Навигация
Реклама
Реклама

Оренда авто в Нижньому Новгороді без водія

  1. Оренда авто від власників. Наші принципи роботи
  2. Можливості для Клієнта

Основний напрямок компанії CARLSON - оренда і прокат авто без водія Основний напрямок компанії CARLSON - оренда і прокат авто без водія. На сьогоднішній день ми досягли високих результатів і займаємо лідируюче місце в цій галузі. У своїй щоденній роботі компанія CARLSON дотримується декількох правил і принципів , Завдяки яким тисячі клієнтів вибирають нас.

Оренда авто від власників. Наші принципи роботи

Основний принцип роботи CARLSON - відкритість і прозорість умов автопрокату. Кожен клієнт, працюючи з CARLSON, чітко розуміє свою зону відповідальності і зону відповідальності компанії. Ми гарантуємо, що оренда авто в Нижньому Новгороді без водія від CARLSON позбавлена підводних каменів, а договір оренди - чесний, захищає інтереси обох сторін. Крім того, ми є власниками прокатних авто, а не перездати машини приватних осіб з непрозорою історією. Тому, якщо ви хочете орендувати авто від власника і без посередників-кращий спосіб звернутися до нас.

Другий, але не менш важливий принцип роботи - доступність. У парку машин напрокат без водія представлені автомобілі різних класів і марок. Мінімальна вартість оренди авто - від 700 рублів на добу. Погодьтеся, що це цілком прийнятна вартість для прокату транспортного засобу?

Інший принцип роботи компанії - надійність. Бронюючи автомобіль в нашій компанії Ви можете бути впевнені в тому, що отримаєте його в хорошому стані і точно в строк. Ми підтверджуємо умови броні письмово у вигляді ваучера. Всі машини нашого автопарку проходять обов'язкове технічне обслуговування і утримуються під наглядом механіків власного сервісного центру - ми не економимо на якості обслуговування і ремонту наших автомобілів. Проте, автомобіль - це складний технічний пристрій, яке може вийти з ладу. Тому ми завжди готові надати Вам підмінний транспорт, при будь-якої поломки орендованої машини, якщо несправність не відбулася з вини Клієнта - ми зробимо все для Вашої мобільності!

Якщо Ви плануєте взяти машину напрокат без водія, але в даний момент усі автомобілі обраного класу зайняті, ми завжди запропонуємо автомобіль більш високого класу за колишньою ціною. Ми гарантуємо обов'язкове підвищення класу автомобіля, в разі неможливості надати в оренду авто обраного класу.

Ми готові забезпечити можливість отримання машини в одному регіоні країни і повернення в іншому. Наприклад, Ви вирішили взяти авто в оренду без водія в Нижньому Новгороді, а повернути транспортний засіб плануєте в Казані або Москві (або будь-якому іншому місті). Це легко можна реалізувати з CARLSON, проте варто враховувати, що дана послуга є платною. Вартість Ви можете дізнатися у менеджера компанії.

Можливості для Клієнта

Вибрати відповідний авто Ви можете в розділі « автопарк », Де представлений каталог машин від економ- до представницького класу. Оплата оренди можлива як дистанційно, так і безпосередньо в офісі компанії. Якщо Вам зручно оплатити прокат авто онлайн, то можете вибрати один з чотирьох видів оплати замовлення: з рахунку банківської карти, з рахунку Яндекс.Деньги або Webmoney, а також через термінал оплати.

Кожному клієнту ми пропонуємо перелік додаткових послуг, які можуть бути корисними в дорозі. Ми готові запропонувати оренду навігаторів, дитячих крісел. Крім того, ми можемо доставити автомобіль у зручний для Вас місце і час. CARLSON дбайливо ставиться до своїх клієнтів, тому ми розробили і ввели програму лояльності з накопичувальною системою знижок і бонусів.

заявка

Погодьтеся, що це цілком прийнятна вартість для прокату транспортного засобу?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.