Навигация
Реклама
Реклама

Hertz - прокат і оренда автомобілів в Санкт-Петербурзі

  1. Інформація про місто
  2. Станція прокату автомобілів
  3. Наші послуги

Компанія Hertz надає автомобілі в оренду в Санкт-Петербурзі без водіїв. На станції Hertz Пулково можна замовити автомобіль будь-якого класу.

Інформація про місто

Санкт-Петербург - важливий промисловий, економічний, науковий, культурний центр країни, Місто-герой. Він виконував функції столиці до 1918 року. Санкт-Петербург, який лежить на берегах річки Неви, входить в число найкрасивіших міст світу і приваблює туристів з усіх кінців світу. За головні визначні пам'ятки Північної столиці є Ермітаж, Маріїнський палац, Російський музей, Петропавлівський, Казанський і Троїцький собори, Невський проспект, будинок Адміралтейства, острів Нова Голландія, а також дивовижні передмістя Павловська, Пушкін, Петергоф. Історичний центр Санкт-Петербурга включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

Станція прокату автомобілів

В аеропорту Пулково   станція оренди автомобілів розташовується на критому парковці, на 3 поверсі, навпроти основного приміщення аеропорту В аеропорту Пулково станція оренди автомобілів розташовується на критому парковці, на 3 поверсі, навпроти основного приміщення аеропорту. Дістатися до станції прокату, можна, вийшовши з будівлі аеропорту, піднявшись на ескалаторі, потім прямо по галереї до входу в паркінг. Замовити автомобіль можна з 8-00 до 22-00 годин щодня, по телефону +7 800 333 91 92.

Наші послуги

Прокат авто. У парку нашої компанії присутні автомобілі Skoda, BMW, Mercedes і інших марок з різним типом кузова, місткістю салону, обсягом багажника і ходовими якостями. Оренда може бути оформлена безпосередньо в нашому офісі або за попередньою домовленістю по телефону (не менше ніж за 24 години до отримання автомобіля). Мінімальний вік особи, що орендує машину, повинен становити 21-25 років, стаж водіння автомобіля - 1 рік.

Страхування. Тарифи прокату автомобілів в Санкт-Петербурзі включають страховку машини на весь термін оренди. Можливо звільнення орендаря від франшизи.

Надання додаткового обладнання. За бажанням клієнта автомобіль оснащується дитячим кріслом і GPS-навігаторів.

Оренда авто в Санкт-Петербурзі оплачується відповідно до тарифів, які враховують марку, модель, клас та інші характеристики транспортного засобу, а також термін, на який оформляється договір прокату. Окремо вноситься плата за додаткове обладнання та послуги. Оплатити оренду автомобіля можна за допомогою карт VISA, AMEX, Eurocard / Mastercard, JCB, Diners Club, Hertz Charge Card.

Замовити прокат авто в Санкт-Петербурзі Ви легко можете з цієї сторінки нашого сайту. Щоб перевірити наявність компанії можна по телефону +7 800 333 91 92 / +7 495 825 15 15 .

E-mail: [email protected]

Все Станції Hertz в Росії Все Станції Hertz в Росії

Все Станції Hertz в аеропорту Все Станції Hertz в аеропорту

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.