Навигация
Реклама
Реклама

Дешева оренда автомобілів в Криму - забронювати авто на Bookingcar.su

 1. найбільші виноробні «Массандра» Всесвітньо відомий винний завод, чия колекція вин в 1998 році була...
 2. Швидкісний режим
 3. парковки
 4. Екстрені і довідкові служби

найбільші виноробні

«Массандра»

Всесвітньо відомий винний завод, чия колекція вин в 1998 році була занесена в Книгу рекордів Гіннеса як найбільша в світі (близько мільйона пляшок). Будівництво заводу почалося в 1894 році князем Левом Голіциним - основоположником виноробства в Криму. Гордість «Масандри» - вино «Мускат білий Червоного каменя», яке двічі на міжнародних конкурсах визнавалося кращим у світі. До Масандри швидше за все добиратися з Ялти на орендованій машині (поблизу є парковка).

«Коктебель»

«Коктебель»

Завод марочних вин і коньяків «Коктебель» веде свою історію з кінця 1879 року, коли в цій місцевості починає розвиватися промислове виноробство. Десертні вина виробляють із сортів винограду, які ростуть на вулканічних грунтах, тому вина мають особливий смак і аромат. Завод розташований на в'їзді в Коктебель, так що ви точно не заблукаєте і швидко знайде вхід на завод.

«Інкерман»

Ще один відомий завод, який представляє класичне виноробство в Криму. Заснований в 1961 році на базі підземних виробок мшанкового вапняку, який використовувався для відновлення Севастополя після війни. Виготовлений тут портвейн «Севастополь» в 2009 році став кращим вином в світі. Якщо будете їхати до заводу на прокатному авто з Севастополя, то орієнтуйтеся на покажчик біля зупинки «Інкерманський клуб».

"Новий Світ"

Новий Світ

Завод «Новий Світ» спеціалізується на виробництві ігристих вин з таких сортів винограду, як Шардоне, Рислінг, Каберне Совіньон, Аліготе і Піно-нуар. Завод заснував Лев Голіцин у 1878 році. Вино з «Нового Світу» поставлялося на коронацію Миколи II і його дружини Олександри Федорівни, що, безумовно, говорило про якість і унікальному смаку виготовлених тут вин. Продукція заводу неодноразово отримувала найвищі нагороди в галузі виноробства, одна з найвідоміших - Гран-прі на Всесвітній виставці 1900 року, яке присудили вину «Парадізіо». Для тих, хто взяв напрокат автомобіль і планує добиратися до заводу самостійно, поруч з виноробнею працює платна парковка.

Правила дорожнього руху, паркування, платні дороги

Платні дороги

Платних доріг в Криму немає.

Дорога вздовж Південного берега Криму. Південний берег Криму або ПБК, як коротко називають цю частину Криму місцеві, - найпопулярніший туристичний напрямок. Уздовж усього узбережжя пролягає шосе, по якому можна доїхати на орендованій машині до будь-якого міста ПБК. Найбільші міста: Форос, Алупка, Ялта, Гурзуф і Алушта.

Швидкісний режим

 • Населений пункт - 60 км / год
 • Поза населеного пункту - 90 км / год
 • На автомобільній дорозі - 90 км / год
 • На автомагістралі - 110 км / ч

алкоголь

Максимальний допустимий рівень алкоголю в крові - 0.35 ‰.

парковки

Парковки в великих курортних містах і поруч з визначними пам'ятками в основному платні. Паркомати поки не поширені, плату за стоянку збирають паркувальники в яскравих жилетах. Обов'язково запитуйте у працівника стоянки документи, що підтверджують, що дана парковка дійсно є платною, і не забувайте брати чеки про оплату.

Екстрені і довідкові служби

 • Єдиний номер виклику екстреної допомоги - 112
 • МНС - 101
 • Поліція - 102
 • Швидка допомога - 103

Оренда автомобіля в Криму з BookingCar - вигідно, зручно, просто!

У разі виникнення будь-яких проблем, пов'язаних з орендою авто в Криму, компанія BookingCar вирішить їх максимально оперативно.

Ми будемо поруч з вами 24 години на добу.
Всього-то й потрібно - зателефонувати +7 495 215 5438 .

© Ellina Rudenko, 2016

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.