Навигация
Реклама
Реклама

Всупереч санкціям: У Криму відкрився автосалон Mersedes-Benz.

Як стало відомо, сьогодні на території російського півострова Крим, всупереч всім списку санкцій заборонам Євросоюзу, відбулося відкриття нового салону авторитетного німецького автодилера Merсedes-Benz. Прекрасно розуміючи, наскільки спроможні російські громадяни, які проживають в Криму, і не бажаючи втрачати масу потенційних покупців, розважливі представники Німеччини зробили свій вибір. Як стало відомо, сьогодні на території російського півострова Крим, всупереч всім списку санкцій заборонам Євросоюзу, відбулося відкриття нового салону авторитетного німецького автодилера Merсedes-Benz

Джерело фотографії: Associated Press

Відкриття німецького автосалону в Республіці стало знатної ляпасом київській владі.

Для німецького автогіганта на заваді не стали ні жорсткі санкції Європи, ні заяви української преси про те, що в Криму "масово голодує населення". З сьогоднішнього дня найбільший світовий бренд відкрив офіс продажів в Сімферополі.

У новому шоу-румі представлені найостанніші моделі бренду, які тільки місяць тому були представлені на автосалоні у Франкфурті. Як зазначають ЗМІ, на сайті самого російського представництва компанії Mercedes-Benz інформації про роботу нового автосалону в Криму поки немає. Однак новинки Mercedes-Benz GLE і Mercedes-Benz GLE Coupeдля жителів Кримського півострова вже доступні.

Нагадаємо, як повідомляла Правда. Ру, незважаючи на санкції, в Крим не припинилися поставки фруктів і сухофруктів з Туреччини , Які доставляють морем в порти півострова.

А французькі депутати, які побували нещодавно в Республіці Крим, можна сказати, відкрили сезон європейських візитів: майже готова до виїзду делегація з Італії, а вже восени відвідати півострів припускають депутати з Угорщини, Німеччини та представники Парламентської асамблеї Ради Європи.

Читайте останні новини Pravda.Ru на сьогодні

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.