Навигация
Реклама
Реклама

Автостопом Мінськ-Севастополь-Горлівка-Мінськ

Автостопом до Севастополя з Мінська

Автостопом до Севастополя з Мінська! Ну що ж ось і я зважився накидати невеликий оповіданнячко про подорож автостопом до Чорного моря, а саме в Севастополь. Чому вибрали Севастополь? Тому що це один з найкрасивіших міст в Криму! Не буду детально описувати весь процес автостопу і нашої подорожі бо просто лінь :). Пройдуся тільки по деяких моментів.

Якщо ви їдете автостопом на відстань більше 1500км (за день не проїдеш яке) щось розраховувати, прокладати маршрут (детально), думати, де заночувати марно! Все буде саме так, як буде, і ви тут нічого не зміните. Навіть ваш маршрут може змінитися в силу природних причин.

Так вийшло і у нас (їхав зі своєю дівчиною). У перший день ми розраховували дістатися до Києва, потім до Одеси і тільки потім до Севастополя. У підсумку, ми через 20 годин після виходу з квартири були вже в Херсоні.

Що з собою брати? Все залежить від ваших можливостей і бажань. Так як спочатку ми збиралися пожити на море недельку дикунами, ми брали з собою 2 рюкзака і весь спектр предметів для забезпечення повного автономного існування, а саме: одяг, намет, спальники, казанок, карти !, ліхтарик, запальничку, ліки, бинти, пластир , кепку або панаму (в спеку +42 на трасі - ви труп без неї), долари (ми брали 150 на двох).

Вписки: влітку знайти практично нереально, курортні міста - все вільні місця здаються туристам. Шукайте знайомих :)

Автостоп: вийшли рівно о 8:00, о 15:00 - були вже на кордоні. Перед самим кордоном, я отзвонился рідним і близьким, запитав маму, чи немає у неї контакту зі своєю доброю знайомою, яка живе в Севастополі. Сказала, що давно вже не спілкувалися, я попросив пошукати в однокашників, ще де-небудь. На нічліг ми не напрошувалися, але просто заїхати в гості, передати привіт, попити чайку, і прийняти душ це було б непогано. Буквально через півгодини, приходить смс-ка: адреса, житло в гаражі на матраці, приймуть з великим задоволенням. Ми сильно зраділи і поїхали далі.

Чернігів - 18:00, заїхали в саме місто (потрібно було купити води, і батарейки до фотоапарата). Пройшли до позиції - 19.00. Далі невеличкий відступ ... Взагалі за весь час, я зробив висновок: в середньому, якщо ти їдеш з дівчиною, за день проїжджаєш 600-750км. Само собою буває менше, буває більше, тут вже від везіння залежить. Але в середньому ця цифра цілком справедлива для Білорусі та України. Їхати потрібно обов'язково з дівчиною! Мій знайомий їздив до Криму з одним - добиралися 2,5 доби!

Отже о 19:00 ми стояли в Чернігові - тут нас підібрав класний мужик Валера і повіз нас через всю Україну до Херсона. По дорозі заїхали в гіпермаркет в Києві, купили собі пива (Валера був не против), і перекусити;) Ночували десь на об'їзній Херсона. Об 11 годині вечора наступного дня ми вже були в Севастополі, в квартирі у т.Люди.

Не буду розповідати про те, як нас добре зустріли. Просто виявилося що т.Люда найкраща мамина подруга була, просто роз'їхалися і втратили контакти років на 15, тому прийом був найтепліший.

Де поставити намет у Севастополі? Можна поставити прямо на пляжі в Любимівці (сел. Трохи північніше Севастополя), але щоб подивитися місто, потрібно буде поїхати на південну його частину, залишити на вокзалі рюкзаки в камері. І тільки потім оглядати околиці.


Інформація про саме місто. Отже, місто розділене бухтою на 2 частини: північна і південна. Центр міста, основні пам'ятки знаходяться в південній частині. За бухті катаються пасажирські катери, які перевозять людей у ​​різні частини бухти. Щоб вам дістатися з південної частини міста на північну потрібно: доїхати до площі Нахімова (як здалося мені, це єдина площа в місті), там ще Нахімов варто.

Потім потрібно запитати, де зупиняються катера на причал "Північний". Вартість - 2,5гр. Що подивитися в місті? Безкоштовно - лише пам'ятники. За все інше потрібно платити. Панорама - 20гр, древнє місто Херсонес (місто греки побудували 3000 Л.М.) - 20гр. В принципі - місто дуже красиве, так навіть якщо ви нікуди і не підете ви отримаєте масу вражень. Покататися на катері з 30хв. екскурсією - 80гр. Дельфінарій - 80гр. У Криму взагалі будь-яка пам'ятка - 15-80гр.

Місцеві! Якщо ви захочете дізнатися, як проїхати в потрібне вам місце, це виявиться не зовсім простим завданням. Севастополь збільшується в сезон рівно в 5 разів !!! Тут одні туристи, які нічого не знають. У будній день підходите тільки до людей в строгому одязі, в костюмі (робітничий клас коротше), що не гребують підійти до осіб не зовсім привабливої ​​зовнішності, вони - точно місцеві, і завжди вам допоможуть.

Наземний транспорт: тролейбуси і маршрутки (місцеві називають їх "топіки"). Тралікі стоять 75коп. Маршрутка - від 2 до 3,5 гр в залежності від маршруту.

Гуляти по місту пішки, м'яко кажучи, важкувато. Місцевість високоамплітудними. Особисто у мене відпочинок вийшов просто відмінний: ночували в гаражі, сніданок і вечеря за рахунок т.Люди. Відповідно ми витрачалися тільки на транспорт, морозиво, напої ... Замість тижні відпочинок розтягнувся на дві. З'їздили в гори: на Мангуп-Кале,

в Еське-Кермен (печерне місто, там до речі "9 роту" знімали).

Поїздили по красивих місцях: пожили дикунами на березі бухти Ласпі пару днів, жили на березі нудистського пляжу;)

З'їздили на мис Фіолент:

Так як спочатку ми планували просто подивитися місто, повалятися на пляжі, побачити кораблі, подивитися море (я ж ніколи його раніше не бачив!), То враження від нашої поїздки залишилися просто незабутніми. Поїхали 25 липня з ранку, якраз в цей день повинен був відбудуться День ВМФ Росії. Але так як все місто на цей парад оцеплівается (за перегляд параду в Севастополі беруть денюжку, яких у нас уже не залишилося), ми не пішли на нього. Ось, зобразив військові кораблі в Севастопольській бухті за день до параду.

Потім ми ще поїхав до Горлівки (Донецька область) до тітки моєї дівчини. Там ми зависли на 2 тижні, було здорово. Пейзажі просто ахові. Повна розруха, тільки величезна кількість териконів говорить про колишню славу шахтарського міста.

А горілку в Донбасі п'ють ось такими пляшками ...

Щоб працювати в таксі не обов'язково мати права. Особисто знайомий з товаришем, який три роки працював в таксі без прав. Від даішників завжди відмазувався копієчкою.

Скажу відразу, дорога додому вийшла трохи повільніше і важче (як раз був пік спеки), особливо було хреново, коли скінчилася вода на трасі ...

Ось така ось поїздка вийшла у нас. Із задоволенням відповім на всі ваші запитання!

Чому вибрали Севастополь?
Що з собою брати?
Де поставити намет у Севастополі?
Що подивитися в місті?
#
Пользовательское соглашение | Для правообладателей www.ruqmida.ge24d33aa Copyright © 2016 Все права защищены.