Якщо одностороння плата не включена у вартість оренди, оплата в одну сторону повинна бути проведена після прибуття безпосередньо в агент з прокату автомобілів.

Обмеження на поїздки в Будапешт

Ви не маєте права водити свій автомобіль в заборонених місцях або їздити на льоду, безмоторні річки і струмки, Форсаж і інші ділянки для бездоріжжя. Будь ласка, зверніться в місцеву компанію з прокату автомобілів за будь-якими можливими обмеженнями.

Кращі ціни оренди автомобіля

Rentalcargroup - це сайт порівняння цін для всіх мерів і компаній по оренді автомобілів меншого розміру в Будапешт, що означає, що ми можемо запропонувати вам кращі пропозиції по прокату автомобілів. Будь ласка, майте на увазі, що ціни і наявність автомобіля постійно змінюються, тому чим довше ви чекаєте, бронюючи свій автомобіль, тим дорожче він стає.

Де взяти напрокат автомобіль

Rentalcargroup.com пропонує прокат автомобілів в більш ніж 35000 місцях, в усіх великих аеропортах і містах і на залізничних станціях. Нижче на цій сторінці ви бачите карту з усіма компаніями по прокату автомобілів, з якими ми працюємо в Будапешт.

Навіщо орендувати автомобіль?

Кращий спосіб дізнатися Будапешт - взяти напрокат автомобіль. Оренда автомобіля - це простий і доступний спосіб пересування. З орендою автомобіля ви можете досліджувати красиві околиці Будапешт. Rentalcargroup.com працює з численними компаніями по прокату автомобілів в Будапешт.

Читати далі

Читайте менше

Факти про прокат авто в Будапешт

 • Минулого місяця, середня довжина прокату автомобілів в Будапешт був 5 днів.
 • Середня орендна довжина автомобіля в Будапешт складає 4 днів.
 • Найбільш замовлена ​​оренда автомобіля в даний час в Будапешт складає ECONOMY автомобілі.
 • У минулому році, найбільш замовлена ​​оренда легкового автомобіля типу в Будапешт були MINI автомобілі.
 • Скільки коштує оренда автомобіля в Будапешт? Минулого місяця, середня ціна за оренду автомобіля був 168 & ЛТ доларів США.
 • У минулому році, Скільки коштує оренда автомобіля в Будапешт? У минулому році середня ціна за оренду автомобіля був 186 & ЛТ доларів США.
 • яка середня вартість в оренду в Будапешт? Минулого місяця середня орендна ціна 31 USD за день.
 • Скільки коштує оренда автомобіля в {місці} протягом останніх 12 місяців? У минулому році середня вартість оренди житла склала 42 доларів США в день.
 • У компанії з прокату автомобілів доступні в Будапешт представлені: Schiller Rent, Fox.

Читати далі

Читайте менше

Будапешт Огляди автомобілів

Див. Нижче останні 5 відгуків клієнтів. Наші клієнти оцінили Budapest Car Rental із середнім 8.67, заснованим на рейтингах 3.

розглянуто:
компанія:

Mr Gari
Sixts

Служба прокату автомобілів:

Служба прокату автомобілів:

5

Все було добре

розглянуто:
компанія:

Ms Esther
Cartrawler

Служба прокату автомобілів:

4

Хороші автомобілі, важко зрозуміти бив?

розглянуто:
компанія:

Mr Jouni
Sixts

Служба прокату автомобілів:

4

Навіщо орендувати автомобіль?
Скільки коштує оренда автомобіля в Будапешт?
Ка середня вартість в оренду в Будапешт?
Скільки коштує оренда автомобіля в {місці} протягом останніх 12 місяців?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.