Навигация
Реклама
Реклама

За рік в Росспоживнагляд надійшло 360 скарг на хостели

Фото: m24.ru/Владимир Яроцький

Управління Росспоживнагляду по Москві отримало більше 360 скарг на роботу хостелів в за рік. Про це повідомляє Агентство "Москва" з посиланням на керівника столичного управління відомства Олену Андрєєва.

За її словами, управлінням у 2015 році була проведена 61 перевірка. "Ми опечатали разом зі службою судових приставів 24 хостелу. Як правило, це призупинення діяльності на 90 днів", - зазначила Андрєєва.

В даний час в Москві працюють 273 готелі, більше 200 міні-готелів і більше 300 хостелів.

Посилання по темі

Нагадаємо, в Москві з'явиться більше 60 нових готелів . Влада вже видали дозволи на будівництво. Столиця стає все більш привабливою для туристів. Наше місто щорічно приймає до 16,5 мільйона мандрівників.

Москву щорічно відвідують 16,5 мільйона російських і іноземних туристів. Тому будівництво та реконструкція готелів є привабливим сегментом для інвестицій. Тільки за останні п'ять років в місті були побудовані або реконструйовані 34 готелі, серед яких є і дорогі готелі, і доступні готелі. Нові готелі відкриваються не тільки в центрі міста, але і в житлових районах з гарною транспортною доступністю. Міська влада підтримують готельний бізнес, звільнивши готелі від більшої частини податку на майно по кадастрової вартості.

Поділитися в соціальних мережах:

#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.